Widok

Macie jakieś swoje sprawdzone/wypróbowane Probiotyki?

Witam,
ostatnio musiałem zrobić przegląd dużej ilości dostępnych w naszych aptekach probiotyków. Zmusiła mnie do tego konieczność. Kupiłem kilka zaproponowanych przez lekarza, o kilku poczytałem i wypróbowałem też wszystkie które kupiłem - oczywiście zajęło mi to trochę czasu. No i nie wszystkie mi służyły. Po jednym miałam wzdęcia (był dodatkowo z prebiotykiem), jeden spowodował że wystąpiły u mnie zaparcia (czego się po probiotyku nie spodziewałem) . Po kolejny czułem się OK i widziałem poprawę w funkcjonowaniu jelit, ale niestety tylko przez kilka dni. Później już nic się nie zadziałało, jak gdybym wcale niczego nie suplementować, choć ilość bakterii w tym probiotyku zawartych sugerowała, że ma wręcz piorunujące działanie. Dobrze że ten ostatni, który teraz pije już profilaktycznie dal dobre efekty. Bo przyznaję, że zacząłem się zastanawiać czy probiotyki w ogóle działają i czy przyjmowanie ich ma sens. Jestem juz po intensywnej probiotykoterapii (24 tygodnie).Piłem 3 razy dziennie po posiłku probiotyk joy day (taki probiotyk w formie płynnego koncentratu) Wróciła mi chęć do życia, mam więcej energii, mój metabolizm jest już OK a najważniejsze że wyregulowały się u mnie wypróżnienia i nie mam wzdęć ani uczucia zalegania posiłku w żołądku.
Może i Wy macie jakieś swoje sprawdzone, wypróbowane probiotyki?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

podpinam się pod pytanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strasznie się rozpisałeś, żeby zareklamować. Chylę czoła. Probiotyki bierze się generalnie przy antybiotykoterapii. Dla zachowania zdrowej flory jelitowej stosuje się właściwą, zróżnicowaną dietę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie mam. Kupuje te zazwyczaj, które przepisze lekarz. Ale chętnie poczytam jeśli, ktoś coś poleci w temacie probiotyków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytałam jakiś czas temu w Food Forum porównanie probiotyków, z którego wynikało, że te w płynie są najlepsze. Było to badanie naukowców, więc pewnie obiektywne, ale nie podawali nazw. Pytałam w aptece i pani poleciłam mi taki koncentrat probiotyczny do rozcieńczania, Owoce lasu, ale może są inne w płynie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Patryk i Anka z jednego Ip ostro reklamują probiotyki w płynie:) reklama, reklama, uuuuuu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poprzednią uwagę wpisał mąż:) jak juz coś pozytywnego to reklama?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

MichalMarek z pierwszego postu też to samo IP. Też mężowie? ;)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

My przyjmujemy Diflos, polski probiotyk ale mega skuteczny. z resztą ma ten sam skład co o wiele drożdzy dicoflor. https://www.smartpharma.com.pl/produkty/diflos
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wystarczy jogurt biały zwykły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

helicobacter i mdłości? (9 odpowiedzi)

Mam mdłości. Trzyma mnie trzeci dzień, apetytu nie mam, pobolewa mnie żołądek /uczucie...

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

do góry