La Cantina

Restauracje

Gdańsk, Długa 37/39

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kelner w dniu próbnym 10.06.2015 wątek zamknięty Wczoraj, przed rozpoczęciem dnia próbnego w tej restauracji zajrzałem do...
~Bartłomiej Zdoliński
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Mile Zaskoczona Para wątek zamknięty W dniu dzisiejszym wybrałem się wraz z moją ukochana aby uczcić naszą...
~Mile Zaskoczona Para
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2011

okropne jedzenie !!! wątek zamknięty nie polecam - jedzenie okropne !! nawet steka za 200 zł nie potrafią...
~małgosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2013

Omijać z daleka wątek zamknięty Tak paskudnego jedzenia jeszcze nie jadłam w żadnej restauracji. Nie jadłam...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

Omijać z daleka ! wątek zamknięty Ciepłe piwo, flaki ze słoika, czerstwe trzy kromeczki chleba, kotlety...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 września 2012

Koszmar! nie polecam! wątek zamknięty Wydawała mi się prestiżową restauracją, bo znajduje się na Długiej,więc...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

Nie polecam wątek zamknięty Wraz z mężem i synkiem byliśmy na niedzielnym spacerze. Odwiedziliśmy...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

OMIJAJCIE!!! Nie polecam wątek zamknięty OMIJAJCIE!!! witam, przy okazji wizyty w Gdańsku trafiliśmy do restauracji La...
~azi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

nie polecam wątek zamknięty W ostatni dzień, w którym Gdańsk gościł na swoim nowym stadionie piłkarzy...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 czerwca 2012

rozczarowanie wątek zamknięty postanowiłem zmienić dotychczasowe odwiedzane restauracje na NOWĄ w oparciu o...
~Ttomasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

W nic gorszego wdepnąć nie można. wątek zamknięty Zamówiłem Kaczkę po polsku (1/2 kaczki) podaną z modrą kapustą, żurawinowym...
~czosnek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

walentynki wątek zamknięty 14 lutego szukalismy miejsca aby zjesc kolacje 90% lokali na gdanskiej...
~ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lutego 2011

Bardzo miłe zaskoczenie wątek zamknięty W La Cantinie byłam raz z mężem i dzieckiem. Weszłam aby sprawdzić czy podoba...
~Malila
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 grudnia 2010

mile zaskoczenie wątek zamknięty tego dnia bylem w restauracji z moja zona.spedzilismy tam bardzo milo...
~pawel i angelika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lipca 2010

KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!! wątek zamknięty Nigdy nie napisałem jeszcze jakiegokolwiek komentarza o restauracji bo...
sonia85
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 października 2009

Dany wątek zamknięty To jedna z lepszych restauracji w jakich byłem. Tych dwóch panów wyżej ma...
~Dany
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 września 2008

to co mogę powiedzieć ro - omijać szerokim łukiem !!! wątek zamknięty No cóż, nigdy nie brałem udziału w żadych komentarzach dotyczącyh...
~Maciek1975
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 września 2007

~marta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2007

TYLKO DLA CIERPLIWYCH, Z GRUBYM PORTFELEM, NA DIECIE I Z DUŻĄ WADĄ WZROKU!!! wątek zamknięty Porażka! Na herbatę (letnią wodę w niedomytych filiżankach, na obtłuczonym...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

19

wątków

do góry