Widok

MORENGO - KNIAŹ w Rumii

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny strzerzcie się tego lokalu!!! Kierownicza totalnie nie reformowalna! wszystko sama narzuca, a jak ją o coś zapytacie to gada jak najęta. Wesele tylko do 4 nad ranem i ani miunty dłuyżej bo o 4:30 przychodza sprzątaczki, a przez te 30 minut to masz czas na spakowanie potraw do domu. Nie mozna przedłużyć wesela, pokoje dla gości - byc może, ale to pytanie należy jej zadać najwczęśniej tydzień przed slubem, aczkolwiek, jak będzie miała jakąś grupę to ja weźmie, bo goście na jedną noc nie sa dla niej opłacalni - tylko, że Ty masz problem. Jeśli masz własna orkiestrę lub DJ, to muszą przedstwić wielkiej Kierowniczce umowe z ZAIKSem. Przy czym cały czas sie dopytuje jak muzyka będzie grana, czy weselna, czy tez dyskotekowa i oby nie zagłośno, bo są jeszcze inni goście w hotelu. Nie wiem, ile razy powtarzałam, żę muzyka będzie weselna. Ogólnie pokazuje trzy zdjęcia z jakiegoś wesela ipotraw, a potem to już tylko gada gada gada.... praktycznie nie dopuszcza do głosu tylko tzw. "szczekanie" Co z tego, że 100 zł za osobę, skoro nawet kawę i herbatę wylicza po dwie na głowę. Nie negocjuje, nie rozmawaia, tylko ona wie lepiej, żadnych własnych koncepcji, bo kierowniczka tak chce, bo to jej lokal, więc Ty się lepiej nie odzywaj, tylko bierz jak leci.

Przestrzegam nie bierzcie sali w MORENGO - KNIAŹ
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam podobne opinie , ale nie myślałam że jast aż tak żle.Dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My również zastanawialiśmy sie nad Marengo na początku...i wrażenia są podobne... kierowniczka jest tragiczna. Była tam jeszcze taka młoda dziewczyna, która chciała pokazać opowiedzieć itp. ...ale pani kierowniczka NIE. Miałam wrażenie że czeka na zaliczkę.... a najlepsze było jak poprosiłam o przykładowe menu . wzięła skrawek papieru(format 5,5 X10) i nabazgrała tam coś... a przy tym cos pod nosem marudziła na zasadzie...ciasta to wy, mięso od nas, alkochol oczywiście wy... itp. Na tej karteczce nawet nie zaznaczyła co oni zapewniaja i w efekcie po powrocie do domu nie wiedziałam co bedziemy musieli od siebie kupić a co oni dają.
Dlatego obiema rękami podpisuję sie pod tą przestrogą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Tak w wyliczankach to ta kobieta jest świetna, a ta młoda dziewczyna to jej córka, ale nie ma jak odstraszyć od własnego lokalu i nie chcieć zarobić. U nas na kartce nic nie zapisywała tylko w kółko pokazywała zdezelowany album z kilkoma zdjęciami z jakiegoś wesela i cały czas lawina słów......
Na dowidzenia usłyszałam, żebym jak najszybciej wpłaciła jej zaliczkę, bo wiele osób do niej dzwoni, i ona terminu kwietniowego nie może trzymać ot tak. Ja jej złamanego grosza nie dała, a co dopiero 500 zł!!!!
Jestem ciekawa, jak ktoś kto zdecydował się na zorganizowanie tam wesela mógł to zrobić, czym się kierował (może czas naglił, a nie było innych wolnych lokali?...)

Najbardziej rozwalające jest to, że masz 30 minut (i robisz to Ty, a nie kelnerki, kucharki) na spakowanie pozostałości po weselu i jazda z lokalu.

Szczyt hamstwa.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Jeśli Chcecie żeby zagrał na Waszym Weselu Prezenter- Wodzirej to polecam się. Na płycie DVD lub kasecie Video Zobaczycie jak prowadzę Wesela kontakt 601-63-85-57

ps. Dobrze że tam jeczsze nie grałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (4 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Widoki (3 odpowiedzi)

Osiedle Widoki powstanie na stoku morenowego wzgórza, w otulinie Trójmiejskiego Parku...

do góry