Widok
Magda - ocena
Cięcie nie było do końca takie, o jakie prosiłam. Dałam czas na kilka myć, żeby spróbować różnych opcji i niestety, to nie jest fryzura, w której moje włosy dobrze wyglądają. Co do koloru też prosiłam o ciemniejszy, pani uparła się, żeby zrobić jaśniej i wyszedł rudawy o który prosiłam, żeby takiego nie było. Kilka lat temu przyszłam też w awaryjnej sytuacji i niestety to też nie wyszło mi na dobre. Niestety, więcej szans nie będę dawała...