Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Malgorzata Kiersznik - opinia Wszystkie moje zwierzęta były pacjentami doktora.Bogate doświadczenie,...
~Malgorzata Kiersznik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 listopada 2022

Wojtek - opinia Pan Włodek wyjątkowo sympatyczny człowiek. Od lat zajmuje się moim kotem. Mam...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 maja 2022

Magdalena - opinia wątek zamknięty Najlepszy weterynarz na świecie ! Uwielbiam i jestem wdzięczna za prowadzenie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Just - opinia wątek zamknięty Najlepszy weterynarz, kochający zwierzęta, a tym swoją pracę. Chodzimy od...
~Just
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 czerwca 2021

Sandra Marek, właścicielka dzisiejszego Tytusa - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję Panu W. Górka, za to ze jest wspaniałym cudownym dobrym...
~Sandra Marek, właścicielka dzisi
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 maja 2020

Dr. Włodek Gorka = Dr. Pol wątek zamknięty Pełny profesjonalizm i podejście do zwierzaków... Nie ma lepszego:)
~Prezes Jarosław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 maja 2019

Ola - opinia wątek zamknięty Przypomniałam sobie, że nie wystawiłem opinii dr Kamińskiemu który leczył...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 maja 2019

Profesjonaliści o wielkim sercu wątek zamknięty Przychodzę tu z kotką od lat i diagnoza jest zawsze trafiona, obsługa miła i...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 grudnia 2018

Szacunek dla Pana Górki wątek zamknięty Zawsze profesjonalne i pełne empatii podejście do pacjenta. Pan Górka trafnie...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Najlepszy weterynarz na świecie..:)) wątek zamknięty Dziękuję za wielką empatię. Czułam, ze opieka ze strony p. Górki nad moim...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

Górka Włodzimierz wątek zamknięty Jak dla mnie najlepszy weterynarz w całej Polsce.
~Januszkiewicz Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Kanarki? wątek zamknięty Czy ta przychodnia weterynaryjna udziela pomocy kanarkom i innym ptakom?
~Michaluna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2017

Dzień Weterynarza 27.04 wątek zamknięty Wielkie podziękowania dla dr Górki,dzięki Niemu nasz kot zyje już 15...
~KL-S z rodziną
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Najlepsi z najlepszych wątek zamknięty Nic dodac nic ująć.
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Wiedza,empatia i doswiadczenie wątek zamknięty Korzystam z tej lecznicy od kilku lat.Za kazdym razem jestem pod wrazeniem...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Czuć pasję do leczenia i pomocy zwierzętom wątek zamknięty Najbardziej sobie cenię u obydwu Panów Doktorów niebiznesowe podejście do...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

weterynarz z pasją wątek zamknięty Byliśmy z żoną z naszym małym bassetem, nasza mała od razu polubiła. Pan...
~Leszek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

~ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

Lekarz z powołania wątek zamknięty Byłam u dr'a Górki z psem i kotem - jedyny lekarz na którego mój roczny...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Doktor Kamiński na szóstkę wątek zamknięty Pan doktor przeprowadził sterylizacje mojej suczki perfekcyjnie. Życzyłabym...
~Aleksa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
43

postów

40

wątków

do góry