Widok

Łazienka

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny jestem na etapie kupna kafli do lazienki ale nie wiem na jakie sie zdecydowac.
Prosze wklejcie fotki swoich lazienek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja właśnie dzisiaj kupiłam z mężem kafle do naszej łazienki (jesteśmy w trakcie remontu). Kupiliśmy kafle z serii Tajga Tubądzin.
Jeśli nie wiesz jakie kafle wybrać polecam pojechać do Wemy w Gdyni albo Rumi.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brzoskwisia a masz moze fotke kafli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu jest link do tej serii
http://www.tubadzin.pl/flash.php?lang=1#hStrona=kolekcje_szczegoly,hLan=1,hSound=true,hLoop=1,hStrona_sub=lazienkowe,hKolekcje_id=147,hKolekcje_produkt_id=

popatrz sobie na fotki innych kolekcji - może któraś cię zainspiruje ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my niedawno wlasnie skonczylismy remont naszej-moze kogos zainspiruje :):)
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
extra lazienka:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo ładna łazienka :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czarna ladna lazienka gdzie kupowalas kafle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez polecam Wema - maja spory wybor :) Moim marzeniem jest uniwersalna lazienka dziecieca, do ktorej wszystkie kolory dodatkow by pasowaly. Tzn. zebym mogla w przyplywie zlego humoru ;) pojechac do Ikea, kupic dywanik, reczniki i miec wrazenie zupelnie nowej lazienki :) Moze macie jakis pomysl? (Swoja lazienke bedziemy miec kremowa, ale jeszcze nie wybralismy kafelkow, wiec rowniez chetnie obejrze Wasze propozycje).

image

[center]image[/center]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie,ze wam sie podoba:):) Niestety nie pomoge wam bo nie mieszkam w polsce :(:( Pozdrawiam..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opoczno :)

image
image
image
image
image
image
image

Spełnij marzenie chorego dziecka www.trzebamarzyc.org

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
neania ladna lazienka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję :)
mała., ale udało się z niej dużo "wycisnąć" (brakuje jeszcze szafek - może keidyś będą :P)

Spełnij marzenie chorego dziecka www.trzebamarzyc.org

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
marzy mi się tak umiejscowiona wanna
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo taki pokój kąpielowy z kominkiem ...
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnie zastanawiam sie nad takim wpuszczeniem wanny, tylko nie jestem pewna czy latwo sie wowczas do niej wchodzi / z niej wychodzi. A lazienka na zdjeciu bylaby lepsza gdyby kibelek oddzielic jakas scianka, a nie miec uroczy widok z relaksacyjnej kapieli wprost na kibelek... ;)

image

[center]image[/center]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do waniem wpuszczanych w podloge... dosc mocno utrunione sprzątanie zwlaszcza dla osob z problemami kregoslupa... ale przyznaje ze rowniez bardzo mi sie to podoba....;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
neania i czarna dzieki za wklejenie fotek lazienek dzieki wam mam teraz pomysl na swoja lazienke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez ten temat mnie interesuje wiec up
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam wątek.

Mam pytanie: ile mniej więcej płaciłyście za położenie metra kafelków??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
43 zl za m2
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam wam nowy katalog z castoramy. jest tam kilka rodzaji lazienek pokazanych i do kazdej z nich wyszczegolnione z czego ta lazienka jest zrobiona. mozecie tez sciagnac sobie na www.castorama.pl

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam Tubądzin Majolika ale tylko białe i do tego czerwone cygaro z kolekcji Minimal

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy rozglądaliście się za płytkami może tutaj https://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/tonalite/ ? Bo ja przykładowo upatrzyłam sobie właśnie na tej stronie płytki dla siebie. Mają tam bardzo ładne model i atrakcyjne też ceny. Znajdziecie tam między innymi najładniejsze kolekcje takie jak Exabright, Satin, Silk, Diamante, Examat, Krakle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku jest salon łazienkowy Bokaro, tam widziałam najwięcej fajnych kolekcji płytek, także jak szukacie pomysłów to koniecznie tam zajrzyjcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W łazience mam płytki z ceramiki marconi. Znalazłam je w salonie Bokaro, żadne inne nie wpadły mi w oko, a tu na prawdę mam płytki super jakości. Można tam zaczerpnąć mnóstwo inspiracji bo salon ma piękne aranżacje, nowoczesne kolekcje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybór to może mają dobry, ale organizację dostaw słabą. Albo my mieliśmy pecha. Zamówiłam prysznic i miała go odebrać samochodem nasza ekipa remontowa. Po telefonie ze sklepu, że prysznic jest już i można odebrać ekipa pojechała i przywiozła. I okazało się , że nie to co trzeba, bo pracownicy Bocaro się pomylili i wydali nie tę paczkę co trzeba. Potem to nam kazano to przywieźć do sklepu i na nic tłumaczenia, że teraz to nie mamy jak im tego odwieźć. W końcu po kłotniach stwierdziłam, że skoro sklep nie chce tego odebrać to ja sobie zostawię, bo pomyłkowo wydalii o wiele droższy model niż my zamawialiśmy. Oj od razu znaleźli sposób jak odebrać od nas paczkę i przywieźć to co trzeba. Uważajcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze to ja tez mam problem z łazienką dosłownie nic w niej nie ma, i nie wiem od czego zacząć szukam wszędzie inspiracji, ale koleżanka pokazała mi ostatnio realizacje projektów https://projektowanie-wnetrz-online.pl/projektowanie-lazienki-online myślicie że warto komuś zlecić projekt łazienki ? Czy jest to jakiś sens?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Produkty do wyposażenia łazienek w Łazienkowe Spa bardzo pomogły nam w znalezieniu i zaprojektowaniu wnętrz łazienki w naszym nowym mieszkaniu. Serdecznie polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie najczęściej szukacie porad odnośnie aranżacji wnętrz? Jeżeli jesteście zainteresowani tematyką aranżacji łazienki, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/lazienka-bez-prysznica-jaka-wanne-wybrac .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko rzecz gustu, budżetu i warunków lokalnych. W małych łazienkach lepsze są duże kafle. W dużych możesz stawiać na małe wymiary, mozaiki. Warto zadbać o to, by wyposażyć ją także w nowoczesne akcesoria do łazienki. Zerknij u nich https://www.ekspercilazienek.pl/akcesoria-lazienkowe . Bez problemu znajdziesz wszystko co potrzebne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja zdecydowanie moge polecic https://skycolor24.pl/panel-szklany-104-lazienka.html bo u mnie sprawdzaja sie naprawde swietnie, robia mega efekt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam zwykłe gładkie białe kafelki. Proste, ale praktyczne rozwiązanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem po remoncie łazienki. Trafiłam na bardzo dobrą firmę z polecenia, która przygotowała projekt reagowała na moje wszystkie uwagi. Szybki czas realizacji, a łazienka wygląda przepięknie. Każdy ze znajomych pyta mnie o wykonawcę :D Podrzucam linka: https://jazdzewski.com.pl/salon-lazienek/ Później wstawię zdjęcia jak wrócę od rodziny :) Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszej jakości armaturę do łazienki oferuje Salon Łazienek Almar. Polecam, znajdziesz tam tylko produkty najwyższej klasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie to ciekawe opcje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielu ludzi decyduje się na remont generalny łazienki we własnym zakresie. Nie ma się co dziwić ponieważ ceny na rynku dość mocno poszybowały na przestrzeni ostatnich kilku lat. Z drugiej strony to w internecie znajdziemy przecież wiele kompletnych poradników na ten temat. Potrzeba oczywiście trochę umiejętności manualnych, czasu i podstawowy sprzęt (ten możemy wypożyczyć). Wtedy jesteśmy w stanie przeznaczyć o wiele większy budżet na samo wyposażenie czy materiały wykończeniowy. Zobaczcie chociażby kolekcję Tubądzin - https://plytki.pl/kategoria-produktu/tubadzin/ by poznać definicję tego jak prezentuje się nowocześnie urządzona łazienka. Duże formaty płytek na stałe weszły na nasz rynek. Sam montaż jest dzięki nim szybszy, a także możemy przy pomocy minimalnych fug, uzyskać jednolitą ścianę czy podłogę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, jeśli chodzi o płytki to ja swoje wybrałem i kupiłem na https://otownetrze.pl/plytki Płytki dotarły do mnie w całości, wyglądają naprawdę super. Dostałem duży rabat i jestem bardzo zadowolony. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam matowe płytki w ciemnych odcieniach. Żeby osad z wody się na nich nie pojawiał zamów sobie zmiękczacz wody na zmiekczaczewody.com.pl - u mnie sprawdza się rewelacyjnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli masz ciemne płytki to koniecznie zamontuj sobie zmiękczacz wody Hydro Plus. Zanim to zrobiłam ciągle pozostawał osad na armaturze i płytkach. Od kiedy mam to urządzenie, woda nie zostawia kamienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam aranżacje łazienki oferowane przez firmę Filpol. Oferują modne i praktyczne rozwiązania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (21 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry