Widok

Lux Med - ginekolog

Zaspa Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Właśnie się wnerwiłam - okazało się, że od kwietnia moja karta CM LIM będzie akceptowana tylko w Lux Medzie...

Do tej pory mogłam chodzić do Swissmedu, Endomedu, Baltimedu (w Gdańsku)

w Endomedzie mam lekarkę prowadzącą moją ciążę...


Czy wiecie gdzie jeszcze przyjmuje dr Karina Kulikowska-Ciecieląg?



możecie polecić ginekologa z Lux Medu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prywatnie ta pani przyjmuje w gabinecie na Pilotów na Zaspie w nowym budynku koło Romantiki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w medicover w gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktos - dzięki za odpowiedź ;) ale wątek jest sprzed roku ;P



chociaż w sumie aktualny - bo lada chwila będę zmuszona korzystać z placówek należących do grupy LuxMed, a nie placówek współpracujących :/



skoro wątek podbito ;) mogłybyście polecić jakiegoś gina z LuxMedu ;) najlepiej żeby przyjmował na Zaspie ;) (czy teraz wszyscy ginekolodzy tam przyjmują)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzę do lux medu do beaty makowskiej jest ok.
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Zaspie czy do Wrzeszcza??? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też chodzę do dr Makowskiej.
Ogólnie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, A z panów ginekologów kojarzycie tam kogoś? dr Kijuć, Musiał, Szymula?
Praktycznie to są jedyni lekarze, którzy tam mają sensowne dostepne terminy, bo do w.w. pań trzeba czekac kilka tygodni... no ale opini w sieci to zachęcających nie mają

... niestety mam ten sam problem, do tej pory korzystałam głównie z Endomedu :-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ju - też masz kartę CM LIM?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Serdecznie odradzam dr Szymulę.
Robi głupie uwagi, komentuje. Jest arogancki, niemiły. Strzeżcie się :)
właśnie ta dostępność terminów mówi sama za siebie...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Musiała też odradzam.
Byłam raz- pierwszy i ostatni.
Niezorganizowana fleja- sorry za dosadność, ale wyszłam z gabinetu zdziwiona, że ktoś taki ma w ogóle pacjentki....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia ja od porodu chodze do dr szymuli( także niedługo jeszcze) ale narazie mnie nie zraził- pozatym jest tez endokrynologiem .pomimo ze chodze do swojego endokrynologa to tez bierze pod uwage wyniki hormonów .Mnie narazie nie zraził, a na 3 wizytach byłam
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja koleżanka będąc w ciąży (bliźniaczej) chodziła do Szymuli. Wg niego wszystko było OK - jak w 5 czy 6 miesiacu pojechała do niego z krwawieniem też uznał że jest OK. Tej samej nocy koleżanka urodził swoje dzieci, które niestety zmarły! :(
ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
trafiło mi się być u szymuli dwa razy(bo on zawsze ma wolne) a to były awaryjne sytuacje, raz z plamieniami w ciąży wczesnej i był bardzo miły, uspokoił mnie, potem miałam u niego usg innym razem, spoko znalazł u mnie krwiaka też uspokajał,że nie ma co się przejmować, faktycznie nie było. Dalej już chodziłam do dr makowskiej bo ja jednak lepiej się czuję u kobiet ginekologów.
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja byłam u niego ostatnio i było ok, przeprowadził ze mną rozmowę, potem zbadał, wypisał skierowanie na usg. Wizyta była miła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAM , MAM PYTANIE , CZY KTOŚ WIE MOŻE W JAKIEJ PRZYCHODNI W GDAŃSKU ( NAJLEPIEJ NZOZ) PRZYJMUJE DR WIESŁAW KIJUĆ ? PYTAM O PRZYCHODNIE W KTOREJ TERAZ PRZYJMUJE I W KTÓREJ MOŻNA SIĘ LECZYĆ U NIEGO NA KASĘ CHORYCH . UBOLEWAM STRASZNIE ŻE GO NIE MA JUŻ NA STRYJEWSKIEGO-NA STOGACH ,BO UWAŻAM ŻE JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM I NIE ŻAL MI BYŁO TRACIĆ KASY NA DOJAZDY DO PRZYCHODNI NA STOGACH , A MIESZKAM W PR GD. :) I Z CHĘCIĄ PONOWNIE PODDAŁABYM SIE JEGO FACHOWEJ OPIECE , PROWADZIŁ MOJĄ CIĄZĘ , BYŁAM NA PRAWDE BARDZO ZADOWOLONA I CHCIAŁABYM NADAL KORZYSTAC Z JEGO LEKARSKIEJ POMOCY I UCZĘSZCZAĆ DO NIEGO NA KONTROLNE WIZYTY NA KASE CHORYCH , WIE KTÓRAŚ Z PAŃ GDZIE ON TERAZ PRZYJMUJE , BO SŁYSZAŁAM ŻE MA DYŻURY NA ZASPIE ALE CZY GDZIEŚ JESZCZE ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie polecam dr Kijuć, trafiłam do niego, gdyż moja lekarka prowadząca ciąże odwołała wizytę a niestety kończyło mi się zwolnienie lekarskie, więc musiałam do kogoś iść. Lekarz stwierdził, że mam ciąże zagrożoną, że szyjka macicy się skróciła - ciekawe skąd to wiedział skoro byłam u niego pierwszy raz - i kazał mi brać leki i leżeć. Czułam się dobrze, skonsultowałam się z moją lekarką, jak się okazało, wszystko było w porządku i przez kilka dni niepotrzebnie brałam tabletki zaaplikowane przez dr Kijuć, no i też niepotrzebnie się stresowałam. Szyjka faktycznie była krótka ale taka to moja uroda, była twarda i zamknięta, więc nie wiem dlaczego wg. niego ciąża miała by być zagrożona. Na tej samej wizycie u dr Kijuć, prosiłam o skierowanie na badania poziomu hormonów - mam niedoczynność tarczycy, moja lekarka, mówiła, że w tym miesiącu mam wykonywać takie badanie - wszystko było w mojej karcie ciąży - dr. Kijuć odmówił wypisania skierowania, gdyż nie jest endokrynologiem. Ogólnie nie sprawiał dobrego wrażenie, był opryskliwy i nie polecam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja niestety nie polecam pani Makowskiej, miałam przykre doświadczenie z nią, gdy byłam w ciąży. Dobrym lekarzem jest wg mnie dr Papińska-Stachowiak, choć czas oczekiwania jest bardzo długi
image
image

[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/859
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
1) nie polecam dr Papińskiej - Stachowiak - u mnie dwie błędne diagnozy - bardzo poważne,
2) nie polecam dr Szymuli - na USG które sam mi robił zdiagnozował martwą ciążę, co trzech innych lekarzy po prostu wyśmiało

niestety jak widać, nie mam najepszych doświadczeń z lekarzami z Lux-Medu :(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli polecacie tylko Beate Makowska ?
a czy to ginekolog-emdokrynolog jest czy tylko ginekolog ?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie ostatnio widziałam, że Kijuć przyjmuje w Luxmedzie. Ja chodziłam do niego w Medicoverze. Pasował mi, był może niezbyt wylewny, raczej taki surowy, ale fachowy i podobał mi się sposób w jaki odpowiadał na moje pytania - rzeczowo, wyczerpująco i tak, żebym zrozumiała.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a pani Jowita Hrycyna jeszcze przyjmuje w lux medzie? chodziłam do niej tylko na badania ginekologiczne w ciąży.miła sympatyczna babka.Tylko przy niej się nie krępowałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Makowska jest ginekologiem- położnikiem.
A co najważniejsze, jest doktorem, nie lekarzem medycyny.
Zawsze służy radą, odpowie na wszystkie pytania.
Prowadzę u Niej drugą ciążę, gdyby trafiła się i trzecia też poszłabym do niej :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładność dr Musiała-
kumpela na każdej wizycie miała robione usg, potwierdzał dziewczynkę.
Właśnie urodził się chłopak....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
musial prowadzil cala moja ciaze
na kazym usg byl chlopak - jak widac urodzil sie chlopak

aczkolwiek zgadzam sie z tym ze mozna mu duzo zarzucic
ogolnie jest ciaza rozwija sie prawidlowo to mozna do niego chodzic
gdybym miala zagrozona ciaze nie chcialabym aby mnie prowadzil

aha, i skapi ze zwolnieniami tuz przed porodem - przeba do ogolnego na żebry chodzic
image
2rabbits.eu - pościele, kocyki i przytulanki dla maluchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja chodzę do dr. Jowity Hrycyny i moge ją polecić. Jedyny minus: w LUX Medzie we Wrzeszczu przyjmuje tylko raz w tygodniu (w poniedziałki). Nie wiem, gdzie poza tym przyjmuje. Babka w porządku, kieruje na wszystkie możliwe badania i jest sympatyczna. Jak coś się dzieje, to daje swój prywatny nr komórki. Czasami trzeba ją pociągnąć za język, ale ja chyba nigdy nie spotkałam lekarza, jakiejkolwiek dziedziny, który z własnej woli by wszystko opowiadał - taki mój pech...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hrycyna i Ciecląg przyjmują w medicover
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
też chodze do Makowskiej , ogólnie nie jestem ani na tak ani na nie:-)
raz potrafi na wizycie mnie wkurzyc np. zle wypisujac zwolnienie, i poswiecajac mi 5 min a razx m,nie zaskoczy i jest cud lekarzem:-)
Pewnie to zależy jaki ma dzień:-)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie polecam Musiała, zero inwencji i wyjasniania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tris - akurat Musiał rzetelnie robi usg, co do płci dziecka to nie ma krytykować, bo dziecko mogło być tak ułożone w czasie usg ze po prostu nie było widac, że to chłopiec. No jeśli w tym samym czasie inny lekarz powiedział, że wyraznie widzi ze to chłopiec to można by było krytykować

dr Szymula moim zdaniem to profesjonalista. Owsem czasami wystawi jakąś ocenę, ale mam to w nosie. To swietny specjalista i pracownik naukowy. Trafiłam do niego z 10 lat temu jak pracował w spóldzielni lekarskiej w Gdyni, skierował na badania na kliniczną, wziął mnie na program związany z hormonami, grupa wiekową dzieci z rodzin cukrzycowych
Jest świetny w tym co robi i tyle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to opowiem o mojej wizycie u dr Musiała.
Przyszłam w celu potwierdzenia ciąży (Prywatne Gabinety Promedis).
Wywiad- porażka- założył chyba z góry, że to moja pierwsza ciąża, sam wpisał do karty, że samopoczucie dobre itp- nie pytał dosłownie o nic. Dopiero, gdy sama pochwaliłam się, że wiem, co mnie czeka zapytał-"o, to znaczy, że to kolejna ciąża?" I wtedy przystąpił do poprawiania i bazgrania w karcie pacjenta.
Wskazał mi drzwi do toalety, gdzie miałam się rozebrać.
Gdy już siadłam na fotelu powiedział : "Niech się pani bardziej rozłoży i rozluźni, bo chciałbym się do Pani jakoś dobrać"- po czym niby zabawnie zacierał ręce....
Po badaniu- przy którym oczywiście nic nie powiedział- kazał się ubrać.
Gdy siadłam już ubrana przy biurku zaczęło się chyba nie najgorsze- a najśmieszniejsze- założenie karty ciąży.
Pomylił się w:
- imieniu
- peselu
- ulicy, dodam tylko, że dokładnie dyktowałam, patrzył na kartkę wizyty wydrukowaną w recepcji.
Następnie wyszliśmy z gabinetu, by przejść na usg.
Tu oczywiście się rozebrałam, mój mąż stanął obok.
Dr. Musiał (choć żadnym dr on nie jest) poprosił więc, abym się położyła, włożył mi sondę do badania transwaginalnego, następnie poprosił, aby się przesunęła i bardziej roszerzyła nogi, aby mąż mógł usiąść obok! Czyli między moimi nogami, a ja przypomnę goła! (Nie wstydzę się męża, ale sytuacja była conajmniej żenująca dla mnie, i mojego małżonka)
Badanie szybkie, non stop powtarzał, że w 10 tyg to jeszcze nic nie widać, że ciężko cokolwiek zbadać (z poprzedniej ciąży wiedziałam, że to bzdura).
Gdy już po usg zaczął pisać mi wyniki badania załamałam się.
Już nie wspomnę o tym, że komputer widział chyba drugi raz w życiu, do tego zatytułował wynik: USG CIĄRZY!!!!!!!!
Lek ginekologii nie wie, jak się pisze słowo "ciąża"????????
Wyszłam z gabinetu i NIGDY więcej do niego nie pójdę.
Dziwię się, że ktokolwiek chce prowadzić u niego ciążę. Naprawdę szczęściarami są te dziewczyny, u których ciąża przebiega pomyślnie, bez patologi, bo nie wiem, czy On by wiedział, co z tym robić.
Przecież lekarz musi być lotny, kojarzyć fakty, być "oblatany" w wielu kwestiach!!!
Tak, jak wcześniej napisałam- fleja, jakby rozkojarzony, nie rozumiejący co się do niego mówi, czy o co się pyta.
Nikomu nie życzę takiego "specjalisty".

I dodatkowo kwestia tej mojej koleżanki, u której na usg widział inną płeć- (choć wiem, że jest to możliwe, że żaden aparat usg nie może dać 100% pewnośc)i a także niezrozumiały dla mnie fakt, że nie daje zwolnień lekarskich na 2 tyg przed porodem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
woow ta naprawde miałaś "udana" wizyte, współczuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
usg ciarzy...dobre:D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uśmiałam się, choć pewnie na twoim miejscu nie byłoby mi do śmiechu
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiecie... kiedyś krążył taki dowcip, jak to się babka rozebrała, koleś będący w gabinecie (w białym fartuchu) ją obejrzał i jak zapytała co jej dolega, to powiedział: Ja nie wiem, zapyta pani lekarza, ja tu tylko ściany maluję ;)

może to nie był lekarz ;)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr - nie znoszę LuxMedu!!!!!!!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrrrr


dzisiaj jest 1.12 - tak? początek miesiąca? mam abonament w tej cholernej przychodni... i co? żaden sensowny ginekolog nie ma wolnych terminów w tym miesiącu!!!!!!!!!!!!!!

to po psi ogon mi ten abonament? miał być szybszy dostęp do lekarzy? kiedyś czytałam w warunkach, że wciągu tygodnia?

już pomijam moją lekarkę, która przyjmuje (jak się właśnie okazało) już tylko raz w tygodniu...



no nie mogę...


zaraz wybuchnę... wyjdę z siebie i stanę obok...

po co mi taki abonament jeśli do lekarza ma się umawiać jak w normalnej przychodni państwowej? z 2-3 miesięcznym wyprzedzeniem...







nigdy ich nie lubiłam - ale chociaż kiedyś mogłam korzystać z Endomedu... tam nigdy nie było problemów z terminami...




musiałam sobie ulżyć ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no chyba, że z okazji początku miesiąca nie mają jeszcze widocznego grafiku???? (po zalogowaniu jak chce się zamówić wizytę)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a też chciałam się umówić... czyli nawet nie dzwonić?
żenada....
nabrali ludzi, firmy na tę dostępność terminów i mamy teraz....
A niech ich!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tris - no właśnie nie wiem... może faktycznie nie mają na stronie zaktualizowanego grafiku?

umawiasz się też przez stronę? bo właśnie tam większość lekarzy ma niewidoczne terminy :P

oczywiście Banach, Kijuć itp. są widoczni - ale nie polecani ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chciałam do Makowskiej, choć w takim przypadku to mi wsio jedno. Na kontrolę poprostu chciałam...
Szerokim łukiem omijam tylko Szymulę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, ja też jestem wściekła na te terminy.
ale maja w statucie swoim, ze jak potrzebujesz to dostęp do specjalistów masz 2 ciągu 72 godzin.
i oni dlatego trzymają tam takich lekarzy od siedmiu boleści, ze zawsze się dostaniesz... tylko co z tego, ze jesteś pod opieką do innego specjalisty.
nerw... nerw... nerw...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, ja chodzę do Kijucia i jestem w miarę zadowolona.
Chociaż lekarz dość oschły to wszytko dokładnie wyjaśni, da skierowanie na większość badań bez problemu.
Jak w ciąży nie jesteś to idź do niego
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
najlepiej rejestrować się osobiście niestety... wtedy zawsze Panie w recepcji znajdą jakąś "lukę"...
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciężko w to uwierzyć, ale takie sytuacje to norma...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra uwaga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odradzam dr kijucia, jest chamski i nie miły w 7miesiącu ciąży chciał bym wróciła do pracy z dużym brzuchem, miałam pracę stojącą i puchły mi nogi bardzo. na wizycie nic nie tłumaczył i był bardzo nie delikatny
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
potwierdzam, chamski, bardzo niedelikatny, nie odpowiadał na pytania, ale wydaje mi się, że już tam nie pracuje, bo jak byłam ostatnio nie widziałam jego nazwiska na tablicy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
niestety dr Kijuć pracuje dalej w Lux Medzie:( Ale wizyta u niego to strata czasu i pieniędzy, a w dodatku bardzo, bardzo nieprzyjemne przeżycie. Nigdy nie spotkałam gorszego ginekologa!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
o Rany!Jaki ja miałam dzisiaj dramat z lek.Ewą Orlińską!

OD-RA-DZAM!zresztą jak ją zobaczycie to sami uciekniecie.

głupia,stara,tępa dzida z rozmazanym make-up'em!



Pokrótce:Chciała mnie dziewcy zrobić cytologię,i już te calą tube celuje a ja w krzyk, a ta pinda "no chyba nie jesteś dziewcą!?" ;)))) a ja mam taki odruch bezwarunkowy że zachowuje się jak z zespołem Toureta i odpowiadam "Tak! a co k****!".Dostała odemnie pomyjami.(KTÓRY NORMALNY GINEKOLOG OTO NIE PYTA?)Zasłużyła.

Lux Med Gdynia! strzeżcie się!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
nie zgadzam sie, super lekarz, bada dokladnie ;tlumaczy co robi, spokojnie i rzeczowo odpowiada na pytania ; super, polecam p.Ewe Orlinska..!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakby ktos chcial, wlasnie zwolnilam wizyte u Papinskiej-Stachowiak na JPII 8 kwietnia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tragedia z musiałem dla mnie tez on jest jakis roztrzepany ale idę w piatek do niego po skierowanie na badania hormonalne przed planowana ciażą ciekawe co mi powie...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
slicznotkaa: jeśli będzie chciał się zabierać do badania, to zwróć uwagę czy zakłada rękawiczki. Ja dopiero po badaniu się zorientowałam, że nie miał rękawiczek, okropieństwo!!!
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No u mnie też raz nie miał rękawiczek i czarne pazury dopiero później skojarzyłam .Raz ma je a raz nie.. Badań żadnych nie zlecił "proszę pić wapno i jeść folik.." nie wiem w sumie co robić bo jestem po 1 ciaży obumarłej i dla świętego spokoju chciałam zrobić te badania eh?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy ktoś jeszcze tu zagląda?

Byłam znowu u Musiała więcej nie pójdę . Poszłam z myślą,że DA MI ZAŚWIADCZENIE ŻE JESTEM W CIĄŻY bo pracuje ( po 12 godzin , fizycznie -dźwigam co jakiś czas) . Generalnie wpadłam do gabinetu i mówię ,że robiłam test ciążowy i niech mnie zbada i da zaświadczenie do pracy żebym nie musiała dzwigać . To na to usłyszałam,że on nie jest w stanie mi powiedzieć czy to ciąża że macica jest miekka i jajniki wporządku i na badanie krwi skierowanie.Poszłam na bad. krwi i wyszło ze jestem w ciazy( nie wiem po co szłam bo jezeli z moczu wyszło to z krwi tym bardziej wyjdzie )no ale jade dalej z tematem..Pytam i co jak bede w ciazy bede brała puphaston czy coś na podtrzymanie? skoro mialam raz ciaze obumarła itd? spojrzał tępym wzrokiem i usłyszałam :"będziemy wtedy mysleć" 0 jakiekolwiek profesjonalizmu, jego żarty na poziomie tragicznym i dziwne dla mnie to jest ,ze nie chce USG robić wystawiać zaświadczeń ani zwolnien to chyba w mojej sytuacji to jest zrozumiałe,zeby dać jedno z tych papierków no i mu mówię że miałam wcześniej ciąże obumarłą to on w karcie zapisuje poronienie samoistne przecież to nie było poronienie samoistne KONOWAŁ! Z daleka od takich lekarzy :/ w życiu tam nie pójdę !
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
Całe szczęście! Lekarze będą mieć mniej pracy! Niestety tępa to jest Twoja wypowiedź. Myślę, że jeżeli obrażasz człowieka używając jego nazwiska to powinnaś się podpisać panno odważna.
Nie jetem lekarzem, na temat którego tu pisałaś, ale nie mogę znieść, że BYLE KTO anonimowo obraża innych używając nic niewartych argumentów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zgadzam się. Ciekawe kiedy lekarze wreszcie zdecydują się na drogę sądową w przypadku takich " merytorycznych " wpisów?
Myślę sobie, że nikt nie ma prawa obrażać innych anonimowo.
Odwagi! Proszę się podpisać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
A ja myślę, że bardzo dobrze, że ktoś te opinie pisze. Sa one z pewnością prawdziwe. Sama jestem przykładem nieudolności kilku lekarzy - mam jeden jajnik. Szukam obecnie lekarza do prowadzenia ciąży i z pewnością nie skorzystam z kilku nazwisk tu. Jeżeli ktoś ma podstawy do takiego pisania, to może śmiało pisać. Jest wolność słowa. Może wreszcie lekarze zastanowią się co mówią, swoim pacjentkom i jak się zachowują.
Polecam poczytać fora.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Podbijam temat,
Jakiego gin teraz polecacie w lux-medzie do prowadzenia ciąży ??? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam dr Matkowskiego przyjmuje w luxie na jana pawła ale pracuje tezna zaspie na oddziale. prowadziłam u niego ciąze, jest bardzo ciepły, komunikatywny i dba o swoje pacjentki nawet na oddziale :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam.
Jakiego ginekologa z Lux Med polecacie do prowadzenia ciąży ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi? (15 odpowiedzi)

Mamy problem z córką. Jak oddycha nosem to na chwilkę ok 2-3 sekundy wstrzymuje ten oddech i tak...

wniosek o alimenty - pytania (18 odpowiedzi)

hej do jakiego sądu adresować pozew o alimenty? jak dlugo sie czeka na pierwszą rozprawę? czy...

do góry