Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
master - opinia wątek zamknięty Jeden z lalszych klubów podnoszenia ciężarów w Polsce
~master
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 września 2021

Siłownia dla osób chcących na prawdę ćwiczyć wątek zamknięty Siłownia nie dla lanserów, odpowiednia dla osób chcących przyjść na trening i...
~:)
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

szału nie ma wątek zamknięty Chodzę tam z przerwami przez 10 lat. Cóż standardy nigdy nie były za wysokie....
~kz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 listopada 2016

Siłownia dla chcących ćwiczyć. wątek zamknięty Miejsce dla chcących ćwiczyć, do lansu są inne (droższe) siłownie. Dużo...
~F
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 maja 2014

PATOLOGIA PAR EX ALANCE wątek zamknięty Po podwyżce karnetu zatrzęsło mną. Lokal nie ogrzewany. Sprzęt skrzypiący i...
~MICHAŁ Z PRZYMORZA
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

Dobrze, jednak ... wątek zamknięty ... od kilku lat na 3 prysznice sprawny zazwyczaj jest jeden....
~Klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2012

oszczędzają na wszystkim wątek zamknięty byłem dziś na treningu i para mi z ust leciała.ZIMNO JAK DIABLI.W przedsionku...
~strona27
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

c(-:P wątek zamknięty super ja mam akurat za darmo bo jestem rocznik 97 i trenowałem tam...
~Bartosz Iłowski
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2010

karnet. wątek zamknięty BYŁEM STAŁYM KLIENTEM KLUBU OD SIEDMIU LAT- WCZORAJ CHCIAŁEM KUPIĆ KARNET NA...
~VON BACAKING
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2008

jest ok wątek zamknięty za tą cenę nic lepszego się nie znajdzie, ... polecam jednak w cieplejszych...
~dw
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 marca 2011

DRAMAT!!! wątek zamknięty Co to w ogóle jest? Jakaś brudna sala, smród i nie powiem co jeszcze! Zero...
~MEGA ROZCZAROWANA
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

mhhh wątek zamknięty ......Jak za 10 zł na wejście mozna spodziewać sie nie wiadomo jakich...
~paweł
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 lutego 2010

:) wątek zamknięty cóż czytając poprzednie wypowiedzi miałam nie lada dylemat czy skorzystać z...
~Czekoladka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

13

wątków

do góry