Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jerzy - opinia Lekarze profesjonalni. W recepcji pomylili Pesel więc z recepty "nici"....
~Jerzy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 grudnia 2022

Aneta W. - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Okazało się, że prywatna wizyta zarezerwowana przez stronę...
~Aneta W.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 maja 2021

Lumpmed wątek zamknięty Wizyta 22.12.2017 na 0815 okulista a na 0830 lekarz medycyny pracy. Do...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

porażka wątek zamknięty Najgorsza placówka z jaką się spotkałam w luxmed. Obsługa nie interesująca...
~w
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

NA PEWNO SIĘ STAMTĄD WYPISZĘ wątek zamknięty Najgorsze miejsce w jakim miałam wątpliwą przyjemność być:(. Pani blondynka...
~GalAnonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

lek. med. ginekolog-poloznik Irena Zalewska Banach wątek zamknięty Wlasnie odbylam wizyte kontrolna u lekarz ginekolog Ireny Zalewskiej-Banach w...
~K Piecyk
24

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2011

dr Banach wątek zamknięty Jutro się do tej dr wybieram. Po przeczytaniu postów włos na głowie mi się...
~Hana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

przepełniona placówka wątek zamknięty Z usług Lux Medu próbuję korzystać od trzech lat. Próbuje to dobre określenie...
~mama
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 października 2011

Ocenę pozostawiam czytelnikom wątek zamknięty za pomocą infolinii warszawskiej umówiłam się na bad.usg transwag. plus...
~zachwycona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2011

pacjent wątek zamknięty W każdej placówce są ankiety, które można wypełnić i podpisać swoim...
~pacjent
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry