Widok
Lokal Tequilla Rumia
Witam! Planujemy tam wesele w 2008 lub 2009 roku. W 2008 roku wszystkie terminy już prawie zajęte. Został jedynie listopad i grudzień :(
Mam pytanie o lokal? Warto za 135 zł? Czy ciasta wliczone w cene na gościa są dobre i coś warte?
Jak z zakończeniem imprezy? O 5 gaszą światła czy jak?
"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.
Mam pytanie o lokal? Warto za 135 zł? Czy ciasta wliczone w cene na gościa są dobre i coś warte?
Jak z zakończeniem imprezy? O 5 gaszą światła czy jak?
"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.