Widok

Luźne ciuchy?

Dziewczyny przyszła pora na zmiany w moim życiu, wydaje mi się, że czas zmienić swój image, do tej pory ubierałam się jak typowa dżaga :)

Chciałabym to zmienić, zacząć nosić luźniejsze ciuchy co nie znaczy mniej kobiece,

Moje pytanie do was czy jestescie w stanie cos polecic, poniewaz do wymiany mam cała garderobę,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bardzo lubię insomnia kroje ponadczasowe,wygodne i bardzo dobre jakościowo,polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozejrzyj się za nowymi ubraniami w naszej apce, bo mamy tam bazę promocji zebranych z różnych sklepów. Łatwo porównać oferty i zrobić zakupy z dostawą do domu, a przy okazji sporo oszczędzić - i czasu i pieniędzy :) Z marek, które oferują eleganckie ubrania u nas na https://mzakupy.com/ polecam np. Promod i FemmeStage.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez wole nieco luźniejsze ciuchy, nie lubię jak mnie coś obciska i opina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie luźne ciuchy kupuje od kilku sezonów na Regatta.pl. Ubrania są dobrej jakości i długo służą. Kroje różne, zdażają się też elegenckie akcenty. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o swetry, przejdź się po second handach - można tam znaleźć takie właśnie luźniejsze i do tego co prawda używane, ale dobre jakościowo. Ja zawsze przed zimą robię maraton po lumpeksach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaką masz figurę? Może wrzucisz jakieś zdjęcie to coś nowego dopasujemy albo napisz jakie kolory, materiały lubisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam styl sportowej elegancji. Fajnie sprawdza się nawet w pracy w biurze, a przy tym jest wygodna. Może właśnie to będzie bardzo dobry pierwszy krok do zmiany. W internecie bez problemu znajdziesz informacje na temat tego stylu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z @prePatrycja sportowej elegancji myślę, że powinien być luźniejszy, wygodniejszy ale zachowasz również elegancki wygląd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo fajnie wyglądają spodnie nervous, tylko nie wiem czy -jeśli chodzi o spodnie - mają też damskie modele :) za to bluzki na pewno. polecam, bo bardzo fajna jakość :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak przejdziesz się po sklepach to zobaczysz same luźne ciuchy. Sukienki to zazwyczaj worki, wróciła moda na luźniejsze spodnie dżinsowe. Tshirtów jest od groma tak samo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, każdy z nas ma różny gust, więc tak jak wyżej - najlepiej, żebyś pochodziła po sklepach i poprzymierzała :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja córka ostatnio powiedziała mi to samo! Styl oversize jest teraz na czasie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukaj pomysłów na blogach modowych, bardzo często są tam też podane marki, a nawet linki do stron sklepów, z których dana rzeczy pochodzi. Do mnie dużo lepiej trafiają gotowe stylizacje niż pojedyncze rzeczy, które nie wiadomo jak wyglądają na prawdziwym człowieku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Sklep Valetta.pl opinie (1556 odpowiedzi)

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl? Jak z jakością tych rzeczy?...

do góry