Widok

Jaka prostownica do włosów?

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
Macie jakiś sprawdzony model, który za bardzo nie niszczy włosów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prostownice GHD nie najmniej niszczą włosy - można zaobserwować po kilku miesiącach używania innej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A np. Germanu -Braun, lub
np.Philips-Thomson.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam coś z tego - https://tonzes.com/allegro.htm
Powinny zrobić różnicę, są przeznaczone do zaawansowanej eksploatacji i ogólnie - powinniście z nich być zadowolone.
Lepiej od razu postawić na coś jakościowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może poczytaj opinie o Cutek Titanium, polecił mi kilka lat temu fryzjer i jestem bardzo zadowolona, działa już od paru lat codziennie i bezawaryjnie, minus to brak regulacji temperatury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
używam Fox Funky, którą kupiłam na szybko w hurtowni fryzjerskiej na słowackiego i jestem zadowolona, porządnie i szybko prostuje, cena też ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na co dzień używam takiej z funkcja pary, ale teraz kupiłam mini prostownicę babylissa z myślą o wyjazdach wakacyjnych. Prostownica zajmuje mało miejsca a loki wychodzą tak samo fajne jak robione normalna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prostownica jest super, ja ją zabieram na basen żeby po pływaniu poprawić sobie włsoy, do pracy też często zabieram, zwłaszcza jak pada deszcz i fryzura pada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam oprócz prostownicy taka prostującą szczotkę, to szybciej idzie wygładzanie włosów, które robią się bardzo gładkie i lśniące. Szczotka ma podwójna jonizację to nie puszą się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam akurat prostownicę z teesy i też nadaje moim włosom super blasku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam prostownice firmy Remington PRO-Ion z jonizacja i jestem naprawdę zadowolona. Kopiłam ją bo miałam bardzo zniszczone włosy po rozjaśnianiu i musiałam je przylizywać, żeby jakoś wyglądały. Moja poprzednia je dodatkowo niszczyła a ta ładnie włosy wygładzała i nie było widać że są tak zniszczone. Prostownica ma też bardzo fajny przycisk blokadę zamknięcia co ułatwia jej przechowywanie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie sprawdza się prostownica babylissa, mój model ma funkcję pary chroni włosy przed zniszczeniem i spokojnie można nią prostować nawet wilgotne włosy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zrobilam sobie prostowanie keratynowe i jest naprawde super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prostownice GDH są najlepsze.
Przeszłam przez wiele prostownic i ta się okazała najlepsza.
Jest to troche wydatek, ale raz a dobrze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja używam Remington i nie jest źle, ale słyszałam dużo dobrego o nowej prostownicy ze sklepu Fale Loki Koki, ponoć ma funkcję pielęgnującą i płytki keratynowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo fajną funkcję ma prostownica babyliss, nagrzewa się do optymalnej temperatury, która nie niszczy włosów i ma funkcję pary, odkąd jej używam mam bardzo gładkie i lśniące włosy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zajrzyj na stronę porównywarki cen
http://www.cenowe.pl/produkty-produkt:prostownica-do-w%C5%82os%C3%B3w.html
Nasi Partnerzy wystawiają najlepsze modele w atrakcyjnych cenach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prostownice babylissa dostałam w prezencie. Jestem z niej naprawdę bardzo zadowolona. Bardzo dobrze prostuje włosy, szybko się nagrzewa i ma jonizację. Nie mam już siana na głowie mam śliczne, super proste włosy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam Panasonic i jestem bardzo zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

baylissa na parę, według mnie jest najlepsza bo nie niszczy włosów i efekt utrzymuje się długo. Włosy po prostowaniu pięknie lśnią i nie elektryzują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest teraz taka nowa, która nagrzewa się w 30 sekund, też tej samej firmy, ale rewelacja, bardzo szybko prostuje, już za pierwszym pociągnięciem jest efekt i jest w kolorze różowo złotym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja od lat byłam wierna prostownicy Remington. Niedawno niestety przestała działać, ale i tak nieźle, bo miałam ją chyba z 10 lat, może nawet dłużej. Teraz zastanawiam się czy znowu kupować tej firmy czy jednak jakąś inną? Co możecie polecić? Widziałam, że w RTV Euro AGD mają duży wybór prostownic. Co sądzicie o Babyliss?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzęt BaByliss jest nie do zdarcia, a szczególnie ich prostownice parowe to petarda. Sama używam Steam Lustre ST595E i nigdy nie miałam tak dobrze wyprostowanych włosów. Para chroni przed zniszczeniem, a dodatkowo nawilża i odżywia włosy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja swoją prostownicę mam już bardzo długo, nie pamiętam od kiedy, ale jest mega. Jest to prostownica firmy Holden. Z tego co pamiętam nie była droga, włosów też nie mam poniszczonych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każda z jonizacją i z ręcznym ustawianiem temperatury. No i koniecznie przed prostowaniem olejek chroniący włosy przed wysoką temperaturą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stosuję od lat i polecam tylko dwie marki - Baby Bliss lub Philips.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jestem fanką prostownicy z BaByliss. Jest nie do zdarcia, swoją mam już kilka lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja uzywam Remmingtona z keratyną i jestem zachwycona. W ogóle nie niszczy włosów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dużo też zależy od tego, jakie masz włosy, bo jest więcej rodzajów prostownic. Znalazłąm np. takie info: http://fryzury.pl/kosmetyki-i-akcesoria/jaka-prostownice-wybrac/, to może jakos pomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nidawno kupiłam sobie szczotkę prostującą babyliss, mam trochę zniszczone wlosy i mi ją koleżanka poleciła, szczotka daje bardzo naturalny efekt, nie nagrzewa się tak bardzo jak prostownica, super sprawa :) używa się praktycznie jak zwykłej szczotki.Zawsze przy prostowaniu trzeba pamiętać o kosmetykach zabezpieczających przed tmperatrą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co sądzicie o prostownicy WAHL PROFESSIONAL CUTEK CERAMIC ADVANCED, dokładnie tej - https://modnakaja.pl/pl/sprzet-fryzjerski ? Chcę kupić jakąś porządną, żeby posłużyła mi dłużej. Co sądzicie? Używa jej ktoś? Jest dobra??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Seria diamond z babyliss. Jonizacja, system domykania płytek, równo się nagrzewa, wg mnie sprzęt z wysokiej półki i najmniej niszczy włosy z tego co dostępne na rynku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a jakaś do 150zł? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra jest prostownica z rowernty. Mam ją już kilka lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie trzeba byłoby poczytać o właściwościach takich urządzeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patrzcie tutaj - sprzet-fryzjerski.pl/babyliss-pro-bab3000epe-elipsis-3000-prostownica-do-wlosow.html
Kwestia taka, ile chcecie wydać, jakie macie oczekiwania. Ogólnie wyznaję zasadę, że lepiej kupić coś porządnego i mieć na lata, niż co trochę irytować się problemami z działaniem tego czegoś. Taka prawda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam prostownicę Babyliss i jestem z niej zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam natomiast model z Rowenty. I super się u mnie sprawdza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja uwielbiam swoją prostownicę od babyliss służy mi doskonale i nigdy bym jej nie wymieniła na inną, mam taką z diamentową powłoką i włosy są bardzo ładne jak się wyprostuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam teraz prostownicę z Remingtona. I świetnie się u mnie sprawdza, nie pali włosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam z babyliss i służy mi już trzeci rok. podobnie mam z lokówką. Ostatnio siostra wypatrzyla fajna promke, wlasnie na curl secret zbabylissa, dodali jeszcze do zestawu lusterko. w meia markt bogdajze kupila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli macie problem z wyborem profesjonalnej prostownicy, to zajrzyjcie do takich poradników jak http://toczytam.pl/prostownice-do-wlosow-proste-w-obsludze-ale-z-cala-lista-opcji/ które wskażą Wam prostownice godne uwagi. Oprócz tego nauczycie się rozsądnie dobierać oferty tak, aby nie przepłacać ale kupić sprzęt naprawdę dobrej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam kiedyś babyliss, ale na gwiazdkę dostałam prostownice z inoaru- i polecam. Na co dziej mam dość suche włosy, wiec muszę uważać z prostowaniem, a tutaj nie ma z tym problemu- włosy są wygładzone miękkie i nie cierpi na tym ich kondycja. Poza tym to sprzęt używany przez profesjonalistów w salonach fryzjerskich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja swoją kupiłam a właściwie zamówiłam ze sklepu typowo fryzjerskiego FineFactory Prostownica jest naprawdę bardzo dobrej jakości, Świetnie sobie radzi z moimi bardzo gęstymi włosami, nie zamieniłabym jej na żadną inną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Babyliss są najlepsze, zwłaszcza ta nowa z sensorem, który bada włosy i dostosowuje się do nich, żeby ich nie niszczyć. Teraz jeszcze mają taką promocję, że jak się kupi jakiś sprzęt z tej linii digital sensor to dostaje się kartę do douglasa o wartości 100 zł, dodatkowa okazja do fajnych zakupów ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem świeżo po zakupach i właśnie zdecydowałam się na tę markę, żeby skorzystać z promocji. I tak miałam kupić prostownicę, a tu zawsze stówka na prefumy będzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://allegro.pl/show_item.php?item=7384622710 polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobre są prostownice firmy Valera. Sama mam taką, kupiłam na https://www.finefactory.pl/ bo było taniej niz w sklepie stacjonarnym. Jestem z niej bardzo zadowolona bo nie niszczy moich cienkich włosów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie te urządzenia w sklepach takich jak FineFactory są naprawdę dużo razy lepsze niż w marketach. oczywiście pod względem jakości. Też mam kilka rzeczy z tego sklepu i nie do porównania jeśli chodzi o zamienniki z marketów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ceramiczne są najbardziej praktyczne. Ale dla włosów nie są najlepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najważniejsze właśnie, żeby nie niszczyły włosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Digital sensor z babyliss, sama dobiera temperaturę do rodzaju włosów. Ogólnie to za wysoka temperatura niszczy włosów, także ten model jest wyjątkowo bezpieczny. Używam już długo i mam ładne włosy :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czytałam o tym sensorze w prostownicy babyliss, fajna sprawa. Podobno np. końcówki prostuje w niższej temperaturze i włosy się dzięki temu nie rozdwajają i nie przesuszają. Chyba też się na nią skuszę, bo prawie codziennie prostuję włosy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Rzeczywiście, zwróciłaś mi uwagę na moje końcówki, że nie podcinałam bardzo dawno a nie są rozdwojone. Dopiero teraz zobaczyłam. Jest jeszcze fajna bo szybko się nagrzewa i można od rana włosy szybko ogarnąć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ja na mikołajki dostałam od męża prostownice babyliss z czarnymi płytkami, które miały być gładsze, a w dodatku mniej przesuszać włosy. kurczę, rzeczywiście takie są! ja mam bardzo grube włsoy i ciężko mi było je zawsze prostować, a teraz to o wiele łatwiejsze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Każda niszczy, polecam zabieg prostowania keratynowego, jeżeli zależy Ci na trwałym efekcie i dobrej kondycji włosów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Naprawdę, lepiej od razu zainwestować w coś porządnego i wtedy mieć święty spokój - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/babyliss-pro-bab3000epe-elipsis-3000-prostownica-do-wlosow.html
To jest pod salony fryzjerskie. Wystarczy do używania przez wiele lat - zapewniam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nieprawda, nie każda niszczy włosów. Ja sama od roku używam prostownicy z takim czujnikiem z babyliss, sama sprawdza włosy, dostosowuje do nich temperaturę i naprawdę nie niszczy włosów. Wcześniej tak mniej więcej co 2 miesiące podcinałam końcówki, bo były przesuszone. A ogląd mam tą prostwnicę digital sensor to podcięłam włosy 2 razy i tylko dlatego, żeby sie lepiej układały.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Najlepiej taka, która dobrze robi robotę i nie uszkadza, nie przypala włosów :) Ja niedawno zaczelam uzywac babyliss ST450E z nowej linii sensitive i to genialna inwestycja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Teesa ma za niecałe 100 zł kilka modei :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

ooo musze sprawdzić, nie wiedziałam że mają tez prostownice. Mam od ich wyciskarke do soków i suszarke do grzybów, byłam przekonana że robią tylko sprzet do kuchni :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

o to może wypróbuję, bo szukam czegoś niedrogiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

no i jest profesjonalnie wykonany :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

jak prostownica do włosow to tylko firmy Babyliss i tylko te z serii digital sensor, bo one turbo dbają o włosy. Efekt wyprostowanych włosów utrzymuję się przez bardzo długi czas a to, że prostownica sama dobiera temp do rodzaju Twoich włosów powoduje, że naprawdę one są lepiej chronione.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Teesa dream looks touch 600 jest bardzo dobra. Ma o ile dobrze pamiętam 11 ustawień temperatury więc spokojnie można ją dobrać do swojego typu włosów i wybierać niższe temperatury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Gdzie kupiłaś? Nie pali włosów? szukam właśnie prostownicy "idealnej" ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

wyprobuj sobie tą teesy bo warto, od jakiegos czasu uzywam jej prawie codziennie, nie pali wlosow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

A którą najlepiej wziać? Bo mają kilka z tego co widziałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Weź sobie dream looks 500 albo 600. Obie są bardzo dobre. Kupisz je na przykład na stronie teesy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

ja mam dream looks 500 i jest fajna, bardzo wygodny jest przewod ktory sie obraca, ogolnie nic nie przypala i wszystko jest git
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Super! Dzięki za polecenie dziewczyny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Mam 500 i szczerze poleam. Bardzo fajna prostownica :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

oo to jest to, prostownice z teesy są napradę super, też polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dokładnie tak jak Jola pisze. To jeden z lepszych modeli na rynku moim zdaniem trochę niedoceniony. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Przestańcie już z tąreklamą.A ja mam Remingtona ,ceramiczna z regulacją temp. ,kupioną przypadkowo na promocji w jednym z marketów i jest super.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a nie próbowałaś może przerzucić się na produkty od Teesa? są wytrzymałe i profesjonalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nie używam produktów marki krzak,tak już mam i dobrze na tym wychodzę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie Teesa super, a nie jakies krzaki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

ja od siebie polecam prostownicę od teesa. uzywam ja wprawdzie od miesiąca, ale wydaje mi się, że nie pali aż tak bardzo włosów i mimo ze uzywam jej prawie codziennie, to nie mam az tylu suchych końcówek, jak w przypadku poprzedniej prostownicy, wiec na plus :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

ja mam prostownice od Teesa. wszystko śmiga, także dziewczyny - polecam :>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

a ktory model masz? bo zastanawiam sie nad ta fioletowa dream looks 500
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

julcia i kinda piszecie z tego samego IP. Jedna z Was ma prostownicę tej firmy krzak, a druga zastanawia się nad zakupem. Skoro mieszkacie w jednym mieskzaniu, co można stwierdzić po wspólnym IP to pogadajcie ze sobą w domu, albo po prostu skończcie z tą załosną reklamą. Logiczne, że nikt nie kupi takiego produktu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

dream looks 600 lepsza :P ale 500 też bardzo dobra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

hmm sprawdź sobie na teesa, mają tam profesjonalny sprzęt na pewno się nie zawiedziesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

dookładnie, mają te rzeczy bardzo ładne i profesjonalnie zrobione, nie to co te inne sprzęty co trzymają max 2 lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Oni robią bardzo w porządku sprzęt. Za te pieniądze jestem zadowolona z rzeczy od nich. Pozdrawiam panią Małgosię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

teesa bardzo dobra firma, prostownice mają pierwsza klasa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Spora kasa, ale to już sprzęt, z którego na pewno będziecie zadowoleni - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/babyliss-pro-bab3000epe-elipsis-3000-prostownica-do-wlosow.html Opcja pod bardzo wymagających, pod salon fryzjerski. Ogólnie - zdecydowanie warto uderzyć w taki standard. Będziecie mega zadowoleni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

jak najlepsza oczywiście! sprawdź na teesie, ja tam zawsze patrzę na sprzęt jak mi się jakiś popsuje, u nich to przynajmniej potrzyma i jest dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

No niech ktoś w końcu kupi tą prostownice, bo ich marketingowcy stracą pracę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

no ja już mam jakiś czas sprzęty teesa i wszystko śmiga ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Którą dokładnie masz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Szczerze to prawda. Polecam nie tylko prostownicę ale również znajoma ma lokówkę i bardzo sobie ją chwali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

jak chcecie profesjonalnego sprzętu i niedrogiego to koniecznie zobaczcie Babyliss z serii creative model st440e. Oprócz tego, ze wygląda cudownie a ja np na to zwracam dużą uwagę, to ma super wyposażenie bo ma i ceramiczne płytki i jonizację i super poślizg i regulację temp i można ją dodatkowo robić loki, więc jest taka trochę 2w1
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Słyszałam, że Remington ma też dobre prostownice.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiele modeli na teesa, sprawdź tam dużo jest takich rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

zgadzam się, na teesie jest wszystko co chcesz, mają produkty najwyższej jakości!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

który model polecacie najbardziej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

ja mam pro700 i jest znakomita to każdych włosów!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

z modeli to za bardzo się nie znam właśnie, ale mam z teesy i są porządne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

BabyLiss ma chyba najlepszy sprzęt. Ja z Remingtona byłam niezadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Babyliss ma bardzo dobre prostownice, nawet w salonach fryzjerskich ich używają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Proszę - https://www.fryzomania.pl/inoar-keratyna-do-prostowania-wlosow-250ml.html
Znakomicie działa, daje fajny efekt, mocną, pozytywną zmianę. Znam temat od środka i wiem, ile można uzyskać.
A wszystko prostymi krokami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widzieli to - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/babyliss-pro-elipsis-3000-bab3100epe-prostownica-do-wlosow.html
Solidny sprzęt z bardzo dobrymi parametrami i na coś takiego warto stawiać. Wiadomo, jak jest na rynku. Każda decyzja powinna być przemyślana i rozsądna. Dopilnujcie wyboru odpowiednich rozwiązań, to będziecie mieć na długo święty spokój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

U mnie niesamowicie niszczyła włosy :( Ogonie mam ale staram się nie uzywać częściej niż raz na dwa tygodnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ile kosztuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Górna półka - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/babyliss-pro-bab3000epe-elipsis-3000-prostownica-do-wlosow.html
Powinna zrobić duże wrażenie i tak naprawdę spełnić oczekiwania każdego.
Nie jest to tani sprzęt, ale za to możliwości daje ogromne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wybierając najlepszą prostownicę, powinnyśmy kierować się tym, czy możemy regulować jej temperaturę. Należy ją dostosować do rodzaju włosa. Przy cienkich i osłabionych niewskazane jest przekraczanie 170 stopni. Wartości powyżej 200 wykorzystuje się przy naprawdę grubych i skręconych włosach - https://maxelektro.pl/sklep/karta-produktu/prostownica-babyliss-st240e,66961.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łapcie - https://www.fryzomania.pl/tondeo-cerion-20-profesjonalna-prostownica-do-wlosow-z-jonizacja.html
Robi bardzo dużą różnicę, sama jonizacja jest godna uwagi, a ogólnie, jak kupować, to tylko jakościowe rozwiązania.
I tego się trzymajcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeszcze nie taka droga, ale jednak nadająca się do profesjonalnych zastosowań - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/ceraseries-bullet-prostownica-do-wlosow.html A w przypadku domu powinna zdecydowanie wystarczyć na lata, a przynajmniej tak mi się wydaje. Niczego mi w niej nie brakuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No właśnie. Powinna być taka, która nie niszczy włosów, proszę - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/prostownica-ktora-nie-niszczy-wlosow-wybierz-najlepsza.html Kupujesz byle co, to masz wyłącznie problemy. Kiepskie parametry, brak jakości i ogólnie - komplikacje. Po co to komu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam coś z tego - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/category/prostownice-do-wlosow?horizontal
Powinny zrobić różnicę, są przeznaczone do zaawansowanej eksploatacji i ogólnie - powinniście z nich być zadowolone.
Lepiej od razu postawić na coś jakościowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja wlasnie sie zepsuła i na gwałt szukam jakiejs dobrej prostownicy!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam prostownicę z remingtona, którą dostałam od męża na Dzień Kobiet jakieś dwa lata temu ;) Ale nie używam jej ostatnio, bo jakoś mam niezbyt miły zapach włosów potem. Czuć takim troszkę spalonym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no u mnie prostownica codziennie w uzyciu :) Sama niedawno kupowałam i trafilam swietnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jaką masz , jeśli można wiedziec??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ostatnio zamawialam i wybralam tą https://www.notino.pl/beurer/hs-20-prostownica-do-wlosow-mini/p-16088148/ :) bardzo fajna , super mi sie sprawdza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej żadna, nie ma takiej która by nie niszczyła włosów bo na tym opiera sie jej dzialanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zanim zdecydujesz się jaką prostownice chcesz kupić to polecam się dowiedzieć o rodzajach prostownic: http://cpia.pl/poradnik-fryzjerski/qvcy/prostownica-do-wlosow-co-musisz-wiedziec-zanim-kupisz.html może ci to pomoże przed podjęciem zakupu, jak będziesz wiedzieć jaką prostownicę potrzebujesz to wtedy możesz sprawdzić dane modele, pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zerknijcie na to - https://www.fryzomania.pl/kessner-curl-waves-2w1-k-148-prostownico-lokowka-do-wlosow-ze-skretnymi-plytkami.html
Będziecie na pewno zadowoleni. Kawał sprzętu za rozsądne pieniądze. Żadne cuda, tylko solidne rozwiązanie i na takie rzeczy warto stawiać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Włosy praktycznie co każde mycie prostuje bo strasznie się puszą a ja nie lubię takiego efektu. prostownicę mam philips moistureprotect czy jakoś tak. Fajnie sie sprawdza, szybko się nagrzew, nie ciągnie włosów ma nawet czujnik który dobiera odpowiednią temperature.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

generalnie każde uzycie ciepła niszczy włosy, ja polecam zainteresowac sie pielęgnacją wygładzającą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mega jest https://hollywoodhair.pl/prostownica/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzęcik z jonizacją i zrobicie sobie dużą różnicę - https://www.fryzomania.pl/efalock-professional-diamond-iron-prostownica-do-wlosow-z-jonizacja.html To dobry kierunek, kwestia rozsądnego podejścia do tematu, ale ogólnie jak kupować sprzęt, to porządny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łapcie namiary - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/prostownica-tania-i-dobra-to-mozliwe-sprawdz-top10.html
Moim zdaniem trafiony motyw. Standardowo kwestia taka, jakie macie oczekiwania.
Ale ogólnie - to da się poukładać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

thermomix -czy warto kupic?? (8 odpowiedzi)

Hejka-czy moze któraś z was ma thermomix??dzisiaj w pracy o nim słyszałam ze taki boski, troche...

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (36 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (110 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

do góry