Re: MAMUSIE STYCZNIOWE I LUTOWE 2012 CZ.VIII
Dziewczyny niektóre z Was przytyły tylko troszeczkę, och jak ja Wam zazdroszczę!:) No ale trudno, widać każda z nas ma inaczej, dojdziemy do siebie po porodach.
Ja nic nie oglądam, a...
rozwiń
Dziewczyny niektóre z Was przytyły tylko troszeczkę, och jak ja Wam zazdroszczę!:) No ale trudno, widać każda z nas ma inaczej, dojdziemy do siebie po porodach.
Ja nic nie oglądam, a zwłaszcza od 2 tygodni, bo w czasie wichury zepsuł nam się telewizor;p a mój mąż wciąż w rozjazdach, delegacjach i nie ma kiedy naprawić;p może w ten weekend;)
Obejrzałam tylko ten filmik o którym Wam wcześniej pisałam, na daily motion, taki jakby naukowy o porodzie i tego się trzymam;)
http://www.dailymotion.com/video/xaz6ac_porod-prawidyowy_tech
Tekla - czy chodzi Ci o dra Żabińskiego o którym pisałam wczoraj? W razie gdyby o to chodziło to podaję numer:
604 421 851 dr Żabiński, gabinet usg na oddziale położnictwa i ginekologii w Wejherowskim szpitalu. Koszt 50zł, mojej Zuzce badał przepływy, ogólnie robił usg (to się nazywa ogólny dobrostan dziecka??) i mówił ile waży.
zobacz wątek