Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anula - opinia To już czwarte badanie w tej stacji. Szybko, profesjonalnie, sympatycznie....
~Anula
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 5 sierpnia 2023

Adi - opinia W motocyklu przyczepili się do palących się kierunkowskazów, gdzie od 2013...
~Adi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 grudnia 2022

kaszub - opinia wątek zamknięty Do tej pory nie miałem zastrzeżeń dotyczących badań mimo że nie zawsze były...
~kaszub
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 marca 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca. Panowie sympatyczni, uprzejmi i bardzo fachowi. Od 3...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 stycznia 2022

głupota czy złośliwość? wątek zamknięty Auto z 2009r, ledwo przekroczylo 100tys., jezdzi jak nowe, ale przegladu nie...
~kemot
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Kolejna Wizyta wątek zamknięty Kolejny raz wychodze z usmiechem na twarzy :) Polecam Firme i Pozdrawiam
~lukasz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 grudnia 2015

STOSUNKOWO DROGI BRAK PROFESJONALIZMU wątek zamknięty Witam, kupiłem nowe auto i podjechałem na ogólną diagnostykę przed oddaniem...
~Mariusz
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Niby w porządku, ale... wątek zamknięty Po przyjechaniu na stację kontroli zostałem wprowadzony od razu, nie było...
~Właściciel czerwonej Hondy
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2014

Bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo polecam. Panowie byli wyjątkowo pomocni przy decyzji kupna auta....
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 czerwca 2015

Ocena pozytywna wątek zamknięty Szybka , fachowa obsługa, stacja godna polecenia.
~lukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

wszystko w należytym porządku :) wątek zamknięty jak w temacie, szybko, sprawnie, profesjonalnie
~kudel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

Pozytywnie wątek zamknięty Świetna stacja, przegląd przeprowadzony szybko i sprawnie, obsługa kompetenta...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

Polecam i Dziękuję za pomoc wątek zamknięty Był to mój pierwszy przegląd techniczny, Panowie są bardzo mili na stacji,...
~Właścicielka zielonej Żabki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Obsługa bardzo sympatyczna, fachowcy, przegląd przebiegł bardzo szybko i...
~Joanna
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2010

profesjonalna obsługa wątek zamknięty Polecam ten serwis, oprócz standardowego badania dostałem kilka cennych uwag...
~Rafał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 października 2010

~jojo
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry