Widok

Laserowe usuwanie znamion - gdzie w Trójmieście?

Witam serdecznie, poszukuje gdzieś w Trójmieście (najlepiej w Gdańsku) jakiego centrum terapii laserowej, lub po prostu dermatologa który posiada sprzęt i usuwa laserowo znamiona. Chodzi mi dokładnie o usuwanie pieprzyków (nie są to dosłownie pieprzyki tylko tak zwane włókniaki-miałam już parę usuwanych we Wrocławiu). Zależy mi by było to w dobrej cenie (jestem studentką) - we Wrocławiu płaciłam 100 zł za jedno znamię i w takiej cenie chciałabym coś zaleźć tutaj :) 150 zł tez wchodzi w grę ale 200 zł to już zbyt dużo..
Czy ktoś kogoś poleca ? Bardzo proszę o pomoc, mieszkam tu zaledwie 5 miesięcy i zbytnio się nie orientuje..
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proderm Gdynia, dr.Tobola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy to jest bolący zabieg? Usuwanie znamion na plecach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idź do clinica dermatologica przy skłodowskiej 3. znajdują sie w budynku polon park.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ile tam płaciłas za usuwanie jednego znamienia? Bo sama mam kilka , byłam u lekarza na fundusz ale ten chciał mi to usuwać poprzez wyciecie a to pozostawia ślady. Mówił,ze na fundusz nie jest możliwe usunięcie tego laserem. Mam ich konkretnie 3. No i czy to boli? Jest jakieś znieczulenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam u nich usuwane znamię łojotokowe. Dla mnie to zwykły pieprzyk i tyle. Tylko trochę większych rozmiarów. Nic nie bolało, chociaż trochę się bałam przed. Właściwie nic też nie widać na skórze, taki delikatny ślad, jak się nie powie, to nie widać :) Tak więc głowa do góry :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, Laserowe usuwanie pieprzyków ma kilka zalet w porównaniu z tradycyjnymi metodami. Jest małoinwazyjny, co zmniejsza ryzyko infekcji i skraca czas rekonwalescencji. Laser zapewnia dużą precyzję, pozwalając na usunięcie samego pieprzyka bez uszkadzania otaczających tkanek, co jest szczególnie ważne ze względów kosmetycznych i minimalizacji blizn. Zabieg jest szybki i praktycznie bezbolesny, zwykle nie wymaga znieczulenia. Laser koaguluje również naczynia krwionośne, co zmniejsza krwawienie i stany zapalne. Dzięki tym zaletom laserowe usuwanie znamion staje się coraz popularniejszym i preferowanym wyborem zarówno wśród pacjentów, jak i lekarzy.
Jednak usuwanie laserowe to nie jedyna możliwość.
O różnych metodach usuwania pieprzyków możesz dowiedzieć się tutaj https://medium.com/@doktorpro/%C4%8Do-hovoria-%C4%8Derven%C3%A9-krtky-na-tele-1d4fef52b1c8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Dobry ortodonta (27 odpowiedzi)

dla osoby dorosłej, wada zgryzu, znacie kogoś?

Dr Marek Kowalski ginekolog (4 odpowiedzi)

Dziewczyny! Czy ten ginekolog przyjmuje gdzieś prywatnie, czy tylko na zaspie?

dr zabielski-neurolog (14 odpowiedzi)

Poszukuję informacji my tego lekarza.

do góry