Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - opinia wątek zamknięty Podłóg i drzwi szukałam bardzo długo w różnych sklepach, ale dopiero obsługa...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 października 2021

Radek - opinia wątek zamknięty Z usług firmy Madera-Art skorzystałem po raz drugi i również jestem bardzo...
~Radek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 maja 2021

Sebastian - opinia wątek zamknięty Pani Magda szybko i fachowo wytłumaczyła nam wszelkie niuanse, na które warto...
~Sebastian
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 września 2020

Andrzej - opinia wątek zamknięty Od momentu doradztwa i przygotowania oferty, aż po montaż wszystko idealnie....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 czerwca 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam! Bardzo przejrzyście przedstawiona oferta. W czytelnych...
~Joanna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lutego 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Przede wszystkim fachowe doradztwo. Pani Magdalena potrafi konkretnie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2020

Ostrzegam wątek zamknięty Firma oferuje dostawe i montaz w terminach , ktore sa kompletnie...
~Mirek
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2018

Drzwi wewnętrzne oraz podłogi wątek zamknięty Polecamy zakupy w tym sklepie. Bardzo szybko i sprawnie przebiegło całe...
~Asia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2019

Michał - opinia wątek zamknięty Rzetelna firma z fachową obsługą i wykonaniem. Otrzymałem kilka kosztorysów...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lipca 2019

SUPER - polecam wątek zamknięty Polecam - W Maderze -art spotkałam się z miła obsługą, fachową pomocą,...
~Kamilla
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lipca 2019

Polecam wątek zamknięty Obsługa miła i fachowa. Panie doradzają świetnie bo mają tak duży asortyment,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2019

Warto wątek zamknięty To były moje kolejne zakupy w Madera. Za pierwszym razem potrzebowałem...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

Firma godna polecenia wątek zamknięty Serdecznie polecam. Realizacja przebiegła bez najmniejszych problemów. Panie...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Polecam! Polecam! wątek zamknięty W firmie Madera -Art zakupiłam drzwi wewnetrzne i panele podłogowe Pani Magda...
~mira
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 czerwca 2018

Udane zakupy wątek zamknięty Zakupy u Pani Magdy i Iwony robiłem już drugi raz. Tym razem urządzałem...
~Robert
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2018

Finish deska,drzwi,rolety, wątek zamknięty Profesjonalizm Pani Iwony pomógł nam zrealizować w naszym nowym domu przede...
~Bardzo wymagajacy klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 grudnia 2016

Świetny sklep wątek zamknięty Panie w Madera-Art zapewniają świetną i konkretną obsługę. Potrafią bardzo...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2016

Zakup drzwi,paneli i parapetów. wątek zamknięty Pełen profesjonalizm przy zakupach u Pani Magdy. Kupowaliśmy drzwi,panele i...
~Sebastian L.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

Rewelacja, polecam wszystkim wątek zamknięty Polecam kontakt z biurem bez zarzutu, zamówienie praktycznie bez wychodzenia...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Zamawiałem drzwi wewnętrzne, pomoc Pani Iwony była nieoceniona. Miło, szybko...
~Paweł P
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
102

postów

89

wątków

do góry