Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wesele 10.05.2019 Chcielibyśmy bardzo podziękować za organizację naszego wesela (10.05.2019)....
~Ania & Mateusz
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 27 maja 2019

Zdecydowanie polecam Bardzo fajny klimat, można zjeść w środku , można na zewnątrz, sklep w...
~Smakosz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 lipca 2018

Warto Warto zajechać poza miasto i sprawdzić tą restaurację. Duże porcje i b.dobre...
~Gregory
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 czerwca 2018

wesele Organizacja wesela wspaniała. Obsługa cudowna, wystruj sali piękny. Z całego...
~Grazyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 kwietnia 2018

Dziękujemy za wspaniałą organizację Naszego Wesela ( 16.09.2017 ) wątek zamknięty Dziękujemy za wspaniałą organizację Naszego Wesela ( 16.09.2017 ) Sala -...
~Jennifer Bantulan-Warda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 września 2017

OK! wątek zamknięty Mieliśmy w tej restauracji uroczysty obiad po Chrzcie Świętym i jesteśmy...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2016

Warto odwiedzić wątek zamknięty Miejsce ma swój klimat, jest swojsko i smacznie. Kelnerzy uśmiechnięci,...
~Asia
-

dodano: 18 stycznia 2016

Warto skoczyć na Kaszuby wątek zamknięty Swojskie miejsce, menu różnorodne i każdy znajdzie coś dla siebie. Kopytka są...
~Barnaba
-

dodano: 15 stycznia 2016

Smacznie, szybko a i cena obiadku dla dwojga przystępna wątek zamknięty Smacznie, szybko a i cena obiadku dla dwojga przystępna. Polecam na wypad w...
~-+-
-

dodano: 15 stycznia 2016

obiad kiedyś a teraz wątek zamknięty kiedyś obiad w MULK był dobry a porcje były duże a teraz zostały już tylko...
~raf
-

dodano: 6 stycznia 2016

ekstra miejsce wątek zamknięty Byliśmy w sobotę. Ludzi dużo a obsługa fantastyczna, szybko podane dania....
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2015

warto polecić restauracje MULK i hotel wątek zamknięty Restaurację i hotel odwiedziłam przejazdem w podróży służbowej. Zrobiły na...
~Maria
-

dodano: 11 listopada 2015

Warto odwiedzić wątek zamknięty Jest wiele różnych restauracji , barów natomiast pobyt w Mulku jest wyjątkowy...
~Marek
-

dodano: 5 listopada 2015

Nie spełniło oczekiwań wątek zamknięty Restauracja jest sama w sobie bardzo dobra, lecz podczas dzisiejszego obiadu...
~Niko
-

dodano: 1 listopada 2015

wędliny już nie takie jak kiedyś wątek zamknięty Zawsze kupowałam wędliny z restauracji-pyszne-przypominały mi smak wędlin z...
~była klientka
-

dodano: 21 września 2015

Mulk dalej smakuje wątek zamknięty Byliśmy już kilka razy ostatnio w upalną niedzielę w godzinach...
~A
-

dodano: 10 lipca 2015

pysznie, ale czegoś zabrakło... wątek zamknięty Wczoraj przyjechałam do Mulka, aby świętować z moją rodziną zdobycie tytułu...
~Marta
-

dodano: 7 lipca 2015

pierogi z gesiny...i sledzie podane w trzech smakach wątek zamknięty W zasadzie to wszystko w naglowku....Poniewaz w niedziele w restauracji jest...
~Agat
-

dodano: 18 czerwca 2015

Pyszne jedzenie a pierogi najlepsze na świecie! wątek zamknięty Często jeździmy na Kaszuby i po drodze zatrzymujemy się po drodze żeby coś...
~Klientka
-

dodano: 3 czerwca 2015

znieszmaczenie wątek zamknięty No niestety muszę powiedziec, że zawiedli mnie. Będąc w niedziele w Mulk i...
~JB.
-

dodano: 19 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry