Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zabudowa na wymiar wątek zamknięty Pan Marek wykonał kawał dobrej i solidnej roboty. W naszym nowym mieszkaniu...
~Hubert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Firma godna polecenia wątek zamknięty Pan Marek wykonywał u nas zabudowę aneksu kuchennego, szaf w sypialniach,...
~Wiesława
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Wysoka ocena prac wykonania zabudowy w całym mieszkaniu wątek zamknięty Na początku listopada zgłosiłem się do p. Marka z prośbą o propozycję...
~Kamil Lewandowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 stycznia 2017

Polecamy! wątek zamknięty Solidnie, sprawnie i precyzyjnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.
~Kasia i Jakub
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Zabudowy kuchenne, zabudowana wnęk oraz szafy wątek zamknięty Pan Marek wykonał dla nas kuchnie, szafy w przedpokoju, szafki nocne, szafkę...
~Adam Denz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Zabudowa łazienkowa wątek zamknięty Pan Marek wykonywał dla nas zabudowę łazienkową - szafkę na umywalkę i pralkę...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Kuchnia wątek zamknięty Witam.Jak najbardziej polecam Pana Marka poniewaz jest słowny i...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Bardzo profesjonalnie i w uzgodnionych terminach wątek zamknięty Profesjonalna obsluga w kazdym calu. Terminowosc i bardzo fachowo...
~JK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 września 2015

Polecam meble Pana Marka wątek zamknięty Pan Marek wykonywał już kilka zabudów na wymiar u mnie w domu (sypialnia,...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2015

PEŁEN PROFESJONALIZM wątek zamknięty Na początku roku szukałam stolarza, który zrobiłby meble kuchenne, zabudowę...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

BARDZO PROFESJONALNIE! wątek zamknięty Pan Marek wszechstronnie uzdolniony robi wszystko od spotkania i pomiaru,...
~lu80
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2015

salon ,,Emi'' - opinia wątek zamknięty Otwierałam salon fryzjerski i korzystałam z usług Pana Jabłońskiego . Meble...
~salon ,,Emi''
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry