Widok

Listonosz - jest jakiś?

Banino - od strony Księżycowej.
Listonosza nie było chyba gdzieś od końca sierpnia. Nie dotarła prenumerata, nie dotarły rachunki, karta do bankomatu.

Na pocztę w Baninie dodzwonić się nie da (numer z googla jest zablokowany). Poczta w Chwaszczynie (po 3 dniach dodzwaniania się) bezczelnie kłamie, że dzisiaj pojechał w teren jakiś zastępczy listonosz. A że było to wczoraj, to już wiem, że na 100% nie pojechał.

Nawet nie ma za bardzo gdzie złożyć jakiejś skargi, która by cokolwiek zmieniła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakieś szanse są. Księżycowa ma właśnie robioną decyzję środowiskową. Powoli ale do przodu. Też pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spoko.
Pozdrawiam serdecznie i życzę (sobie też przy okazji), żeby sie u nas te drogi doczekały chodników i stanu takiego, że nie trzeba co roku wymieniać zawieszenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sorry za bezsensowny hejt. mam zły dzień. Masz rację
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumiem, że to ja obiecuję drogę i chodniki od 10 lat, a potem ich nie robię?
Gdzie po drugiej stronie budujemy drogę do samego lasu, bo mieszka tam ktoś, kto ma wtyki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo tacy jak ty tam mieszkają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak. Ta gorsza strona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Który rejon Banina? Okolice Ksiezycowej czy inne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cud! Cud nad Banińskim potokiem!
Listonosz raczył zawitać w moje rejony. Dotarły pisma z banku, rachunek z gazowni i prenumerata. Kit z tym, że została nadana 18 sierpnia. Przecież szła niecały miesiąc!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z częstotliwości nie dostarczania rachunków wnioskuję że mają w Chwaszczynie wielki piec albo spory kompostownik...
Najgorsze jest to że człek nie wie ile tych nie poleconych ginie w piecu czyli listów,kartek,rachunków.
Co do poleconych to raczej dochodzą przynajmniej u mnie trochę to trwa nieraz za długo i trzeba wyjaśniać na szczęście można to sprawdzić najlepsza jest zwrotka ale nie każdy urząd to stosuje.
Z perspektywy 12 lat jest coraz gorzej, o współpracy Pocztexu 24 czyli przesyłki kurierskiej z Chwaszczynem to nawet nie chce mi się pisać. Przypominam tylko że nasz oddział w Baninie jest agencją czyli prywatnym biznesem który ma podpisaną umowę z PP, ale nic więcej niż przyjęcie a-wizowanych przesyłek i przyjęcie nadawanych i przekazanie listonoszowi z Chwaszczyna zrobić nie może, tam jest cała logistyka. Każdy może tylko dzwonić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Słuchaj, nie wylewaj swoich wypocin na tym portalu, bo to jest tylko Twój problem i zostaw go w swoich 4 ścianach. Nudny jesteś.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dzwoniłem do Chwaszczyna.
I się kurde okazuje, że niczego mojego nie mają. Listonosz pewnie dostarczył pocztę nie na ten adres co trzeba.
Jestem ciekaw, czy ktoś kto dostał moją prenumeratę Wiedzy i Życia, opłaci także mój rachunek za gaz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie no ja rozumiem. Ale ja się pytam dla siebie ogólnie czy jest taka opcja by podjechać do Chwaszczyna i wydadzą pocztęna dany adres? Czy ktoś tu próbował?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mi nikt do baku nie leje. Na pocztę do Banina ewentualnie podjechać mogę - ale to w awaryjnych sytuacjach. Poczta w Chwaszczynie to rak w czystej postaci, a do tego kawał drogi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również zauwazylam brak listonosza od kilku tygodni. Pytanie czy można podjechać na pocztę w Chwaszczynie i odebrać swoje listy? Na pewno to segregują by nowa osoba rozwiozla jak tylko zacznie pracę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To czy listonosz jedzie, czy nie jedzie to zależy od tego czy użył, czy nie użył antyperspirantu rano.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Ron. Jak będziesz miał chwilę czasu, to wygoogluj,ile zarabia listonosz na wsi. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie listy piszą, bo listonosz jedzie (Skaldowie) ludzie listy nie piszą to i listonosz nie jedzie. Proste.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To mnie średnio interesuje, ile zarabia listonosz.
I to nikogo i niczego nie tłumaczy.

Jak idę do baru, gdzie pracuje kelner za najniższą krajową, to oczekuję, że dostanę piwo w czystym kuflu, a nie w takim po kimś i do którego ktoś wrzucił peta.

Za ten list czy inną przesyłkę ktoś zapłacił. I to nie małe pieniądze, jeśli głupi polecony kosztuje już 6,50!
Więc problemy kadrowo płacowe PP to problem PP. Dlaczego jest przenoszony na mnie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ile tak naprawdę zarabia listonosz to może tylko on sam powiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W roku 2015 zarabiał 1250 zł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry