MC Flek

Szewc Dorabianie kluczy Usługi grawerskie

Gdańsk, Podwale Grodzkie 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - ocena Fleki wymienione w butach w przeciągu jednej godziny. Bardzo miła obsługa.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 5 stycznia 2024

buty wątek zamknięty Zrobiłam już kolejne buty tutaj, polecam!
~Ewelina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Polecam wątek zamknięty Moje buty wyglądały strasznie jak je zanioslam kiedy Pani oddała mi już po...
~Michalina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 marca 2019

Jak na razie nie zawiodłam się ani razu wątek zamknięty Praktycznie każda z par butów na obcasie z CCC albo Deichmana kupowana przeze...
~Kati
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

Dorabianie kluczy wątek zamknięty Cena dorabiania kluczy trochę wysoka jak za dorabianie kluczy do szafki...
~Tynka00
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 listopada 2015

Porażka... wątek zamknięty Byłam dorobić mały kluczyk od skrzynki, najzwyklejszy... bardzo się zdziwiłam...
~DS
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 września 2015

Jeśli tak robią resztę jak zegarki ... wątek zamknięty Oddałem zegarek do wymiany baterii w listopadzie. Miałem otrzymać go z...
~Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Odradzam! wątek zamknięty Jeśli posiadacie Państwo obuwie, którego nie lubicie, lub na którym Państwu...
~A.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

MC FLEK rewelacja ! wątek zamknięty Mc FLek W cerfurze na Morenie bardzo miło mnie zaskoczył ! super miła obsługa...
~zz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 marca 2014

Strzeżcie się!!! wątek zamknięty Oddałam buty do naprawy w związku z przetartym zapiętkiem w jednym bucie. Po...
~K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 października 2013

Ula - opinia wątek zamknięty Nie polecam! przede wszystkim - bardzo wysokie ceny. zwykła wymiana zamka w...
~Ula
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2011

przestrzegam!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Zniszczyli mi całe obuwie.Niefachowa, niekompetentna...
~anonim
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

ula - opinia wątek zamknięty szybko,grzecznie-jestem usatysfakcjonowana.polecam
~ula
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry