Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dalej nie ma ekipy sprzątającej???? wątek zamknięty Minął rok i dalej nie ma ekipy sprzątającej?masakra...to juz nawet studentek...
~zaskoczony
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

Rewelacja ;) wątek zamknięty Witam serdecznie wszystkich rodziców.W dniu dzisiejszym tj. 20.04.2012r....
~Dominik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2012

Super Zabawa wątek zamknięty Od niedawna mieszkamy z żoną w Gdańsku i byliśmy w LOOPISIU pierwszy raz, ale...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

polecam wątek zamknięty Zorganizowałem w tym miejscu 6 urodziny mojego Synka. Szynek wraz z kolegami...
~Kris
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

jestem bardzo zadowolona :) wątek zamknięty Kilka dni temu wyprawiałam mojemu synkowi urodziny w Loopy's. Muszę przyznać,...
~Mamusia Piotrusia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

jestem za wątek zamknięty Witam, po raz drugi wyprawiliśmy dzieciom urodzinki w LOOpisie, i ponownie...
~mama i tata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

TAK wątek zamknięty Polecam szczególnie mamom które chcą zrzucić kilka kg. Dzieci Zadowolone, a...
~Mama Tomka i Moniki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 marca 2012

na wesoło wątek zamknięty tydzien temu bylam w Loopy's z moją 4letnią Zośka, na dzien dobry przemiła...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 marca 2012

Urodziny wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z organizacji urodzin w Loopy's World. Pani, która...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

Rewelacja!!! wątek zamknięty byłem dzis z synkiem i żonką w LOOPISIU i bardzo się tam podobało:) ja z...
~Tata KAZIKA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

Mama Emilki i Madzi - opinia wątek zamknięty Byłam wczoraj ponownie po bardzo długim czasie w Loopys i muszę przyznać, że...
~Mama Emilki i Madzi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 marca 2012

Odpoczynek ;) wątek zamknięty Zabrałam dzisiaj synka z kolegą do Loopys żeby odpocząć a maluchom dać szansę...
~Nicole
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 marca 2012

Dobrze, że dałam się namówić :) wątek zamknięty Nasz Kuba miał robione urodziny w Loopym, bo jego ciocia znalazła to miejsce...
~Silvermoon
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 marca 2012

Super zabawa ..... wątek zamknięty Idealne miejsce na wyprawienie urodzinek dla swojego dziecka. Byłam i jestem...
~Mama Aleksa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

Urodziny wątek zamknięty Po zabawie na urodzinach kolegi w Loopys, nasz syn bardzo chciał aby i jego...
~mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

Mamo - ja chcę jeszcze wątek zamknięty Przed feriami mieliśmy w Loopis urodziny syna..mimo ogromnej liczby...
~Marzena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

Urodziny wątek zamknięty Organizowaliśmy z mężem urodzinki dla naszej Zosi w Loopisie. Jesteśmy...
~mama Zosi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

brak odpowiedniej obsługi wątek zamknięty Plac jest super, atrakcje też. Predyspozyje są ale... problem z personelem a...
~rafał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 stycznia 2012

Urodziny wątek zamknięty Dzieci bawią się kompletnie same. Brak elementu integrującego grupę gości...
~mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 grudnia 2011

Polecm dzieciom i rodzicom wątek zamknięty Polecm dzieciom i rodzicom
~za
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry