Pracownik ochrony - rossmann ktoś pracował jakie warunki i stawka ??
40
~Mis
85.237.188.*
(12 lat temu) 18 listopada 2013 o 20:27
a co wiesz jakie sa tam warunki? wiesz w kazdym sklepie czy obiekcie sa inne ale widac jestes alfa i omega. a locus jedna z lepszych firm:) a Rossmann sa ciężkie do ochrony no jeśli masz doswiadczenie.Polecam