Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
poniżenie wątek zamknięty Pani doktor poniża pacjentki w skandaliczny wprost sposób. Wygłasza kazania...
~tektyt
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 października 2008

POLECAM!!!!! wątek zamknięty Doskonała Pani ginekolog. Potrafi rozpoznać również inne choroby,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

POLECAM! wątek zamknięty Pani dr bardzo miła, sympatyczna i przede wszystkim bardzo profesjonalna -...
~Emilia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

Solidny lekarz wątek zamknięty Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani Doktor. Słucha pacjenta i...
~Amnezja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

Bardzo dokładna Pani doktor wątek zamknięty Choć wszystkim może się wydawać nieco powolna, jest jednak bardzo...
~Joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Świetna lekarka wątek zamknięty Świetna lekarka, przeprowadziła dokładne badanie, wykonała cytologię i...
~Alicja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 września 2011

Bardzo polecam wątek zamknięty Ponieważ Pani Mincewicz-Narloch jest bardzo skrupulatna i robi mozliwie...
~Ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2011

Magda - opinia wątek zamknięty Jak dla mnie bardzo fajna, bezpośrednia kobieta :) Przy pierwszej wizycie,...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 grudnia 2010

............ wątek zamknięty Pomimo wszystkich wyników jakie jej przyniosłam na wizytę, nie potrafiła...
~megolan
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 lutego 2010

Odradzam zdecydowanie wątek zamknięty Pani doktor jest nieuprzejma i ma różne dziwne teksty, które świadczą o jej...
~Kobietka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 lutego 2010

super Pani doktor wątek zamknięty ja tez lekarz zawdzięczam bardzo dużo ,umie leczyc. Niemoge tego przeżyc że...
~Iwona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 września 2008

Męcząca lekarka, której jedyną misją życiową jest, wątek zamknięty aby wszystkie kobiety rodziły. Byłam u niej dwa razy i więcej nie pójdę. Nie...
~Renata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 lipca 2008

Moja Pani Doktor wątek zamknięty MOge tak nazywac Pani Doktor, poniewaz, nigdy nie zostawila mnie bez pomocy...
~Teresa Bartel
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 marca 2008

SUPER wątek zamknięty Bardzo polecam tą panią. Jest sympatyczna, bezpośrednia i miła. Chodze do...
~Emilia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 stycznia 2008

super wątek zamknięty Byłam ostatnio pacjentką Pani Doktor w jednej z gdańskich przychodni i juz...
~zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 października 2007

Jednak są jeszcze normalni i dobrzy ludzie:-) wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem...To wspaniała kobieta,świetny lekarz.Już po pierwszym...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 września 2007

Wrażenia z wizytu ;-) wątek zamknięty Potwierdzam Pani doktor jest naprawdę świetna, jest miła, uśmiechnięta i...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

17

wątków

do góry