Odpowiadasz na:

Re: MAMUSIE I DZIECIACZKI LIPCOWO- SIERPNIOWO- WRZEŚNIOWE 2010 CZ.23 (62)

To ja się melduję :-)

Opisy pękających dziąsełek budzą we mnie dreszcze :-) U nas ząbki stukają i już je widać, ale ja żadnego pęknięcie (brrr) jeszcze nie zauważyłam.

... rozwiń

To ja się melduję :-)

Opisy pękających dziąsełek budzą we mnie dreszcze :-) U nas ząbki stukają i już je widać, ale ja żadnego pęknięcie (brrr) jeszcze nie zauważyłam.

Ssabinka - to ty na tych zdjęciach? Miałaś takie piękne długie włosy i ścięłaś?! Ja właśnie zapuszczam i już się nie mogę doczekać, kiedy mi odrosną :-)

Poza tym lato, lato na tych zdjęciach :-) ale się rozmarzyłam!

Moder Lady bardzo trzymam za ciebie kciuki przed jutrzejszym dniem! Bedzie dobrze :-) Rozmawiałam dziś z koleżanką, która tydzień temu wróciła do pracy i mówiła to samo, że najgorzej jest przed, a teraz to nawet odpoczywa w pracy :-)

Ja może nie szalałam dziś jak Madziulka ;-), ale miałam bardzo przyjemne popołudnie, bo wybrałam się dziś z przyjaciółką do teatru. 4 h tylko dla siebie :-)

zobacz wątek
14 lat temu
akacja126

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry