Widok
Maja - opinia
do szpitala mialam skierowanie od ordynatora neurologi ktory kazal mi przyjsc z pizama na 7 rano po przyjsciu czekalam do 10 na zainteresowanie sie i przeprowadzenie badania potem pobrali krew i czekalam na wyniki, o jakiejs 14 wzieli mnie na tomografie glowy , po czym dali mi kroplowke, a poniewaz bylo malo miejsc to na jednym łóżku siedzialy po 2 - 3 osoby kazda z podlaczona kroplowka. po kroplowce z powrotem trafilam na korytarz na plastikowe krzesełko. i tak do 19 o 19, 30 dostalam wypis bez jakiegokolwiek wyjasnienia co mi jest i co dalej mam robic. Kiedy zapytalam lekarz bardzo sie poirytowal i bezczelnie mi odburknal ze powinnam sie pytac tych co mnie badali a w papierach nic nie ma co bym sobie sama nie przeczytala. Masakra do potęgi
Moja ocena
Szpital Św. Wincentego a Paulo
kategoria: Szpitale
obsługa: 1
jakość usług: 2
wyposażenie: 2
czas oczekiwania: 1
ocena ogólna: -
1.5
* maksymalna ocena 6