Widok

LUX-MED warto wykupić pakiet?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny proszę o radę, czy warto wykupić pakiet medyczny w Lux medzie. Czy dostępność lekarzy jest ok.
Czy jest dobry pediatra?
Będę wdzięczna za opinie bo do jutra muszę się zdecydować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jednak ktoś ma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na wizyte do gina czekam 2 m-ce, do endokrynologa 3 tyg., chyba lepiej wspominam Swissmed. Co do pediatrów to nie mam na razie z nimi styczności ;-)
imageimage
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
niby warto, z tym że ja mam zapalenie oskrzeli i od 2 dni nie mogę tam się dodzwonić. Jest ogólnokrajowa infolinia, rejestrują przez w-we i dodzwonienie się to koszmar jakis
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warto osobiście udać się do recepcji i gdzieś Cię upchną, zwłaszcza że to poważna choroba, tak samo warto dopytywać się czy konkretny doktor w najbliższym czasie poda dodatkowe terminy wizyt wtedy można wbić się w bardzo niedalekim terminie.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chcesz już wykupić abonament, to może zastanów się nad Medica Polska. Nie jest może najtaniej, ale Medica podpisane ma umowy z wieloma placówkami na terenie całego kraju (z LuxMedem i Swissmedem też). W razie potrzeby przysyłają też lekarza do domu, ale to już chyba zależy od pakietu.
W LuxMedzie faktycznie trzeba swoje odczekać aby dostać się do lekarza. I tak jak napisała sylwiaagnieszka, można dostać się na wizytę wcześniej w ramach tzw. wizyty dodatkowej. Wtedy idziesz do lekarza i pytasz się, czy Cię przyjmie. Jak się zgodzi, to Cię zarejestrują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja na LUX MED jak narazie nie narzekam :) fakt, że słabo z dodzwonieniem, ale ja najczęściej dzwonie wieczorem albo nawet w niedziele i wtedy jest od razu połączenie.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja lux medu nie polecam, długie kolejki, "lipni" specjaliści.
Mimo pakietu zawsze do specjalisty szłam i chodzę prywatnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziękuję dziewczyny w takim razie nie zdecyduję się, szkoda pieniędzy, zwłaszcza, że sporadycznie chodzę do lekarzy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
też nie polecam...

do ginekologa muszę się umawiać ok 4 tygodnie na przód...


dzisiaj chciałam umówić się do innego specjalisty(pilna sprawa) - najszybciej na marzec...

już na NFZ mam szybciej, bo na 24 lutego...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie słyszałam jeszcze dobrej opini o tym pożal się Boże zakładzie opieki.

DNO - czesto gorzej niż na NFZ
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
bylam w lux-medzie kiedy akurat zaszłam w ciążę. podzielam opinie poprzedniczek, dlugie kolejki do specjalistow, jakość porad pozostawia wiele do życzenia, chodziłam i tak prywatnie do endokrynologa, ginekologa, dentysty, jedyny pożytek to wszystkie badania krwi mogłam zrobić w ramach pakietu, po urodzeniu dzidzi, zrezygnowałam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj maz mial abonament z Medica i bylo ok.
a ja mam w Medicover i uwazam, ze w Polsce niestety taki abonament to jedyne wyjscie, zeby miec jakis standard uslug medycznych i nie placic kazdorazowa koszmarnych kwot za prywatne wizyty.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko nie Medica Polska a liczyć na korzystanie z usług Lux Medu za ich pośrednictwem to obłęd. Mogłabym całą pracę napisać na temat ich braku profesjonalizmu. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!! Beznadziejne zasady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no nie, to ja mam pakiet Medistore to konkurencja luxmedu i tanio jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem nie warto. Tak jak dziewczyny piszą- do ginekologa czeka się ponad miesiąc (no chyba, że Ci zupełnie obojętnie do kogo pójdziesz- do tych z gorszą opinią ok. tygodnia się czeka). W razie choroby dziecka- wolę podjechać na dyżur do przychodni NFZ na Morenie, niż 2 dni czekać na wizytę w Lux Medzie. Miałam kiedyś pakiet w Swissmed i tam było trochę lepiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też nie polecam, mega kolejki , lekarze czasem gorsi niż na NFZ i często mają olewający stosunek- zdecydowanie odradzam LuxMed
Kiedyś byłam w Swissmedzie i tam dało się odczuć że to prywatna klinika, świetna obsługa , krótsze kolejki i lekarz solidnie badał:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również nie polecam
http://vaila.pl/
http://odbiorybudowlane.com.pl/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też nie polecam. mega kolejki i olewactwo jakich mało...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, bez przesady. Ja z kolei nie uważam, że wszyscy specjaliści w LuxMedzie są do kitu. Nie ma co tak uogólniać, jest jak wszędzie, czyli są lepsi lekarze i gorsi. Ja np. bardzo chwalę sobie ginekologa - dr Makowską, internistę i immunologa klinicznego - dr Suchanek, gastrologa - dr Wegnera. Nie byłam tam co prawda u wszystkich specjalistów, ale na tych u których byłam, nie narzekam. Fakt, że w LuxMedzie są gigantyczne kolejki, ale są dlatego, że jest dużo pacjentów. Gdyby ci specjaliści rzeczywiście byli do bani, nie byłoby takich kolejek, bo nie byłoby tylu pacjentów. To chyba oczywiste. Zgadzam się, że nie opłaca się abonament w LuxMedie i zgadzam się z tym, że jak na prywatną klinikę Lux Med mógłby wprowadzić nieco lepsze rozwiązania organizacyjne, ale nie zgadzam się, że specjaliści w LuxMedzie są do kitu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
1.Kolejki straszne.
2. Specjaliści spod ciemnej gwiazdy
3. Ogólnie bałagan, rewelacji nie ma.
4. Jak chodzisz sporadycznie, to juz w ogole lipa, szkoda kasy.
image

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam w swissmedzie i tam bylo lepiej niz w luxmedzie ...
nie polecam Luxa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja osobiście NIGDY,PRZENIGDY już nie pójdę do "dr" Makowskiej.
owszem jest kilku specjalistów dobrych (np. dr Wegner), ale wyjątek potwierdza regułę...
ostatnio byłam u pani (nie wiem czy nawet można ją nazwać lekarzem bo na pewno nie dr) internistki z ropną anginą. nie dała mi antybiotyków, tylko jakieś tabletki do ssania, nie wspominając o tym że zwolnienia też nie dostałam...
generalnie do bani, nie licząc wyjątków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja na temat dr Makowskiej też mogłabym elabirat walnąć.
Podsumowaniem na bank byłoby:
nie polecam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja nie mogę narzekać. Na wizytę nigdy nie czekałam tak długo, jak tu niektórzy piszą. Obecnie chodzę do ginekologa i nie mogę złego słowa powiedzieć. Z dodzwonieniem się też nie miałam problemów. A poza tym teraz już można się rejestrować w internecie.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asiunia - u jakiej internistki byłaś? idę w pn i nie wiem - może to ta sama?

do LuxMedu mam bliżej niż do swojej przychodni NFZ(drugi koniec miasta) - dlatego tam idę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam wykupić polise medyczną w ubezpieczalni. Ja mam taka polise już w drugiej ubezpieczalni (jak zmieniaja stawki to szukam tańszej opcji). Teraz jest to Compensa. W pakiecie mam wszystkie "prywatne" kliniki w 3city - EviMed, Clinica-medica, lux med, Medycyna rodzinna, swissmed, polmed i wiele wiele innych.
NIGDY nie czekam na wizyte dłużej niż 2-3 dni, bo jak nie tu to tam maja miejsce. Mam też w pakiecie wizyty domowe, jak jest potrzeba.

A z ciekawości ile płacicie za abonament w luxmedzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
abonament wykupiony w pracy - coś ok 40zł za osobę (ja i dziecko)

Jadźka - a Ty ile płacisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja więcej płacę, ale mam pakiet rozszerzony o wizyty domowe i wszystkich specjalistów + badania specjalistyczne.
Płacę 75zł za siebie i po 51 za dzieci. Compensa ma rozgraniczenia na płeć i wiek przy ustalaniu składki. Dzieci są jednakowo liczone, bez względu na wiek i płeć.
Ubezpieczam się indywidualnie, nie przez zakład pracy.
Za to Allianz ma pakiety rodzinne, ale od zeszłego roku tak podnieśli składkę, że wyśmiałam ich i ochoczo przeszłam do Compensy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie tez teoretycznie są wizyty domowe - ale nigdy nie korzystałam :) (zresztą na NFZ też mam w mojej przychodni tzw. "lekarza wyjazdowego")

większość specjalistów(np. bez stomatologa - jest tylko zniżka ileś %, psychiatra chyba 3 wizyty w roku i bez terapii itp.) i dużo badań - ale nie wszystkie :P teraz np. muszę zrobić gastroskopię i usg jamy brzusznej - mam w pakiecie :P ale już np. lipidogram, proteinogram, hemoglobine glikolowaną - już nie...

w czasie ciąży robiłam beta hcg, różyczkę, tokso i cytomegalię - też miałam/mam w pakiecie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak, tylko ja już wiem jak wyglądają w praktyce wizyty domowe na NFZ... Podobnie jak standardowe wizyty.... Na sama myśl boli mnie głowa ;)

Tu przewagą jest też to, że mam do wyboru placówke jaką mi sie widzi. Jak nie podobają mi się lekarze w lux to idę do evimedu lub swissmedu. Evimed jako jedyny ma kilku specjalistów, gdzie nie uświadczysz gdziekolwiek indziej w 3mieście. I nigdy nie czekam na wizytę. Zwykle z dnia na dzień mnie umawiają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z Endomedu też możesz korzystać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, z tego nie. A gdzie to jest? Nie znam tej placówki.

Wiem, że fajne warunki dawało też PZU za niewielka kasę, ale z tego co pamiętam albo nie było opcji dzieci albo nie opłacało się ubezpieczać z dziecmi.
Natomiast jak ktoś sam jest to warto zerknąć na ofertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Żabiance i Przymorzu :) tam prowadziłam ciążę :) i byłam bardzo zadowolona http://endomed.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to dlatego nie wiem, bo ja z Gdyni :) Ja ciążę w Clinica Medica prowadziłam i też polecam dr. Golonko.
Z GDA jest jeszcze Promedis i Medycyna Rodzinna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Promedis i MR też mam w pakiecie ;) jedna grupa - LuxMed ;) ogólnie to Promedisu chyba już nie ma :P (przynajmniej na Morenie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywście, że warto, ja mam kupiony u nich pakiet i dzięki temu nie musiałam z dzieckiem stać w gigantycznych kolejkach do lekarzy bo lekarz przyjechał do domu na wizytę. więc chyba warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak już to elaborat. Fajnie byłoby sprawdzić pisownię i znaczenie przed próbą zabłyśnięcia w internecie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak dziewczyny piszą, długie oczekiwanie na wizytę u specjalisty, a to przecież może tylko pogorszyć stan pacjenta. Są takie sytuacje, gdzie szybkie działanie jest priorytetem. Nie każdy chodzi do lekarza z jakimiś błahostkami, a niektórzy są w takim stanie, że potrzebują specjalistycznych badań. Kupowanie takiego pakietu, który nie gwarantuje szybkiej wizyty, nie ma sensu. Ja mam akurat pakiet rodzinny w iExpert i nie ma takich sytuacji. Nawet sobie nie wyobrażam, jak można z pakietem medycznym czekać na wizytę, nie do pomyślenia. A tak to dzwonie i nie ma najmniejszego problemu, więc jak najbardziej mogę polecić: https://zdrowotne.iexpert.pl/pakiety-prywatne/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jeśli szukacie alternatywy dla LuxMedu, to polecam pakiety w iExpert.pl - wizyty z dnia na dzień, nowoczesne placówki i badania bez limitów. Za nic nie muszę doplacać! Po za tym luxmed ostatnio przypomina NFZ jet tak zapchany.
https://zdrowotne.iexpert.pl/pakiety-prywatne/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja mam pakiet w lux medzie i jestem zadowolona z jakości obsługi, zawsze mam dostęp do lekarza do którego potrzebuję, zawsze mam miejsce, nigdy nie ma problemu, wizyty mogę zamawiać z dnia na dzień więc bardzo szybko mam dostęp do lekarzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój tata ma pakiet w LUXMEDZIE i nie ma żadnego problemu z wizytami u specjalisty, umawiam go przez internet i zawsze się znajdzie miejsce do jakiegoś lekarza do którego chce iść, bardzo często nawet są dostępne terminy w tym samym dniu popołudniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo niezadowolona z usług.
Pomimo iż mam pakiet medyczny LUX MED musiałam za brać skierowanie od lekarza z NFZ. Alergolog kazał mi się umówić na testy do jakiegokolwiek lekarza. Przyszłam na kolejną wizytę (po 3 tyg.) a drugi lekarz miał pretensje do mnie że on nic nie wie że miałam mieć dzisiaj testy i wysyła mnie na zupełnie inne testy, twierdząc że te które zalecił poprzedni alergolog mogą mi zaszkodzić. Wg mnie to rażąca niekompetencja skoro jeden lekarz zaleca coś zupełnie odwrotnego niż drugi. Jeden test alergiczny płatny 160 zł.
Z kolei laryngolog przepisała krople do nosa za 100 zł które nie dają żadnego efektu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi akurat bardzo podpadł okulista na Żabiance, zapuścił mi do oczu krople, po których nie mogłam pracowac, jeszcze doszło zapalenie spojówek, i zwolnienie z pracy na 4 dni. Do tego dobrał mi szkła z nie wiem czego, chyba z fusów wróżył! Jakbym kupiła okulary, i to 2 pary, według recept od tego ... (nie wpiszę, co mam na myśli, szkoda życia na ciąganie po sądach), byłabym ponad 1000 zł w plecy... Okulistka z przychodni NFZ, jak zobaczyła receptę od niego, to się za głowę złapała. Taki "specyalysta"...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie warto!!!!!!!! Tragedia!!! Przyszedłem na szczepienie z zaświadczeniem od lekarza rodzinnego , że nie ma żadnych przeciwwskazań ( ponieważ przed poprzednim szczepieniem ich lekarz zajrzał mi w oczy i powiedział że jest ok) a pani piguła powiedziała że muszę zapłacić u ich lekarza bo szczepienia mi nie zrobią!!!!!!!!!!!!!!!!Moje żaświadzczenie jest nieważne!!!!!!!! Odradzam gorąco tę pseudo klinike!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mamy z mężem wykupiony abonament i jakoś do tej pory problemów nie mieliśmy większych. To prawda, że do specjalisty czasem trzeba poczekać, ale na pewno nie tyle, co w państwówce, bo tu od razu idziesz do specjalisty, a państwowo najpierw internista, potem dopiero specjalista i jeszcze potrafią odsyłać jeden do drugiego i tak można miesiąc stracić.... Jak się ma nagły przypadek, to powinni przyjąć - czasem jako dodatkowa wizyta można załatwić. I tak wolę Luxmed niż państwową słuzbę zdrowia....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystam z pakietu w Lux Medzie z całą rodziną już kilka lat i nigdy nie miałam problemów, Zanim się umówię sprawdzam opinie na ich temat i po kłopocie. W każdej przychodni może zdarzyć sie mniej kompetenty lekarz, dlatego polecam umawiać się do konkretnych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też mam pakiet wykupiony w Lux Medzie, u nich fajne jest to, że pakiety medyczne dostosowane są do wieku oraz indywidualnych potrzeb Pacjentów, ja nie wyobrażam już sobie korzystać z publicznej służby zdrowia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Osobiście nie polecam Lux Medu byłam zapisana od paru lat ale w ostatnich dwóch miesiącach przekonałam się że pieniądze szły w błoto. Nigdy nie chorowałam jakoś bardziej więc nie chodziłam do specjalistów a jak przed trzema miesiącami zaczęłam mieć problemy dowiedziałam się że Lux Med to nie przychodnia tylko przepychania ludzi. Dwa miesiące chodzenia od lekarza do lekarza bo byłam zbywana. Dwa miesiące chodziłam wyjaśnić dlaczego boli mnie cała lewa strona klatki piersiowej pleców i drętwienie ręki. Łopatka która strzela tak że słyszy to każda osoba z boku nie będąca lekarzem a w placówkach usłyszałam że tak samo słychać jak przy prawej (gdzie prawej nie słychać ,nie boli, nie przeskakuje). Byłam przepychana od jednego lekarza do drugiego niewysłuchana w ogóle i tłumaczono mi że jestem młoda to co może mi być. Jak łaskawie przepisano mi rehabilitacje to tylko doprowadziły do tego że ja która nigdy nie miła problem ze snem nabawiłam się problemów ze snem i buli głowy ale usłyszanym że to tak ma być i z czasem przejdzie ( przepraszam to mam nie spać i czekać kiedy przejdzie?). I tak ponad dwa miesiące chodzenia i nie dowiedziawszy się co jakkolwiek może mi być nadal jestem w stanie takim jak trzy miesiące temu. To przykre bo myślałam że jak płaci się na to dodatkowe pieniądze to chociaż poważnie mnie potraktują na koniec z goryczą usłyszałam że niestety jak rehabilitacje to lepiej sobie znaleźć prywatnie to mnie przynajmniej wyleczą więc ja się pytam dlaczego zabierali tyle lat moje pieniądze a nie otrzymałam pomocy jakiej choć w setnej procenta bym oczekiwała. Zostało mi iść i zapłacić znów ale ewidentnie prywatnie może mi pomogą. Mam 25 lat a nie mogę wziąć nic cięższego w rękę lewą niż papier toaletowy ale przecież nić mi nie powinno być jestem młoda. Odradzam lepiej odkładać pieniądze i jak faktycznie potrzebujesz iść do lekarza to znaleźć opinie paru dobrych, konkretnych i zapłacić.
Ci co są skazani na LUX MED czytajcie opinie o danych lekarza żeby jeszcze wam krzywdy nie zrobili (paru jeszcze jest w porządku ale trzeba ich wyszukać) .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to dziwne bo ja z Lux Medu jestem bardzo zadowolona, mają naprawdę dobre podejście do pacjenta, bez kolejek i problemów z umawianiem wizyt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Stanowczo NIE, mam to ubezpieczenie z pracy, ale i tak chodzę do państwowej służby zdrowia, bo do luxmedu nie da się praktycznie dodzwonić, kontakt meilowy nie działa, obsługa lekarska przypomina odliczanie sztuk do wyciągnięcia pieniędzy z NFZ.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kpina z pacjenta. Na wizytę u specjalisty czekasz tygodniami/miesiącami, a dopiero na miejscu informują cie, że wizyta jest dodatkowo płatna. Ale jak to u każdej oszukanej firmy, gdybyś przypadkiem nie miał takich pieniędzy, posiadają odpowiednie wnioski z odroczoną płatnością...Mimo iż masz w umowie zaznaczone termin do kiedy muzą cię przyjąć, to sam musisz się o to upominać, w przeciwnym razie na zwykłego internisty będziesz czekał tydzień...Mam porównanie z medicover. LuxMed nawet niema czym konkurować. Nie polecam nikomu LuxMed-a. nie będzie kłamstwem jak napiszę że często łatwiej i szybciej jest załatwić wizytę przez NFZ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chcesz mieć napradę dobry pakiet sprawdź- https://7play.pl/p/7play/?r=vvkDj. Codziennie o godz. 20 mówimy o pakietach medycznych, gdzie masz dostęp do kilku placówek prywatnej opieki zdrowotnej. Dodatkowo korzystając z takich usług można mieć profity. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja polecam! Mamy wykupiony pakiet całą rodziną i jesteśmy zadowoleni, zarówno z profesjonalnej opieki jak i z e-rozwiązań, które proponują. Mają Portal Pacjenta dzięki któremu można umówić się online do każdego specjalisty, a w kolejkach nie czeka się wcale bo wybierasz odpowiedni dzień, godzinę i już, a wyniki można też sprawdzać w aplikacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam z męża pracy luxmed a od siebie medicover z luxmedu rezygnujemy trudno sie dostać do dobrego lekarza chcialam prowadzic ciaze u jednego ale jest bardzo ciezko z terminami za pakiet dla rodziny maz placi dwa razy wiecej a okazuje sie za niektore badania trzeba dodatkowo doplacic pomimo skierowania od nich a o wszystkim dowiaduje sie tuz przed pobraniem. W medicoverze za nic nie placilam. Takze nie robią lub nie mam w pakiecie testu pappa. Wyniki musisz sama pilnowac czy są. W medicoverze dostaje maila. Ginekolog powiedzial ze jak mam mozliwosc zrobic w medicover usg to zebym skorzystala bo u nich w luxmed jest slabszy sprzet. 2 listopada bylam na wizycie kolejna u tego lekarza jest w polowie stycznia wczesniej trzeba byloby rezerwowac przez infolinie bo nie moge sama umowic sie na dwie wizyty przez portal. Jesli komus zalezy na lekarzu o dobrych opiniach to trzeba miec duzo cierpliwosci w luxmed.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie cała rodzina ma wykupiony pakiet medyczny w Lux Medzie, dzięki temu mamy pewność, że jak będziemy potrzebować pomocy lekarza to nie będzie problemu z wizytą, znam realia w polskich szpitalach publicznych i nie chcę nararząc siebie i swoich dzieci na takie nerwy stojac w kilkugodzinnej kolejce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pakiet od stycznia tego roku, wczoraj chciałam się zapisać do ginekologa (kobiety, w godzinach od 16stej -...) na najbliższy miesiąc brak wolnych miejsc w całym trójmiescie oraz do endokrynologa (jakiegokolwiek, również w godz od 16stej), na najbliższy miesiąc dwa terminy wolne - dzisiaj na 19:00 i na 19:20, oba w Gdańsku. Jestem z Gdyni. Na pewno zrezygnuję z pakietu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam pakiet z pracy, generalnie jestem zadowolona - w porównaniu z przychodnią na nfz :) jeżeli miałabym sama kupować to raczej nie zdecydowała bym się na Lux Med. Jeżeli masz upatrzonego lekarza albo ograniczenia co do godzin wizyt to faktycznie krucho z terminami. W przypadku internisty czy pediatry nigdy nie miałam problemu, badania (zależy od pakietu) dobre, wyniki tego samego dnia w necie. Do dobrego specjalisty ok m-c czekania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no i plusem w lux mdzie jest to, że maja portal pacjenta i można online rezerwować wizyty u lekarzy, pamietam jeszcze ajk pare lat temu musiałąm wisieć na telefonie zeby się zapisać do przychodzi czasami godzinami a teraz wchodze na portal pacjenta i od ręki mogę zarezerwować wizytę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj chciałam się zapisać na usg tarczycy przez luxmed. Wisiałam na infolini 24 minuty!!!! Pierwszy , wolny termin w Gdyni 28.02...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja w lux medzie wizyty zawsze umawaim online prze portal pacjenta tak jest zdecydowanie szybciej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szybciej w porównaniu z dodzwonieniem się na infolinię - to prawda, tam czasem z 20-25 minut wiszę zanim ktoś odbierze, ale nie szybciej w sensie, że to przyspiesza termin wizyty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lux med jest ogólnie bardzo proklienci, obsługa online, brak problemó z wuizytami u lekarzy no i miła obsługa, takiego poziomu nie uświadczysz w państwowej służbie zdrowia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu piszesz pozytywne komentarze o lux-med z tego samego adresu IP posługując się różnymi nickami? Czy lux-med prowadzi taką kampanię reklamową? Dość słabo. Co do porównania szybkości wizyty, to 14.03 dostałam skierowanie na biopsję - najszybszy termin w lux-med 21.04, na lekarza endokrynologa, jakiegokolwiek w całym trójmieście, po godzinie 15:30 czekałam 6 tygodni. Więc niech każdy sam oceni czy to tak szybciutko....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem zadowolona z usług Lux Med. Najbardziej przypadł mi do gustu portal pacjenta. Dzięki niemu mogę sama on-line umówić sobie wizytę w dogodnym dla mnie terminie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

"W dogodnym terminie", czyli do internisty minimum tydzień. Mąż ma pakiet w luxmedzie od wielu lat i jeszcze nigdy nie udało mu się umówić lekarza "na dzisiaj" lub "na jutro", gdy zachorował i potrzebował zwolnienia. Wtedy zawsze ratowały go te "złe i przestarzałe" przychodnie NFZ.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skąd bierzesz takie terminy? Może nie mówimy o tej samej firmie? Wizytę u Internisty możesz mieć w tym samym dniu - wystarczy na bieżąco śledzić dostępność w Portalu Pacjenta. Jak się „pali”, można zadzwonić na infolinię i przedstawić sytuację konsultantowi - mnie nigdy nikt nie odmówił. Dodatkowo masz dużo placówek współpracujących. Z wizytami u specjalistów jest podobnie. W razie nagłych zachorowań, dostępne masz placówki dyżurujące, wizyty domowe itd.
Co do warunków - wszystko jest opisane w dokumentach - wystarczy przeczytać albo dokładnie zapyatć - nikt nikogo nie oszukuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak tak piękna reklama. Teraz coś z życia. Mam wykupiony pakiet, właśnie chciałam umówić się na wizytę na biopsję tarczycy do Gdyni. Do końca czerwca nie ma ani jednego wolnego miejsca, późniejszym terminów jeszcze nie ma. Umówiłam się do Gdańska na 19.05. W umowie mam zapis, że LUX-MED ma obowiązek maksymalnie w miesiąc mnie przyjąć. Jak to się ma braku wolnego terminu w moim miejscu zamieszkania i do 6 tygodni oczekiwania w innej miejscowości, do której muszę się dostać na własną rękę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już nie mówiąc o tym że mając pakiet za wiele rzeczy i tak się dodatkowo płaci. Byłam przyzwyczajona do medicover gdzie dostając skierowanie na badanie za nic nie płaciłam a tu na recepcji okazuje się że badanie płatne oczym lekarz nawet nie poinformował. Chciałam dowiedzieć się o cenę czyszczenia zębów to poinformowano mnie że nie mają takich danych muszę iść na wizytę i wtedy stomatolog mnie poinformuję ile to kosztuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jutro miałam dzwonić na infolinię stomatologiczną (nie działają w weekendy - nie ogarniam tego, ponieważ bolący ząb nie wie, że jest weekend...), chciałam umówić higienizację. Tylko i wyłącznie to, ale nie wiedziałam, że ta usługa jest płatna. Masakra jakaś z nimi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja dlatego korzystam z prywatnej slużby zdrowia bo chcę miec pewnosć, zę jak będe potrzebować to zawsze mam lekarza pod ręką, teraz korzystam z pakietu medycznego w Lux Medzie i jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

wg mnie ten cały lux med to jakaś kpina ,moja mama należy tam i wiecznie jakiś problem z zarejestrowaniem się ,człowiek chory ma czekać parę dni aż go łaskawie przyjmą ,ma przychodnie obok więc chodzi osobiście się rejestrować bo dodzwonić się nie ma szans.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbujcie w EnelMedzie, ja mam porównanie i EnelMed dużo lepszą ma organizację i lekarzy. Też jest aplikacja, przez którą można się zapisać na wizytę, lekarze, na których trafiałam ostatnio bardzo w porządku. Na wizytę do specjalisty czekałam najdłużej kilka dni. Polecam sprawdzić i przetestować, chociażby po to, żeby mieć porównanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd takie terminy? Może nie mówimy o tej samej firmie? Wizytę u Internisty możesz mieć w tym samym dniu - wystarczy na bieżąco śledzić dostępność w Portalu Pacjenta. Jak się „pali”, można zadzwonić na infolinię i przedstawić sytuację konsultantowi - mnie nigdy nikt nie odmówił. Dodatkowo masz dużo placówek współpracujących. Z wizytami u specjalistów jest podobnie. W razie nagłych zachorowań, dostępne masz placówki dyżurujące, wizyty domowe itd. Ja jeszcze nigdy nie miałam problemów a pakiety mam nie tylko ja ale również moja rodzina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tylko że nie ma terminów i trzeba wisieć na portalu cały czas żeby się wstrzelic z wizyta. Także piszesz bajki albo to kryptoreklama.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli masz możliwość z pracy wykupienia pakietu to jak najbardziej się opłaca i jeśli często latasz do lekarzy oczywiście
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To może podacie te całe mnóstwo współpracujących placówek? W Gdyni są dwie. Na ginekologa po godzinie 16stej (kobietę) czekałam 4 tygodnie. Na biopsję tarczycy 6 tygodni (mimo, że w umowie mam zapisane, że maksymalny czas oczekiwania na wizytę nie może przekroczyć miesiąca). Po prostu jestem zszokowana tym, gdyż w tamtym roku moja firma współpracowała z inna prywatną placówką i o takich terminach nie było mowy. Wkurza mnie też oczekiwanie na infolinii, najdłużej na połączenie czekałam prawie pół godziny, a niestety nie na każde badanie można zapisać się przez portal pacjenta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak wygląda kwestia rehabilitacji w Luxmedzie? Mam problem z kolanem i skierowanie na rehabilitację, a że mam możliwość wykupienia pakietu w pracy, to chciałabym skorzystać, tylko nie wiem czy warto. Korzystał ktoś? Jeśli chodzi o cenę, to bardziej mi się opłaca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sprawdź sobie możliwość zarezerwowania wizyty online w lux medzie za pomocą portalu pacjenta, w ten sposób można szybko umówić wizytę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, że jest taka możliwość. Pytam, czy warto-czy fizjoterapeuci są konkretnie, czy zabiegi są dobrze przeprowadzane, czy mają dobry sprzęt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja właśnie próbowałam się dodzwonić, żeby podpytać czy dzisiaj działa jeden z ich oddziałów. Zaczęłam od szukania na stronie, jest oczywiście informacja, że punkty otwarte w dniu dzisiejszym można sprawdzić pod linkiem - wchodzę link nie działa. Także dzwonię, odczekałam na infolinii 15 minut i zostałam rozłączona. Ot cały LUX-MED :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

a to dziwne, bo ja nigdy nie miałam problemów z umówieniem wizyty online w Lux Medzie, zawsze korzystam z portalu pacjenta tam bezproblemowo można umówić wizyty i sprawdzać wyniki badań online, to mega udogodnienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nieprawda, nie jest tak jak piszesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od ręki lekarza to masz w medistore, czyli sklepie medicovera. Wejdz na dowolnego lekarza - wizyty masz nawet tego samego dnia. A nie za msc ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja z kolei mam pakiet w lux medzie i też zawsze umawiam wizyty za pomocą portalu pacjenta, online jest zdecydowanie najszybciej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja zawsze mogę bez problemu umawiać wizyty online przez portal pacjenta w lux medzie, mogę wybierać sobie wizyty na terenie całej warszawy dlatego dzięki tej opcji mogę praktycznie z dnia na dzień dostać się do specjalisty, tak więc szybko można się uporać z chorobą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam firmy Lux med.. bez informowania klientów zmienili zasady realizacji abonamentu i już nie można zarejestrować się do lekarza internisty za kilka dni jak normalny człowiek chce... terminy są tylko na kolejny dzień... nie jest to możliwe ani przez Internet ani nawet na infolini. Przecież możliwości wyboru lekarza placówki i lekarza to totalna porażka... nawet NFZ to gwarantuje A przecież Lux med jak sama nazwa wskazuje powinien gwarantować luksusowe świadczenia.... jeszcze raz nie polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również nie polecam. Miałam bardzo ciekawą sobotę jak odmówili mi pobrania krwi, gdy przyszłam w ostatniej minucie. Straciłam 2h szukając innego punktu pobrań. Traktowanie klienta gorzej niż na NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w medistore nic ci nie zmienią... masz stałe pakiety i ich się nie zmieni, więc nie ma co się martwić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zanim podejmiesz decyzję, warto zorientować się dokładnie w ofercie i opinii innych pacjentów. A pamiętaj, że niezależnie od tego, jaką opcję wybierzesz, zawsze możesz liczyć na https://edoktorzy.pl/, gdybyś potrzebowała szybkiego i wygodnego zwolnienia lekarskiego online.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o lux med to bardzo minie zawiedli podejściem do do mnie jako pacjenta. Miałem poważny problem z jednym okiem i nie chcieli potrafili mi pomóc. Na szczęście znalazłem świetny ośrodek Spektrum we Wrocławiu gdzie szybko i skutecznie zajęli się sprawą. Polecam ich usługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


W 2023 lepiej wykupić pakiet indywidualny enel med z szybkim dostępem do lekarzy i badań. Mowa o tych nowych pakietach https://pakietymedyczne.enel.pl/prywatna-opieka-medyczna/?utm_source=_forum&utm_medium=post_buzz&utm_campaign=prywatne_pakiety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

czy ktos z was probowal wyprac abawke szczeniaczka FP (39 odpowiedzi)

chodzi mi o ta zabawke...

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

Mały prezent z okazji ślubu (92 odpowiedzi)

Szukam inspiracji. Coś fajnego. Niezobowiązującego. Ślub kolegi(Męża) z dzieciństwa,...

do góry