Re: MAMUSIE I DZIECIACZKI LIPCOWO- SIERPNIOWO- WRZEŚNIOWE 2010 CZ. 46 (85)
wszystkiego najlepszergo dla naszych dzisiejszych solenizantów, ale to zleciało a jeszcze tak niedawno Nyzosia nam tutaj relacjonowała poród prawie na żywo :)))))
Ja dziś jestem w...
rozwiń
wszystkiego najlepszergo dla naszych dzisiejszych solenizantów, ale to zleciało a jeszcze tak niedawno Nyzosia nam tutaj relacjonowała poród prawie na żywo :)))))
Ja dziś jestem w domu z moją marudą :P ostatnio straszny z niej marudek się zrobił. Najchętniej ciągle by była przy mnie, na rekach i chce się przytulać. Wasze malychy też mają taki okres teraz nas przytulanie? obejmuje mnie za szyje i puścić nie chce
Co do parówek jeszcze nie dawałam, ale dziś skoczę do sklepu to jakieś kupię, ale po co ze skórki obierać??ser żółty dawałam na kanapce, bardzo lubi. Za to jogurtu nie tknie. Już niebawem wszystko będą jadły nasze maluszki :) a pamiętam jak Pati nie chciałą nic innego tylko mleko hehe odmleczyła się :P aaa i ja otwierałam puchę mleka 1 licpa dokładnie i 2 dni temu się skończyła więc prawie na miesiąc starczyła. Takim sposobem bebilon 2 będzie piła jeszcze po roczku bo takie mamy zapasy :)
zobacz wątek