Widok

Lista szpital:poród. Zaspa/wojewódzki

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Proszę o atukalną listę co potrzeba do szpitala Zaspa lub wojewódzki dla mamy i dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wojewódzki
Ręczniki dla mamy,
Koszule nocne
Podpaski duże, podkłady
Kosmetyki
Kubek, sztućce i herbatę oraz kawę bo do picia nic nie dają
Wodę mineralna
Szlafrok ale cienki bo ciepło
Kapcie i klapki pod prysznic
Wkładki laktacyjne
Leki jeśli bierzesz jakieś regularnie
Dla dziecka
Pampersy
Chusteczki mokre
Rożek
Pieluchy tetrowe -2 szt
Ewentualnie krem do pupy
Ciuszki
Nic do mycia bo dzieci nie myją w szpitalu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest w ogóle jakiś skandal żeby do szpitala ze sztućcami i własną herbata biegać. Nie mówię, że szpital to ma być SPA ale za tą kasę, którą co miesiąc z nas ściągają to wstyd.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie dają nic do picia i sztućców , na zaspie jest tylko czajnik , herbata też jest w saszetkach , catering teraz jest i nikt się nie bawi w napoje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Zaspie jak nie masz noża, widelca to dadzą plastikowe. Picia raczej nie ma, bardzo Zadko się zdarza, że do kolacji jest herbata. Dlatego lepiej mieć swoje napoje, wodę, herbate.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam coś do podmywania (ja używałam tantum rosa w małym stężeniu) i oktenisept (inaczej jakoś się pisze?); i mój patent: butelkę półlitrową plastikową - zabierasz do kibelka i podmywasz się po każdym sikaniu, bo bidetu raczej nie uświadczysz ;) zabierałam też porządny papier toaletowy oraz torbę materiałową z długimi uszami - przydała się na maksa, żeby zabrać sobie do łazienki wszystkie rzeczy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, tantum rosa w butelce z psikaczem i octanisept (psikaja tylko rane po cesarce, a warto tez odkażac krocze po sn), dodałabym przegryzki (wafle ryz, chrupki, biszkopty), woda mineralna, no i laktator (roznie bywa), majtki siateczkowe (pooperacyjne), biustonosz do karmienia, masc na sutki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie własny papier toaletowy, bo to co dają w Wojciechu i na Zaspie to jak papier ścierny jest. Po porodzie wiadomo jak to jest.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak jest z tym rożkiem? Brać czy nie? Czy lepiej kocyk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam rożek a za drugim razem stawiam na otulacz, kocyk to nie to samo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To już chyba tylko co kto lubi. Ja oba razy miałam kocyk (owijałam nim w taki rożek)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W szpitalu nie ma pieluch i podpasek ? Ile tego wziąć?Jestem w trakcie pakowania i wyszła mi już spora walizka, gdzie większość miejsca zajmuje paczka pieluch -24szt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na zaspie maja podpaski, ale takie zwykłe które po chwili się rozpadaja lepiej mieć swoje. Z canpolu są dobre.
Pieluchy też mają ale też z niższej półki więc wydaje mi się że warto wziąć swoje.
Ja za pierwszym razem miałam toboły i teraz pewnie też tak będzie ale byłam spokojna że mam wszystko co potrzebne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A najlepiej mieć dwie walizki/ torby. Jedna dla siebie, druga dla malucha. Ja miałam tez w osobnym woreczki strunowym kpl ciuchów dla malucha na sale porodowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie tak, bo po porodzie pytają w co ubrać malucha. Albo dają szpitalne i potem już na sali dziecko przebiera się w swoje albo daję się rożek i ciuszki od razu na sali pogodowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny a ile i jakie ciuszki dla malucha najlepiej spakować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Paulina spakuj 4 kpl jak będzie mało bo maluch będzie ulewal to ktoś z rodziny ci dowiezie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (53 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...

pomóżcie-pomysł na własny biznes (101 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

Oszczędzanie - jakie macie sposoby? (108 odpowiedzi)

Ponieważ niedługo rozpoczynam urlop wychowawczy, przyjdzie nam żyć przez pewien czas z jednej...

do góry