Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
rowerzystka - opinia Polecam serwis i sklep mk bike na karwinach , bardzo profesjonalne podejscie...
~rowerzystka
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 10 maja 2023

Michał - opinia Jestem klientem od dobrych 7 lat. Serwisuję tam wszystkie swoje rowery (XC,...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lipca 2022

Były klient - opinia wątek zamknięty Słaby sklep i jeszcze gorszy sprzedawca.
~Były klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lutego 2021

TRAGEDIA !!! ODRADZAM !!! wątek zamknięty Totalna porażka, mieli wykonać zwykły przegląd a zepsuli rzeczy, których mimo...
~Marek75
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

Naprawa wątek zamknięty To co autoryzowany serwis nie mógł zrobić przez 10 dni, chłopaki zrobili w 7...
~Luigi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

Ceny wątek zamknięty Ceny części jedne z najwyższych jakie spotkałem (shimano),akcesoria speca...
~ori72
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2009

nie polecam wątek zamknięty Odebrałam rower po wymianie opon - przerzutki nie działały, tylne koło było...
~Rowerzystka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 maja 2013

Cały rower by wymienili wątek zamknięty Przyszedłem raz, to trafiłem chyba na mniej łasego serwisanta, zrobił to, o...
~Były klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

Kiepskie zaopatrzenie wątek zamknięty Bardzo słabe zaopatrzenie sklepu. Wielu części nie podsiadają. Obsługa...
~Filip
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

ok sklep wątek zamknięty pomimo kilku "zrażeń" do serwisu (terminy, poprawki prostych i logicznych...
~Jarek i Pati
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

mik - opinia wątek zamknięty Asortyment mają fajny i dość spory. Minusem brak marek rowerowych na miejscu...
~mik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2012

Nieporozumienie wątek zamknięty Rower oddany z adnotacja ze uszkodzony jest gwint na ściągacz aby zdjąć...
~Adrian
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

Oczom nie wierzę wątek zamknięty Tak czytam i oczom nie wierzę co ludzie wypisują. od 5 lat jestem klientem...
~DD
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

zawiedziony wątek zamknięty jeżdżę rowerem bardzo często, z przyjemności. Jednak czasami warto coś...
~adam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2011

Polecam wątek zamknięty Jedyny sklep ze sprzetem Specialized w trojmiescie. Duzy asortyment...
~White Rider
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lipca 2010

Omiajcie ten serwis jeśli macie Amortyzator Marzocchi. wątek zamknięty Nie ma pomyłki w dacie ponad 2,5 miesiące rozwalali mi amortyzator. Tak...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 czerwca 2010

i znowu ktos sie spoznil wątek zamknięty Bylem dzisiaj pod sklepem, ale zrezygnowalem z podchodzenia nawet do drzwi ,...
~klient
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2008

Beti i Cristof - opinia wątek zamknięty Spece od "speców"; profesjonalna obsługa do ostatniego klienta pomimo późnej...
~Beti i Cristof
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2010

sklep + serwis wątek zamknięty na poczatek cos dobrego: jedyni w trojmiescie maja sprodukty Specialized ! i...
~pawel
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2009

marny serwis wątek zamknięty Pomiomo miłej obsługi, serwis nie zdołał usunąć podstawowej usterki a w...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

38

wątków

do góry