Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej - opinia wątek zamknięty brak terminow, strona to szajs, lekarze spoznieni po XX minut, ale jak...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2021

Porażka !!! wątek zamknięty Umowienie wizyty przez portal graniczy z cudem. Srednio po 3 dniach...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 października 2019

Porażka wątek zamknięty Nigdy więcej tam nie pójdę. Kolejki,lekarze sflustrowani,recepcja porażka 15...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 września 2019

Totalna porażka... wątek zamknięty Poszłam dziś na badania krwi. Z racji, że lux med na Morskiej jest placówką...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 maja 2019

Było dobrze, teraz porażka wątek zamknięty Od kilku lat korzystałam z usług Luxmedu. Na początku byłam bardzo zadowolona...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 maja 2019

inne terminy na abonament a inne za pieniądze wątek zamknięty Czas oczekiwania do lekarzy absurdalny jak na prywatną opiekę medyczną....
~VVV
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 września 2018

Niestety porażka wątek zamknięty Brak dostępu do lekarzy. Na najbliższe trzy miesiące ani kardiologa ani...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

System pad umieraj wątek zamknięty Rejestracja każą się zgłosić 10 minut przed wizytą. Przychodzisz szybciej 10...
~Roman
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Odradzam wątek zamknięty Do roku 2013 wielokrotnie korzystałam z usług świadczonych w tej placówce i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Nie polecam nikomu wątek zamknięty Obsługa klienta na infolini stoi stoi na takim samym poziomie jak obsługa...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Nie polecam klinika dla zdrowych ludzi i trzeba mieć zdrowie żeby chorowac wątek zamknięty Klinika dla ludzi zdrowych. Lekarze ignorują poważne choroby. Dzięki...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 stycznia 2018

55 minut oczekiwania na infolinii... wątek zamknięty Jak w temacie. Proponuję każdemu przed otwarciem u nich konta, spróbować się...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

"Prywatna" opieka zdrowotna wątek zamknięty Jestem w ciężkim szoku jakim cudem ktoś do nich przychodzi. Byłem...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 listopada 2017

LUXMED coraz gorszy!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Idąc na wizytę do lekarz oczekuję porady ponieważ czuje się zle,w gabinecie...
~pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

do specjalistów lepiej z nfz wątek zamknięty Lekarze ogólni owszem, przyjmują szybko. Ale czas oczekiwani na specjalistów...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

Zadowolona wątek zamknięty Ja na prawdę nie miałam takich problemów. Do specjalistów nie czekałam...
~Danka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 maja 2017

Tragiczny, NIE POLECAM! wątek zamknięty Kupiłam pakiet żeby prowadzić ciąże , dzwonię żeby umówić się do ginekologa...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Badania labolatoryjne wątek zamknięty Zrobiłam badania labolatoryjne pierwszy raz w lux med z uwagi ze mam blisko i...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

masakra wątek zamknięty Mój mąz 47 latek miał dwa epizody , które mogły sugerować zawał. Pani dokotor...
~Szkotka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 grudnia 2016

Bardzo zadowolony. wątek zamknięty Witam,po wczorajszej wizycie(sobota)jestem bardzo zadowolony z jakości usług...
~Maciek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry