Loveat

Bary

Gdynia, Świętojańska 107

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wszystko pięknie TYLKO wątek zamknięty jak przychodzę o 13:00 to półki świecą pustkami :/ Wydaje mi się, ze...
~E.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lutego 2019

Szybko, niezobowiązująco, bezproblemowo wątek zamknięty Wchodzisz, bierzesz co chcesz jeść, płacisz i lecisz dalej. Zawsze coś...
~Artur
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Fajne miejsce wątek zamknięty do tej pory najlepszy z Loveatów i najfajniejszy, ale teraz żegnam się ze...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Przyjemny lokalik na lunch wątek zamknięty Przyjemne, nastrojowe, trochę industrialne wnętrze. Ceny całkiem przystępne....
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Bardzo fajne wątek zamknięty Loveat w Gdyni na Świętojańskiej jest moim ulubionym, bo w przeciwieństwie do...
~Artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

Super wątek zamknięty Uwielbiam Loveat. Jedzienie jest zawsze świeże w rewelacyjnej cenie, kawa,...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lipca 2017

dobre szybko niedrogo wątek zamknięty proste i smaczne jedzenie w dobrej cenie
~Krystian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Superancko wątek zamknięty Miałem okazje dziś zjeść tu pierwszy raz, mimo ze wcześniej słyszałem dużo...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

kanapeczki i kawisie pychota wątek zamknięty Można zjeść śniadanie za 10 zł i jest full wypas: dla mięsożerców i...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2017

Świetne miejsce, świeże jedzenie bez czekania wątek zamknięty Fajny lokal z bardzo miłą, konkretną obsługą. Można zjeść świeżą sałatkę,...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

Zależy na co się skusicie wątek zamknięty Kanapki macie niezłe ale sałatki niespecjalnie. Dzisiejsza z tuńczykiem -...
~Ka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

moje odkrycie gastronomiczne! wątek zamknięty Ten lokal to moje najnowsze odkrycie na gastronomicznej mapie gdyni. Zawsze...
~Artur D
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

Dzięki że jesteście ! wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam to miejsce. Wszystko jest przepyszne, świeże i cenowo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Codziennie na codzień wątek zamknięty Bardzo często zachodzę do loveat rano po kanapkę do pracy i świeży sok -...
~Olaf
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Apel do szefostwa wątek zamknięty Jedzenie super, ceny przystępne. Naprawdę super miejsce. Jednak małe ale...
~Marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

Kanapki jak kanapki.... wątek zamknięty ...ale sałatki są pyszne :) Albo inaczej: kanapki jak kanapki ale sam lokal...
~Krystian
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

przereklamowani!!!!! na sile... wątek zamknięty miejsce ok, wystrój fajny ale bułki robione poprzedniego dnia zawalone...
~Hanna
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

Najlepszy z loveatów wątek zamknięty Gdyński oddział na Świetojańskiej to jak dotąd mój ulubiony loveat. Fajne...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

Miejsce idealne. wątek zamknięty Z racji swojego zawodu całymi dniami krążę po trómiescie i znam juz...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

Super miejsce! wątek zamknięty Klimatyczne miejsce z dobrym jedzeniem, w przystępnej cenie.Jeżdżąc dużo po...
~Loveaeter :)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry