Widok

Leczenie łysienia osocze ?

Czy ktoś moze stosował coś takiego jak osocze bogatopłytkowe na skórę głowy ? Możecie mi napisać jaki był efekt ? Jestem na etapie poszukiwania metody na wypadające włosy bo nie pomogly mi żadne odżywki i szampony :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jesteś pewna,że nie jest to skutek hormonów czy jakiejś innej choroby? Często wlosy wypadają jak coś jest nie tak w organizmie. Przebadaj się. Byłaś/ byłeś u dermatologa albo u trychologa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem kobietą . Nie zaznaczyłam. Naprawdę barałam już pod uwagę bardzo wiele róznych opcji. Na przykład,że jest to problem z tarczycą czy z homornami. W sumie nie byłoby to takie złe bo przynajmniej wiedziałabym jak to leczyc ale jednak nie. U dermatologa byłam na nfz. Dał mi witaminy ale więksej róznicy nie widzę po nich. Tak wieć szukam sama.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej jakbyś pogadała z trychologiem . Osocze bogatopłytkowe może dać dobre efekty ale ie każdy może się mu poddać. Trzeba wykluczyć inne choroby no i w niektórych przypadkach zrobić badania immunologiczn. Zobaczyć czy nie zareagujesz alergicznie. Jest jednak uznawane za jedna z bardiej skutecznych sposobow na leczenie wypaajacych włosów oraz jest częśto stosowane w leczeniu takiego łysienia plackowatego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie u nas to robią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W gabinecie dermatologicznym doktora Michajłowskiego na Wrzeszczu. Tak jak jednak pisałam juz wcześniej Polecam na pocątku zapisać się na wizytę a nie na sam zabieg i zobaczyć co lekarz powie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jaka cena zabiegu? Tez jestem zainteresowaniem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Terapia osoczem bogatopłytkowym skóry głowy 700zł. Mediderm Gdynia
http://www.klinika-mediderm.pl/medycyna-estetyczna,32,pl.htm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda pieniędzy na tego tupu zabiegi, najlepiej znaleźć dermatologa który postara się znaleźć przyczynę tego stanu rzeczy..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Сześć, miałam problemy z wypadaniem włosów. Miałam kilka ognisk łysienia. W klinice chronomedycyny przeprowadzili mi pełną diagnozę ciała. Po testowaniu ziołowych naparów farmacji, przez miesiąc dali mi indywidualny program leczenia. Ogólnie leczenie trwało 1 rok i 3 miesiące. Każdego miesiąca przeprowadzają ankietę i wydają nowy program leczenia. Ognisko i włosy zostały odbudowane. Leczenie jest niedrogie. Rezultatem jestem bardzo zadowolona.
Klinika znajduje się na Ukraine, w Kijowie. Telefon +30970178989, +380952185444, +380445016128
Możliwie leczenie zdalnie po badaniach lekarskich.
E mail rezonansua@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na ukraincow to trzeba uważać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lyse jest sexy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co wiem osocze jest jedną z metod leczenia łysienia. Dobrze jednak byłoby skonsultować problem ze specjalistą. Szczególnie polecam zespół w tej klinice http://www.impladent-estetyczna.eu/. Mają duże doświadczenie w leczeniu takich przypadków a ponadto dysponują doskonałym sprzętem. Warto zapisać się na wizytę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z serum Hair Medic jest podobnie jak z zabiegiem mezoterapii z tym że żadnej igły i nakłuwania się tutaj nie robi, wystarczy wetrzeć w skórę głowy. Cząsteczki serum są tak drobne że mogą dojść tak samo głęboko jakby substancja odżywcza została wszczepiona igłą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie super nowością są zabioegi fibryną. Sprawdza się również w przypadku łysienia czy wszelkiego rodzaju problemach z owłosieniem Dokładne działanie można przeczytać na stronie podpoznańskiej kliniiki http://medicalaser.pl/fibryna/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie miałam okazji stosować, ale wiem, że wiele osób poleca ten zabieg także w temacie wypadania włosów. Osocze pobudza skórę do odnowy i regeneracji. Stymuluje więc włosy odbudowują się i ponownie wzrastają. W Gdańsku masz gabinet Mała Klinika Urody i wiem, że u nich możesz taki zabieg wykonać i podpytać o szczegóły. Sporo informacji masz też na ich stronie https://malaklinikaurody.pl/ . Myślę, że to może CI pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja stosowałam osocze, seria 3 zabiegów i pomogło, a włosy wypadały mi po prostu garściami. Zabieg wykonany w Klinice K2Medical Gdańsk Wrzeszcz Browar Gdański przez dr Sirocką. Polecam:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

Pytanie zdrowotne (3 odpowiedzi)

Hej, nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na umieszczenie tego, więc myślę, że mogę spróbować...

do góry