Optyk

Salony optyczne Okuliści

Gdynia, Starowiejska 34

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tylko u p. A. Lewandowskiego ! wątek zamknięty Wady mojego wzroku i źle dobierane wcześniej przez okulistów, okulary...
~ElPe
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty Wspaniałe podejście do dzieci!!! Moja córka bardzo lubi wizyty w tym salonie...
~Agnieszka B
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Przestrzegam wątek zamknięty W 2013 roku złożyłam reklamację na zakupione oprawki. Poinformowano mnie, że...
~Anna Taraszkiewicz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Zdecydowanie polecam Optometrystę Pana Lewandowskiego wątek zamknięty Mam skomplikowaną wadę wzroku (krótkowzroczność, astygmatyzm skośny, dużą...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

Zadowolony klient wątek zamknięty Polecam wizytę u Optometrysty Pana Lewandowskiego, wszystkim którzy mają...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 października 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Bardzo zdziwiła mnie wcześniejsza opinia. Pani doktor bardzo skupiona na...
~Zadowolony pacjent
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2010

Zdecydowanie nie polecam ! wątek zamknięty Lekarka była dla mnie strasznie nie miła. Wręcz opryskliwa i niegrzeczna. To...
~skaza
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2009

K. - opinia wątek zamknięty Niemiła lekarka, nie wzbudza sympatii pacjenta, oschła, ze złym podejściem do...
~K.
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 marca 2008

wprost przeciwnie wątek zamknięty do poprzednika mam dobre wrażenia. Tym bardziej, że pani doktor skutecznie...
~dorota
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

9

wątków

do góry