Odpowiadasz na:

Re: Lasagne

Dziewczyny odpiszcie proszę na mój powyższy post,a tak swoją drogą to jak zliczyłam wszystkie składniki przy czym najtańszy makaron lubella to wyszło mi 5 zł za lasagne nie licząc gazu i prądu,a w... rozwiń

Dziewczyny odpiszcie proszę na mój powyższy post,a tak swoją drogą to jak zliczyłam wszystkie składniki przy czym najtańszy makaron lubella to wyszło mi 5 zł za lasagne nie licząc gazu i prądu,a w biedronce lasagne kosztuje 6 czy 7 zł i jest dobra,więc nie wiem czy to się opłaca,a pracy przy tym sporo,noi jeszcze dziecko się kręci po kuchni,więc trzeba uważać,ah jaka ja wczoraj byłam zła,tyle pracy i mi nie wyszło(:

zobacz wątek
15 lat temu
ania27

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry