Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Radosław - opinia Świetna robota! tylna kanapa była w tragicznym stanie po przewożeniu psa a po...
~Radosław
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lipca 2022

Lukasz - opinia wątek zamknięty Niespełna roczne auto zostało w środku zanieczyszczone przez naszego...
~Lukasz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lutego 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty prałem tam tapicerki. Bardzo dobra jakość usługi. polecam
~Marcin
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 września 2019

Arecki - opinia wątek zamknięty Witam wszystkich. Wczoraj odwiedziłem po raz pierwszy Myjnie 77. Obsługa Pani...
~Arecki
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lipca 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Świetnie wykonana praca i przemiła obsługa. Czas oczekiwania upłynął mi...
~Paweł
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lipca 2020

Metys - opinia wątek zamknięty Jestem stałym klientem i wracam chętnie
~Metys
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2020

Bogumił - opinia wątek zamknięty Sprawne umówienie się na usługę , jak i jej wykonanie. Skorzystałem z...
~Bogumił
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 września 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Auto czyste i wypolerowane po umyciu. W środku tak samo. Byłem pierwszy raz i...
~Marcin
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 września 2020

Dobra usluga w dobrej cenie. wątek zamknięty Dokladnie jak w tytule. Auto przygotowane doskonale do sesji zdjeciowej przed...
~Adam
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 stycznia 2019

fachowo i rzetelnie wątek zamknięty korzystałam po raz kolejny z usługi pranie tapicerki; tapicerka skórzana...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

przygotowanie samochodu dla młodej pary wątek zamknięty Samochód wyczyszczony wewnątrz że wyglądał jak odebrany od dilera zaraz po...
~Tadeusz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 września 2018

Kolejny raz jest super wątek zamknięty Korzystałam z usług myjni po raz 3 lub 4 i jakość bez zarzutu jak zawsze. Tym...
~Joanna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 września 2018

Rewelacja wątek zamknięty Auto w środku było w strasznym stanie , samochód służbowy dostałam po koledze...
~Marta
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. wątek zamknięty Wysoka jakość usług oraz świetna obsługa.
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 września 2017

Mycie, odkurzanie, pranie tapicerki, suszenie, usunięcie zielonych nalotów na lakierze oraz na fotelach wątek zamknięty Pełen podziw oddałem samochód do porządnego sprzątania który stał pod chmurką...
~Marek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Polecam- zwłaszcza w nagłych przypadkach wątek zamknięty Około roku temu skorzystałam z prania całej tapicerki oraz woskowania. Efekt,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Moje auto jak nowe !!! wątek zamknięty Dałam do mycia i prania i nie spodziewałam się takich efektów. Mój samochód...
~Maria
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

SUUUPER !!! wątek zamknięty Bardzo dokładnie i starannie. Umyte i posprzatane jak należy. Obsługa super....
~Seba
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Jakość umycia na najwyższym poziomie wątek zamknięty Bardzo dobra myjnia, nie mozna się do niczego przyczepić. Obsługa bardzo...
~Adrian
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Polecam z czystym sumieniem i autem :-) wątek zamknięty Serdecznie polecam Myjnię 77. Przemiła obsługa, jakość usługi (gruntowne...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry