Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Jestem klientka Doktor Izabeli Kobylinskiej od 13 lat i mogę powiedziec na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Do Belladerm MedSpa trafiłam za namową koleżanki. Jestem bardzo zadowolona z...
~Ada
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Zdecydowanie Polecam wątek zamknięty Do Pani Doktor Izabeli trafiłam za namową koleżanki. Cały zespół , który tam...
~Ada
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Chodzę od kilku lat do gabinetu Belladerm MedSpa, do Dr Kobylińskiej. Pani...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

Fantastyczne miejsce, które polecam! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa! Co najważniejsze bardzo czysto i profesjonalnie. Byłam u...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Polecam! wątek zamknięty Wykonałam w salonie Belladerm peeling VI Peel i jestem niezwykle zadowolona!...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Od roku jestem stała klientka Pani dr Kobylinskiej, trafiłam do niej z...
~Gosia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty To miejsce to jest jakiś żart. Właściciele traktują to miejscę jak maszynkę...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 stycznia 2015

Peeling VI Peel - PO PROSTU REWELACJA!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim peeling VI Peel. Naprawdę warto. Jestem weteranem...
~Doris
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 października 2013

Polecam! wątek zamknięty Męczyłam się długo z wrastającymi włosami pod pachami i generalnie silnym...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

PEŁEN PROFESJONALIZM!!!! wątek zamknięty Od kilku lat jestem stałą klientką pani doktor Izabeli Kobylińskiej i z całą...
~Marzena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

Głębokie zmarszczki wątek zamknięty Mialam głębokie bruzdy które żeby wypełnić potrzeba było dużo kwasu...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! REWELACJA wątek zamknięty Zdecydowałam się na zabieg depilacji laserowej wąsika i podbródka. Jestem po...
~EWA D.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 maja 2012

chytry dwa razy traci !!! wątek zamknięty Depilacja leserowa pach i bikini- pierwsza i ostatnia.... moje pierwsze...
~Joanna
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 listopada 2011

ZDECYDOWANIE POLECAM! UWAŻNY I ŻYCZLIWY LEKARZ wątek zamknięty Do dr Kobylińskiej trafiłam zachęcona opiniami koleżanek, które korzystały z...
~Dorota
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 marca 2012

Naprawdę warto! wątek zamknięty Skorzystałam parokrotnie z oferty depilacji laserowej bikini. Już po trzecim...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 marca 2012

klientka - opinia wątek zamknięty Jestem ( a może już byłam) stałą klientką P.dr Kobylińskiej od czasu jak...
~klientka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

Jednak podziękuję za usługi... wątek zamknięty Mam podobne odczucia jak niektóre osoby, które skorzystały z promocyjnej ceny...
~Sai
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

Profeska! wątek zamknięty Ze sceptycznym podejściem zakupiłam promocyjny kupon na dwa zabiegi depilacji...
~mania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

Super ! Polecam z całego serca ten gabinet ! USTA i Bruzdy zrobiłam wyglądam super ! wątek zamknięty Usta i bruzdy koło noska zrobiłam, super, Pani doktor Iza kObylińska ma...
~Agata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry