Widok

Maja - opinia

Inpro Temat dostępny też na forum:
Opóźnienie w wydaniu osiedla Azymut w Gdyni 7 miesięcy i nadal nie wiadomo kiedy otrzymamy klucze. Dwie odmowy Państwowego Inspektoratu Budowlanego i kolejny termin przed nami. Komunikacja z klientami - zerowa. O odmowie PINB z grudnia dowiedzieliśmy się z internetu.
Moja ocena
Inpro SA kategoria: Deweloperzy
obsługa: 3
 
oferta: 3
 
jakość: 5
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Szanowna Pani,

chcielibyśmy bardzo przeprosić za opóźnienia w przekazywaniu lokali mieszkalnych na osiedlu Azymut w Gdyni. W ostatnim czasie przesłaliśmy pocztą tradycyjną oraz drogą mailową informacje do Klientów. Wzięliśmy też udział w spotkaniu z mieszkańcami w dniu 18 grudnia 2019 r. w celu przedstawienia aktualnej sytuacji. W dniu 20 grudnia 2019 r. otrzymaliśmy pismo z PINB zawiadamiające o przeprowadzeniu obowiązkowej kontroli, które odbędzie się 3 stycznia 2020 r. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie zakończymy procedurę uzyskania pozwolenia na użytkowanie i tym samym będziemy mogli rozpocząć przekazywanie Państwu mieszkań
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety, ale e-maile otrzymali tylko niektórzy . W dalszym ciagu daleka droga do odbioru . Dzis zaczęto montować bardzo nieestetyczne zabezpieczenia okien, które tylko zeszpecą obraz budynku. Po odbiorze trzeba to będzie demontować. Jestem bardzo zdegustowana zachowaniem dewelopera, bo wydawało mi się, że kupuję mieszkanie od renomowanej firmy, a tu tragedia. Najpierw nie miał kto budować, a potem okazało się, że jest mnóstwo błędów , których nie chce przyjąć PINB w Gdyni. Brak słów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Mały Kack

Grób Nieznanego Żołnierza niedaleko Krykulca (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś wie dlaczego został zlikwidowany Grób Nieznanego Żołnierza niedaleko Krykulca?...

Perła Księcia Kiejstuta - opinie i oceny (5 odpowiedzi)

Perła Księcia Kiejstuta powstaje w dolnej części Małego Kacka - blisko głównej osi komunikacyjnej...

Olgierda 89 (3 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w miejscu, które jest dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem - zarówno...

do góry