Widok
Jest duży sklep z klockami i obok sklep "wyprzedażowy". Głównie ma ciuchy, ale pojedyncze klocki również i tam są faktycznie w sensownej cenie. W sklepie z klockami są droższe niż u nas, ale są też takie komplety, których się u nas nie dostanie. No i różne gadżety legusowe.
Płaci się w koronach.
W kolejce do kasy nie staliśmy, bo bilety dostaliśmy w prezencie, kupione przez neta. Jakiś czas temu widziałam wejściówki za pół ceny na grouponie.
Płaci się w koronach.
W kolejce do kasy nie staliśmy, bo bilety dostaliśmy w prezencie, kupione przez neta. Jakiś czas temu widziałam wejściówki za pół ceny na grouponie.
Ja rónież polecam zarówno Legoland, jak i Lalandię. Byliśmy na sam koniec kwietnia. Pogodę mieliśmy bajeczną, gorąco i słonecznie, co biorąc pod uwagę wodne atrakcje, nie jest bez znaczenia ;) Dla nas wielkim plusem było to, że prawie nie było kolejek. Ale to było przed sezonem. Byliśmy jeden dzień, skorzystaliśmy prawie ze wszystkiego (ze wszystkiego, z czego chcieliśmy), z wielu atrakcji po kilka razy. Byliśmy z pięciolatkiem (i niemowlakiem, ale malutka to wiadomo, że niewiele skorzystała ;)).
Picie mieliśmy ze sobą. Jakieś kanapki też, ale obiad jedliśmy na miejscu w pizza i pasta koło pingwinów. Fajne miejsce. Płacisz na wejściu, a potem jesz co chcesz i ile chcesz. Napoje w cenie. Może wybór nie jest duży, ale wystarczający.
I jeśli tylko będziecie mieć ekstra dzień, koniecznie zajrzyjcie do Lalandii. Baseny super, a to nie jedyna atrakcja w tym miejscu ;)
Picie mieliśmy ze sobą. Jakieś kanapki też, ale obiad jedliśmy na miejscu w pizza i pasta koło pingwinów. Fajne miejsce. Płacisz na wejściu, a potem jesz co chcesz i ile chcesz. Napoje w cenie. Może wybór nie jest duży, ale wystarczający.
I jeśli tylko będziecie mieć ekstra dzień, koniecznie zajrzyjcie do Lalandii. Baseny super, a to nie jedyna atrakcja w tym miejscu ;)
hej,my byliśmy tydz. temu w Danii w legolandzie,ogólnie polecam,dużo atrakcji dla dzieci i zarazem dorosłych, polecam kupic bilety na dwa dni bossie bardziej opłaca,mozna tez dokupić karty express czyli wchodzisz na karuzele i inne atrakcje po za kolejka jednak to spory wydatek w zależności na ile osób,w parku jest wodny plac zabaw wiec warto mieć kostium i jakiś ręcznik:)ogólnie ludzie chodza tam z koszami piknikowymi i lodówkami turystycznymi ,jakiś koc i jest piknik:)my braliśmy ze sobą napoje i jakieś jedzonko:) przydadzą się wygodne ciuszki i buty:)jakby co to pytaj:))w miare możliwości odpowiem:) a polecam również park rozrywki lalandia naprzeciw legolandu