Widok

Leczenie pasożytów -jaki lekarz

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Witam
U mojego synka wyszły lamblie i candida ,szukam dobrego specjalisty który zna się na leczeniu pasożytów ,dodam że u męża wyszedł węgorek jelitowy ,my niby go nie mamy wiem że trzeba na pasozyty leczyc całą rodzine ale czy na tego węgorka też.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny naprawdę nie znacie żadnego dobrego lekarza od pasozytów .synek problemy jelitowe ma juz od ponad roku ,silna alergię .Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
zapytaj tu napewno Ci pomogą , wiem , ze temat pasożytów i cand. jest przez lekarzy zupełnie lekceważony - niestety trudno o dobrego lekarza znającego się na postępowaniu z pasożytami.
tu jest ciekawy wątek o pasozytach
http://forum.gazeta.pl/forum/w,86962,89631743,,Pasozyty_robaki_pierwotniaki_bakterie_i_grzyby.html?v=2
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
poczytaj tez w necie prace dr Wartołowskiej - specjalistka od pasożytów i ich leczenia
Ja osobście udałabym się do Instytutu Medycyny Tropikalnej tam pewnie jest jakiś dobry spec od tego paskudztwa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Klinika Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych w Instytucie - podzwoń i popytaj o dobrego speca

* Sekretariat - czynny od 7:30 do 15:00
tel.: (58) 699-84-08
* Dyżurka nocna lekarza
tel.: (58)699-86-31
* Dyżurka pielegniarek
tel.: (58) 699-85-80
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
rybalon dzięki za odpowiedz ,własnie z tego forum i alergii na gazecie dowiedziałam się o pasozytach ,synek alergik na wiele pokarmów ,problemy z kupami ,AZS ,niet laktozy .badania robiłam 2 razy w przyszpitalnym lab w Słupsku i nic nie wyszło ,dopiero jak wysłałam do feliksa to tam wyszły synkowi lamblie i candidia .My juz mamy leczenie właśnie od lekarza z tego instytutu ale dziecka mamy nie leczyc na węgorka i nie wiem czy to nie błąd ,przeciez nie zawsze pasozyty wychodzą w badaniu i leczy sie całą rodzine ,dziecko ma wziąśc cos na lamblie a wczesniej pyrantelum na obłe .
Moze znasz jakiego dobrego pediatre co zna się na leczeniu ,wiem ze trudno o takiego ,u mnie w słupsku tym bardziej .Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety nie znam dobrego lekarza od pasożytów :-(((
myślę , że jeśli węgorka nie ma to nie trzeba leczyć ..ja bym przeleczyła na to co synowi wyszło a jak już byłoby O.K. to raz jeszcze bym sprawdziła czy napewno nie ma tego węgorka .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki tak zrobimy ,leczymy sie tylko my na węgorka a potem badania całej rodziny.
A może znasz jakiegos dobrego gastrologa dziecięcego ,wizyte państwowo mamy dopiero 2 sierpnia ,chciałabym jednak wcezśniej to załatwic (wizyte)ze wzglęgu na ta krew ze śluzem w kupce ,tak więc najlepiej prywatnie .
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dr ANDRZEJ MAREK
pracuje na oddziale gastoenterologii dzieciecej w szpitalu wojewodzkim, on u nas zdiagnozowal lamblie i nas leczyl.
Przyjmuje prywatnie na dantyszka 15.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzięki ,to teraz mam problem bo nie wiem którego lekarza wybrac czy tego co polecasz czy dr Krzysztofa Marka ,synek oprucz lambli i candidy ma sluz w kupkach razem z krwią i inne problemy jelitowe, alergie poakrmową ,niet laktozy, AZS .
A czym leczyliście lamblie pamiętasz moze i ile Twoje dziecko ma lat ,moje 22 miesiące i nie może jeszcze tych silniejszych leków bo sa dopiero od 2 lat.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Marka ostatnio u niego byłam ale polecam syna - to on pracuje w szpitalu jest naprawde rewelacyjny poswieca duzo czasu na wizycie i co najwazniejsze ma naroawde duza wiedze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dori a jak mozesz to napisz prosze jakie sa objawy candid i lambli??W jakim wieku jest twoje dziecko.Bede wdzieczna za odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
synek ma 22 miesiące ,od ponad roku kłopoty z kupkami luzne ,śmierdzące ,niestrawione ,czasem było ich po kilka dziennie ,(może to było po glutenie) bo juz nie je od lutego i kupy sie poprawiły teraz są nawet zaparcia no i ta krew ze śluzem w kupie (chirurg wykluczył że to przez zaparcia) byłaby podobno świeża .Alerga pokarmowa na wiele produktów ,i co dziwne dopiero jak skonczył rok zaczęły się problemy z alergią ,wysypki, atopowe zapalenie skóry ,ja teraz kojaże że pewnie wtedy złapał te świństo.Kłopoty ze snem ,nadopbudliwośc ,słaby apetyt ,sińce pod oczami.
Możesz wejsc na forum alergiie lub pasozyty i candidia
http://forum.gazeta.pl/forum/f,578,Alergie.html
http://forum.gazeta.pl/forum/f,578,Alergie.html

Tu jest dużo na temat wpływu pasozytów i grzyba na alergię ,lekarze niestety o tym żadko mówią a naprawdę takie małe dziecki juz mogą miec ,nawet niemowlaki przeciez moga zarazic sie od rodziców .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Od pasożytów dobry lekarz:
Dr. Wojciech Ozimek
ul.Aleja Wilanowska
105 lok1.
Warszawa
601 290 999
ozimek.orangemail.pl

Leczenie rezonansem i prądem( i b. dokładne badanie rezonansem pasożytów)
Rafał Winiarek
505 032 649
Wraszawa

leczenie ozonem (nie spróbowałam ale ponoć usuwają różne rzeczy):
centrum Ozonoterapii
ul.Grochowska 336
Warszawa
+48 22 618 2012
+48 726 705 200
p. Andrzej Lanskoruński
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam czy pan Rafał WIniarek pracował kiedyś na ul Wąwozowej ???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
aurana pan IGOR OGORNIK Warszawa ul elegancka 22 468 89 27 lub wpisz a neta AURANA tam wyskoczy lepszy kontakt
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam .Jestem lekarzem, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób pasożytniczych. Osoby z okolic Trójmiasta zapraszam do mojego gabinetu i na stronę http://www.remedical.pl Diagnostykę wstępną wykonuję na podstawie mikroskopowego badania krwi, a jeśli trzeba dalej diagnozować to kieruję w odpowiednie miejsca. Pozdrawiam Tamara Uryniuk
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
jaki przypadek, ze na podforum "zdrowie" właśnie 2 osoby polecają ten gabinet w 2 różnych wątkach :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szpital gdynia orłowo-ze skierowaniem od ogólnego, że leczenie nie przynosi rezultatu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wierzcie w mikroskopowe badanie żywej kropli krwi. Prosze obejrzeć sobie reportaż Uwagi! TVN
http://uwaga.tvn.pl/9127,news,,zywa_kropla_krwi,reportaz.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tutaj muszę obronić Panią Tamarę. Naszą krew zbadała, wyszły pasożyty i grzyby, skierowała nas na badania laboratoryjne pod tym kątem. Dopiero po uzyskaniu wyników (wyszły lamblie) dostaliśmy leki (zental) oraz ziołowe preparaty wspomagające. Nikt nikogo nie naciągał.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę o opinie na temat pani dr Tamary Uryniuk na poniższym forum:
Proszę o opinię na temat dr? Tamary Uryniuk na ponizszym form:
http://forum.trojmiasto.pl/?act=show_topic&topic=544014&c=1&k=160#post9495537
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przydałby się lekarz od chorób wewnętrznych, ja polecam tutaj http://www.mpmedical.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pani Tamaro U. mam osobiste pytanie,od jakiegos czasu zaczelam odczuwac dyskomfort tzn zaczelam odczuwac "łaskotanie"w odbycie i swedzenie(przepraszam za szczerosc ale niewiem jak to inaczej ująć.Czuje wrecz codziennie w roznych odstepach czasowych jakby cos sie tam ruszało, odebrałam dzis wyniki badan kału na pasozyty i nie wykryto zadnych.po jutrze ide z wynikami do lekarza ale poki chciałabym poznac pani zdanie na ten temat,byłabym wdzieczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pewnie rak jelita grubego albo brak higieny osobistej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Proszę nie komentować na swoim przykładzie...a jeśli chodzi o raka jelita to watpię bo myśle ze towarYszyl by wtedy ból
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Proponuję w takim razie się podrapać ,tylko później rękę umy co by zdrowo było.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Masz strasznie ambitne posty, zdradzisz swoje wykształcenie? Zakładam ze zawodowe...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
pewnie grzybica, posmaruj maścią clotrimazol (dostępna nawet bez recepty)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka była u Pani diagnoza ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Möja coreczka miala silna alergie co sie okazalo byla bardzo zarobaczona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
centrum aurana warszawa na ursynowie ul.elegancka33. fachowcy.bakterie grzyby pasozyty. i wiele inny zeczy ...........zwlaszcza dzieci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć. Troche minelo czasu od zalozenia Twojego postu ...
Czy udalo Ci sie znaleźć dobrego Parazytologa lub innego specjaliste na tzw robaczki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wyrwanie zęba 8 dolna- gdzie najlepiej? (7 odpowiedzi)

Witam. Gdzie w Gdańsku lub okolicach wyrwać 8 dolną. Niestety nie opłaca się jej leczyć. Jestem...

Co na okno do pokoju dziecięcego? (24 odpowiedzi)

Chcemy już powoli urządzać pokoik dla córeczki i zastanawiam się czy na okno najlepsze będą...

jaki kupic e-papieros ??? (18 odpowiedzi)

może ktoś coś poleci dobrego , wolałabym nie za 300 zł bo musze kupić 2 szt ...tyle , że ciemna...

do góry