Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hubert M. - opinia wątek zamknięty Cieszę się, że wybrałem właśnie ten warsztat samochodowy. Felga prosta....
~Hubert M.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 października 2020

Polecam! wątek zamknięty Jako stały klient muszę ich naprawdę pochwalić. Podchodzą do klienta...
~Renata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 października 2019

Średnio wątek zamknięty Po naprawie piszczenia hamulców, wymianie pasków i amortyzatorów w...
~Aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

Warto wątek zamknięty Polecam! Znają się na samochodach i to się czuje. Wiedza, doświadczenie,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 stycznia 2019

Wymiana oleju i filtrów wątek zamknięty Zawsze dawalem im auto do wymiany wszystkich filtrow i oleju - zawsze bylem...
~Michal
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2017

warto! wątek zamknięty Cieszę się, że mam Lema Trans pod ręką. Zawsze kiedy mam problem z samochodem...
~jurek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

Polecam! wątek zamknięty Mnie również nigdy nie zostawili na lodzie. Jestem kobietą i nie znam sie na...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

Sebastian - opinia wątek zamknięty Warsztat do którego nieustannie wracam. Zawsze pomogą, doradzą nie zostawią...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2015

Konserwacja samochodu wątek zamknięty We wrześniu oddałem samochód na porządną konserwację podwozia mojego...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 października 2014

Bardzo fajny warsztat wątek zamknięty Dziś miałam okazję wymieniać tam opony i muszę powiedzieć, że wizytę...
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

Polecam warsztat wątek zamknięty Usługa naprawy zawieszenia wraz z regulacją kątów i zbieżności przebiegła...
~Tomala Sopot
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

Z czystym sumieniem moge polecić !! wątek zamknięty Jestem jak najbardziej zadowolony. Sprawdziłem już kilka warsztatów w...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Oj nie polecam... wątek zamknięty Opinię o tym warsztacie psują mechanicy. Ci pseudo fachowcy którzy trafili...
~ZUS
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 grudnia 2013

a ja nie polecam! wątek zamknięty Mechanicy którzy obecnie pracują w LemaTrans, to jest jakaś porażka....
~ZUS
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 grudnia 2013

Gorąco polecam ten warsztat wątek zamknięty Z całą stanowczością mogę polecić ten warsztat samochodowy. Wymieniałem...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 listopada 2013

Bardzo dobry warsztat. wątek zamknięty Obsługa miła i profesjonalna. Rodzinna firma, która dba o zadowolenie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 listopada 2013

Polecam wątek zamknięty Zadzwoniłem dzień wcześniej, spytałem czy będzie termin, zostałem wciśnięty...
~Maciek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

Anna - opinia wątek zamknięty Wymieniłam oponki na zimowe.Szybko,sprawnie i bezproblemowo.Ja popijałam...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2012

POLECAM wątek zamknięty Miło tanio i sympatczynie. Byłem ustawić geometrie i przy okazji skasować...
~Maciej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 listopada 2011

Szybko, tanio, profesjonalnie wątek zamknięty Wybrałam ten warsztat kierując się opiniami znajomych, którzy już...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry