Widok

Lisa Ferrera- pozytywne opinie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy znajdzie się osoba, która ma pozytywne doświadczenia z salonem Lisa Ferrera we Wrzeszczu? Do tej pory spotkałam sie niestety tylko z negatywnymi , a chciałabym kupić tam suknię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MOŻE JEŻELI CHODZI O KUPNO SUKNI CAŁKIEM NOWEJ TO NIE BĘDZIE TAK ŹLE, MUSISZ SIĘ TYLKO UZBROIĆ W CIERPLIWOŚĆ I PODEJŚĆ Z DYSTANSEM DO TEGO WSZYSTKIEGO, NIESTETY TAM NA PEWNO NIE POCZUJESZ SIĘ WYJĄTKOWO...SZKODA, BO SUKNIE W KATALOGACH SĄ NAPRAWDĘ PIĘKNE, TYLKO TA CAŁA OTOCZKA...OBSŁUGA, KOMFORT, NIKT NAD TOBĄ NIE BEDZIE SKAKAŁ ANI TROSZCZYŁ SIĘ O TO ŻEBYŚ NAPRAWDĘ DOBRZE WYGLĄDAŁA I ŚWIETNIE SIĘ CZUŁA W TYM WAŻNYM DNIU...:)POWODZENIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam bardzo zadowolona choć nie kupiłam tam ostatecznie sukni ale chyba ze cztery razy przychodziłam mierzyć bo miałam dylemat i ciągnęłam ze sobą pół rodziny i na prawdę było bardzo miłoo i sympatycznie. Moja koleżanka kupiła tam suknie dometrios i wyglądała przepięknie i bardzo polecała mi ten salon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do tej pory byłam w Lisie "tylko" dwa razy, panie sympatyczne, chociaż może nie aż tak sympatyczne i kompetentne jak w innych salonach, ale najważniejsze dla mnie jest, żeby byli terminowi i krawcowa, która będzie dokonywała ostatecznych poprawek była profesjonalistką...
Sukienki mają naprawdę śliczne, ale przez fatalne oświetlenie w przymierzalni tracą połowę swego uroku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam kupowałam sukienkę w zeszłym roku i nie miałam z tym salonem żednych problemów. Panie były bardzo miłe, sukienka przyszła na czas, poprawki zostały zrobione w przeciągu 2 dni. Ja ten salon mogę polecić każdemu z czystym sumieniem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niemiła obsługa , brudne suknie , koleżance nie wywiązali się z umowy i do wypożyczenia dostała brudną szmatę a nie suknie ślubną. Odradzam ten salon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny. Dołączam do grona zadowolonych z salnu Lisa Ferrera.
Sukienkę zamówiłam 10 stycznia. Na umowie termin odbioru był dopiero 24 kwietnia.
Sukienkę odebrałam 11 kwietnia. Jest piękna, biała, idealna.
Na poprawki - skrócenie do butków już też jestem umówiona.
Jestem bardzo zadowolona. Poleciła mi ten salon moja koleżanka która miała ślub w tamtym roku i też była bardzo zadowolona.
Na kupno szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez chce tak kupic moja suknie i ciesze sie ze sa ludzie z pozytywnymi doswiadczeniami . Mam nadzieje , ze nie bedzie tak zle.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

do góry