Widok

Łeba, atrakcje - co polecacie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, jedziemy na kilka dni do Łeby. Będzie mój dwulatek i dzieci brata (4 i 7 lat). Co polecacie zobaczyć? Wiem, że na pewno Dinopark warty uwagi, czy coś jeszcze?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam wystawę Lego, koleżanka była 1 lipca na otwarciu. Podobno lepsza niż ta w Gdańsku, bo angażująca dzieciaki (interaktywna). Łebskie Klocki, czy jakoś tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O, ja się też wybieram teraz z kilkuletnią córką. Niestety mamy tylko dwa niecałe dni na zwiedzanie. Na pewno zobaczymy więc ruchome wydmy i Dinopark. Ale może uda się nam jeszcze odwiedzić Seapark i zahaczymy o labirynty.
Nie byłam tam nigdy ale opisy są ciekawe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Seapark zdecydowanie TAK!!Foki są super!
Dinopark PRZEREKLAMOWANY, poza tym to raczej PARK Rozrywki niż dinopark. prawie za wszystko trzeba płacic po przejściu za brame, a przypominam ze bilet wstępu też dość dorogi. Dinizaury duże fakt, ale nieruchome i plastikowe. Park dinozaurów w Malborku choć znacznie mniejszy to wydał się nam fajniejszy, bardziej efektowny i robi większe wrażenie. Pewniw trzeba iść i zobaczyć DINOPARK, i każdy będzie miał inne zdanie, dla nas taki sobie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.labiryntparkleba.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się dinopark bardziej ten w łebie podoba ale może przez lokalizację, fajnie wkomponowany i ładniejszy. Dla moich dzieci to i ten i ten był fajny.
Dla dzieci w takim wieku trzeba atrakcje nieprzeładowywać żeby nie były zmęczone. Nie zaserwowałabym np. jednego dnia wydm i dinoparku. Raczej jedną większa atrakcję gdzie się spędzi kilka godzin i np. spacer po porcie, odpoczynek nad wodą i starczy, drugiego dnia też rozplanowanie dnia żeby nie przedobrzyć. Te rzeczy co wyżej były wymieniane starczą w zupełności plus luźne bieganie i zabawa nad wodą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy wczoraj w Łebie, upał był niesamowity, z atrakcji zaliczyliśmy Dinopark i wystawę klocków, polecam obie atrakcje, moje dzieciaki zachwycone, klocki o tyle fajne (dużo fajniejsze od tych, co były w Gdańsku), bo można budować, sterować, a nawet zagrać na Playstation.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też byłam wczoraj w Łebie i fakt nie dość że strasznie upalnie to ludzi na plaży było tyle że ciężko było z ręcznikami się rozłożyć. Później odwiedziliśmy wystawę Lego, bo w sumie była zaraz przy wyjściu z plaży. Musze przyznać że bardzo fajna sprawa bo oprócz samej wystawy, która była ciekawa zwłaszcza ze względu na to że dużo klocków było można samodzielnie wprawić w ruch co bardzo spodobało się naszym dzieciom, to również były tam inne atrakcje związane z klockami. Z godzinę czasu siedziały w grach na playstation i tabletach, a kolejną w namiocie gdzie było można samodzielnie układać klocki i bawić się robotami. My z mężem natomiast w miedzy czasie odpoczywaliśmy pijąc zimne napoje przy stolikach które były umiejscowione obok namiotu z klockami i wszyscy byli zadowoleni. Maluchy tak się wkręciły że wychodząc naciągnęły nas jeszcze na kupno 2 małych zestawów lego w tamtejszym sklepiku, ale w końcu wakacje to wakacje;) W planie był jeszcze Dino Park ale słońce tak nas zmęczyło że zostawiliśmy sobie tą atrakcje na następny raz jak będziemy w Łebie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki dziewczyny, jedziemy w piątek, najgorzej, że pogoda się trochę popsuła :( może do weekendu znowu będzie plażowo...
Dinopark i klocki na pewno odwiedzimy. Labirynt też wydaje się super.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy z dziećmi tydzień w łebie. Zaliczyliśmy większość atrakcji, bo pogoda wybitnie nie plażowa. Odwiedziliśmy Dinopark, wydmy, labirynt, wystawę klocków Lego, Power Park. Mimo braku plażowania pobyt oceniamy jako bardzo udany. Synowie zachwyceni każdą atrakcją, a najbardziej tym, że mają rodziców cały czas dla siebie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Sarbsk- fokarium. gdzieś w pobliżu Łeby, albo na trasie. nie pamiętam a nie za bardzo mam jak sprawdzić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy, wróciliśmy :) Mimo słabej pogody dzieci dobrze się bawiły.
Dinopark - bilety drogie, ale uważam, że warto, bo bardzo dużo atrakcji na kilka godzin chodzenia.
Łebskie Klocki - spędziliśmy sporo czasu, wystawa, gry, budowanie, a obok park rozrywki z koniami, pojazdami, łodkami itp.
W Labiryncie nie byliśmy.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przychodzi mi do głowy Aquapark Reda. Nowoczesny park wodny z rekinami, które pływają dookoła zjeżdżalni. Jak pierwszy raz spływałam to nie ukrywam że mały stres mi towarzyszył gdzieś z tyłu głowy. Rekiny są dość duże, praktycznie takie same jak się nieraz w telewizji widziało w programach przyrodniczych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Też wybrałbym się do Aquaparku. Dla maluchów to świetna zabawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Park wodny to podstawa, a zabawa fajna dla całej rodziny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam fokarium w sarbsku, tylko nie wiem jak po sezonie letnim są pokazy (najfajniejsze uchatki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może nie tylko w Łebie, ale ogólnie nad polskim morzem można znaleźć wiele atrakcji. WARTO sprawdzać sobie przeróżne atrakcje. Jedną z nich na pewno jest Labirynt Luster w Trzęsaczu. Labirynt stworzony jest z setek luster i posiada dodatkowe efekty świetlne, które mogą wiele namieszać w tym, aby znaleźć odpowiednią drogę do wyjścia. Bardzo fajna przygoda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Podróże

Wrocław czy Kraków? Urlop. (10 odpowiedzi)

Które miasto wybrać na wakacje? Słyszałam, że oba są magiczne. Ale jak byście mieli wybierać...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Wyprawa w Tatry (5 odpowiedzi)

Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak trzeba to zmienić...

do góry