MM-makeup

Wizażyści, styliści

Gdańsk, al. Grunwaldzka 92/98

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ceny zupelnie nie adekwatne do jakosci i trwalosci wykonanych uslug wątek zamknięty Niestety wielkie rozczarowanie, ceny wyzsze niz w salonach jednak jakosc...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2019

Rewelacja - polecam gorąco! wątek zamknięty Pani Marta jest profesjonalistką najwyższej klasy! A prócz tego niezwykle...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 listopada 2018

Zachwyt wątek zamknięty W ostatnim momencie znalazłam Panią Martę w internecie. Ślub był tuż tuż a...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 grudnia 2016

Super makijażystka wątek zamknięty Makijaż był wykonany dla trzech osób.Profesjonalizm absolutny.Malowane były...
~Bożena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Makijaż ślubny :) wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klientki. Makijaż idealnie dopasowany do...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 maja 2016

2w1 - podsumowanie dwóch wizyt :) wątek zamknięty W październiku wybrałam się do Marteczki z Mamą na makijaże (wesele), a...
~K&G
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

Super;) wątek zamknięty pelen profesjonalizm , jestem mega zadowolona tego dnia nic nie szlo po mojej...
~Magdalena Paczyńska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

Gorąco polecam! wątek zamknięty Udałam się do pani Marty indywidualną naukę makijażu, co zdecydowanie polecam...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

POLECAM bez dwóch zdań - PROFESJONALISTKA wątek zamknięty Korzystałam z usług Marty kolejny raz - tym razem przedłużenie rzęs oraz po...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

makijaż do sesji oraz rzęsy wątek zamknięty Polecam jak kobieta, kobiecie:) makijaż wykonany przez p. Martę podkreśla...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 września 2014

Makijaż ślubny wątek zamknięty Wiem jak trudno wybrać dobrą wizażystkę dlatego bez rządnych wątpliwość...
~Katarzyna M.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 listopada 2012

Makijaż ślubny wątek zamknięty Pani Marta to profesjonalistka! Wykonała piękny, delikatny makijaż w tym...
~Ania z Gdańska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 lipca 2014

wspaniala wizażystka wątek zamknięty Miałam okazję poznać panią Martę i jestem pod ogromnym wrażeniem jej talentu...
~nanka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

makijaż slubny godny polecenia wątek zamknięty Makijaż ślubny wykonany przez Panią Martę był przepiękny, w subtelny sposób...
~natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

Makijaz Slubny/Rzesy wątek zamknięty Pani Marto wielkie dzieki, moj dzien stal sie jeszcze bardziej wyjatkowy, w...
~Anna CZerniak (Osowska)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

Idealny makijaż ślubny! wątek zamknięty Makijaż ślubny wykonany przez Martę był wprost idealny! Nie dość, że był...
~anmar
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam Panią Martę! Makijaż profesjonalny, indywidualnie dopasowany...
~eli
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 marca 2014

Makijaż Ślubny wątek zamknięty Zdecydowanie polecam makijaż u p. Marty. Makijaż nie wymagał żadnych poprawek...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 marca 2014

Makijaż ślubny wątek zamknięty Zdecydowanie TAK! Jestem bardzo zadowolona z makijażu, który zrobiła mi Marta...
~Roma
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Ideał wątek zamknięty Do Pani Marty wracam i będę wracać zawsze. Jedyna osoba, w ktorej rece oddam...
~Gabi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry