Leasing Polski

Leasing Giełdy i komisy

Gdańsk, Budowlanych 72

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dali mi leasing na mój samochód wątek zamknięty Dali mi leasing na mój samochód, polecam ten temat . Szukałem podobnego...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 maja 2017

Dostałem u nich lizing wątek zamknięty polecił mi dobry znajomy po tym jak miałem kilka odmów w innych lizingach....
~Olaf
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Polecam każdemu bez mrugnięcia okiem. wątek zamknięty Polecam każdemu bez mrugnięcia okiem, mega mnie pozytywnie zaskoczyli.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Profesjonalna firma wątek zamknięty Współpraca bardzo dobra, wyjaśnili mi wszystkie moje wątpliwości w...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

leasing wątek zamknięty Wziałem leasing po swoich kalkulacjach przez pośrednika. Wyszło najtaniej,...
~Endru
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2015

nie polecam! praca beznadziejna! wykorzystuja na bezpłatnych stażach wątek zamknięty nie polecam, w kółko zapraszaja na bezpłatne staże i mamia oferta moze...
~ania
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

Jest OK wątek zamknięty Ja osobiscie polecam te firme. Na poczatku mialem stresa, bo komentarzy...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

kpina wątek zamknięty Miła pani od kilku dni zbywa mnie bzdurami, że nie może dodzwonić się do...
~warszatat
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

Polecam! wątek zamknięty Korzystam z usług firmy Leasing Polski od dawna, szczerze polecam!...
~Zofia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

Przestrzegam! wątek zamknięty Miałem nieprzyjemność korzystać z usług Leasingu Polskiego Sp. z o.o....
~Wojtek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 listopada 2013

O Firmie Leasing Polski Sp. z o.o. Gdańsk wątek zamknięty W naszej firmie, niestety jest leasing od Leasingpolski Sp. z o.o. Bardzo...
~Obserwator i współuczestnik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry