Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
obsługa kelnerska to jakiś żart wątek zamknięty Pierwszy i ostatni raz wybraliśmy się do Literackuej w Gdańsku. Obsługa...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2018

Koszmar wątek zamknięty Obsługo koszmarna , kelner chamski ( Pan P.) dar się na kelnerkę aż się...
~Smakosz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

Restauracja super. Grający zespół do bani..... wątek zamknięty Często odwiedzam restauracje literacką ze względu na miłą obsługę,...
~Zniesmaczony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2015

NIESAMOWITE MIEJSCE wątek zamknięty Przyjaciółka zaprosiła nas na kolację urodzinową - nikt z nas nigdy nie był w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

Miejsce, ktore musisz odwiedzic wątek zamknięty To czarujece miejsce z sympatyczna obsluga i doskonalym winem a takze...
~Lusia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

Magiczne miejsce wątek zamknięty Miejsce z niepowtarzalną atmosferą. Świeczki, obrazy, klimat. ..A tak...
~K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 listopada 2013

Magicznie na randkę i kameralnie na plotki z przyjaciółką wątek zamknięty Bardzo lubię to miejsce i zaglądam zawsze jak jestem w pobliżu :) Obsługa...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

kirstein - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemna atmosfera i profesjonalna obsługa, miałem okazje być w tym...
~kirstein
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

Klimat wątek zamknięty Cudne kelnerki, szefunio super! I można tam spotkać kaprów! ;P
~Krzych
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

miejsce dla każdego wątek zamknięty Do Literackiej zachodze często i nigdy się nie zawiodłem, no może raz jak...
~chief
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

zunia minia - opinia wątek zamknięty siwetne jedzenie...bardzo dobre wina i inne rzeczy...A wlasciciel Szymon jest...
~zunia minia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 września 2012

super miejsce wątek zamknięty Miejsce magiczne z niesamowitą atmosferą. Szczerze polecam ten lokal...
~o.f.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry