Widok
Magdalena - opinia
Niestety kiedyś było inaczej, Panie niemiłe. Stos papierów do podpisania jak chcesz dostać odpis wyniku. Nic nie wysyłają mailem. Żeby dobrać okulary trzeba kolejny raz przyjechać i wystać.
Moja ocena
Poradnia Okulistyczna 'VISUS'
kategoria: Okuliści
obsługa: 2
jakość usług: 2
wyposażenie: 4
czas oczekiwania: 4
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 3
3.2
* maksymalna ocena 6