Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
bardzo odradzam! wątek zamknięty Najgorsza ekipa remontowa. Nieterminowi, niesłowni, opóźnieni. Kontakt z...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2019

Nigdy więcej! wątek zamknięty Komunikacja związana z wykonaniem remontu: 1 Komunikacja związana z...
~Klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

NIE POLECAM!!! wątek zamknięty Uwaga na niesolidnego wykonawcę! Początkowo współpraca układała się w miarę...
~Kruszon
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Niestety nie polecam wątek zamknięty Chcieliśmy nawiązać współpracę z firmą Loko w zakresie wykonania aranżacji...
~Ola
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2008

Firma godna polecenia wątek zamknięty Witam, z firmą Loco współpracuję od 2007 roku i nigdy nie miałem problemów co...
~Artur
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

Wszystko świetnie do terminu oddania wątek zamknięty Wszystko było w porządku dopóki LOCO nie otrzymało wszystkich pieniędzy. Po...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

Dziękuję za solidna obłsugę i nadanie memu mieszkaniu nowego wymiaru:) wątek zamknięty Z mojego doświadczenia wynika, że współpraca z firmą LOCO zapewnia terminowe...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

solidność, rzetelność, uczciia cwość wątek zamknięty zdecydowanie nie zgadzam się z powyższą opinią. firma Loco Wnętrza wykonywała...
~dorota
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 marca 2011

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Korzystałem z usług firmy i jestem zadowolony. Cena przystępna , termin...
~Dariusz Smoliński
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 marca 2011

Loco spoko wątek zamknięty Wielkie dzięki za przemiłą wspólpracę, profesjonalne doradztwo i rzetelne...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

10

wątków

do góry