Widok

MASAZYSTKA

czy ktos sie orientuje czy ta "praca" ma cos zwiazanego z seksem??
znaczy na pewno ma ale czy ktos wie w jakim stopniu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktorys z Panow moglby bardziej przyblizyc jak taki masaz wyglada?
chodzi o to czy masazystka sie rozbiera, czy masuje intymne miejsca itp.. mam obecnie mezczyzne wiec cos takiego absolutnie nie wchodzi w gre dlatego pisze na forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tempora...o mores o_O
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos sie orientuje czy ta "praca" ma cos zwiazanego z seksem??
znaczy na pewno ma ale czy ktos wie w jakim stopniu?


A wiec dostajesz jakies seksowne wdzianko masujesz z jakies 30 -40min i całe ciało z "finiszem" klijentow wybierasz sama jak przychodza. Kiedys byłam na takim spotkaniu i "szef" opowiadał ze przyszedł ojciec jednej z pracujacych tam masazystek na masaz. Wiec selekcjonujesz sama klijntow.. generalnie praca beznadziejna. NIe polecam,
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam dwa pytania:
1/ co to jest "finisz"?
2/ kto to jest "klijent" - ten sam co klient?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a zamiast klijNtow to klient sory za literowke.

a z "finiszem" chodzi o to ze masując klienta robisz mu przyjemnie rączką : ) no i tak sobie dochodzi. to jest własnie ten wielki i obrzydliwy minus takiej pracy. Po ktorej niestety jesli masz swojego faceta raz ze bedzie niezadowolony jak sie dowie, dwa nie bedziesz miała ochoty wiecej na seks z nim ani nawet zeby go potrzymac za lejnoty. i kasa liczona jest og klienta ze zaplaci np 100 to dla Ciebie jest z jakies 80zł im wiecej facetow wymasujesz tym wiecej zarobisz .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
;DD to ja dziekuje za taka prace xD "PRACE" przepraszam...:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A w ogłoszeniach często dodają, że praca nie ma nic wspólnego z seksem. O ile do czynności seksualnych zaliczają tylko i wyłącznie odbycie stosunku, to rzeczywiście trzeba przyznać im rację, że ta "praca" nie dotyczy seksu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja bardzo przepraszam ale to jakaś prostytucja! Nie wyobrażam sobie, aby jakaś obca kobieta mnie, excuse-moi, masowała w miejscu bądź co bądź intymnym o_O
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
O właśnie - prostytucja!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
he a jak klient zazyczy sobie masaz ustami? :0 to teraz prostytutki to masazystki? pozniej bedzie prawdziwe ogloszenie "przyjme masazystke" i przysla cv masazystki z agencji rozi,las vegas che, che
Teraz pomnóż to przez nieskończoność, rozciągnij na wieczność, a będziesz miał pojęcie o czym mówię.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ogolnie zalozenie jest podobne jak w burdelu, tyle ze nie ma seksu.
Jest masaz wykonywany nago lub w bieliznie, masazystka czesto ociera sie calym cialem o klienta, masuje pierw jego plecy itp, pozniej klient odwraca sie na druga strone i masazystka robi mu loda lub hand-joba. Loda mozecie robic w gumce. Slyszalem, ze mozna dobrze zarobic, ale czy to prawda nie wiem.
Ci co korzystaja to na ogol kur*iarze, przychodzą dla samej koncowki, a nie dla masazu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
"masazystka czesto ociera sie calym cialem o klienta, masuje pierw jego plecy itp, pozniej klient odwraca sie na druga strone i masazystka robi mu loda lub hand-joba. Loda mozecie robic w gumce." Hahahahahaha... i tu nie ma seksu? Przecież to jest usługa seksualna, a osoba ją wykonująca to prostytutka - tyle, że te, o których tutaj mowa, nie rozkładają nóg (że się tak nieładnie wyrażę).

A co do komentarza, że jak będzie poszukiwana prawdziwa masażystka i zgłoszą się te od usług seksualnych - to naprawdę byłaby przekomiczna (albo tragiczna) sytuacja :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
czy wy wogule myslicie głową?czy moze raczej pupą?tyakie masazystki nie maja nic wspólnego z masażystkami po szkole z dyplomem żałosne jesteście,póżniej zawodowi masażyści mają problem ze znalezieniem pracy bo takie kurkiska podają sie za masazystki-wogule co to za bezczelnosc podawac sie za MASAZYSTKE a i owszem niektore sa po szkolach masazu i kursach ale drogie panie po nco wam ta wiedza i dyplom?po to zeby pałe robic to gratuluje zdobytej wiedzy ,i szacunku do samej siebie,jesteście lachociągami nie masażystkami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdy chciałem iść na masaż, to się okazało, że większość takich miejsc, to jakieś agencje towarzyskie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy nie ma już normalnej pracy ? tylko trzeba kombinować, wyjeżdżać za granicę albo upokarzać się ;/ to jest paranoja..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
panie masujace tam sa zwyklymi k...a pozniej piekne opinie sa na temat dyplomowanych masazystek i pacjenci uwazaja ze moga oczekiwac wiecej .Uwazam ze trzeba otwarcie poruszyc ten problem i uzmyslowic jak sie dzieje ,a co do wyjazdu za granice to czesto za praca jako masazystka kryje sie praca jako dziwka na to tez trzeba uwazac.Warto tez zajrzec na strone biostudio w gdansku i samemu ocenic czy chcemy miec taka KADRE masazystek w przyszlosci bo przez ta sytuacje wspaniałe fizjoterapeutki i masazystki rezygnuja z tego wspanialego zawodu,wiec powodzenia drodzy PANOWIE I PANIE kiedy w rzeczywistosci bedzie potrzebna pomoc np dorwie rwa kulszowa itp czy takie panie pomoga? a przy okazji masaz erotyczny to niest lomi lomi jak teraz sobie zapozyczaja drogie panie dziwki,nie ma to z tym nic wspolnego drogie lachociagi!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
rwa kulszowa to mnie od wieków męczy - jak złapie, to się ruszyć nie mogę. Masz jakiś "domowy" sposób na to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
proponuje rehabilitacje:D ale nie masaze typu pro:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Konieczne są systematyczne ćwiczenia,pływanie itp.

Wykonuję masaż klasyczny w domu pacjenta (posiadam specjalistyczne łóżko/stół). Kontakt tel. 604386489
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

do góry