Widok

Makijaż

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam. Czy ktoś mógł by mi polecić jakąś dobrą kosmetyczkę, która wykona makijaż ślubny, bądź salon kosmetyczny. Prosiłabym także o polecenie jakiegoś salonu fryzjerskiego w Gdańsku, a może ktoś ma zdjęcia przykładowych fryzur ślubnych (dla dość długich włosów)? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę ci polecić dziewczynę która super robi makijaż i paznokcie. zajmuje się też fryzjerstwem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marzena tel doniej do salonu to 5514974 z tego co wiem to dojeżdża do klientek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć. Dzięki bardzo za te informacje. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć! Polecam makijaż ślubny i każdy inny wykonany przez Izę charakteryzatorkę. Malowala mnie kilka razy m.in. na ślub.
Co ważne, nie jest droga i bierze pod uwagę m.im. kolor sukni, kwiaty, zdanie osoby którą maluje. Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Gosiu. Mogłabyś mi podać na nią namiary ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oto namiary na Izę:
mail: izaak7@op.pl
kom. 691764628
dom. 58/3454882

pozdrawiam Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oto namiary na Ize:
izaak7@op.pl
58/3454882
691764628

pozdrawiam Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Gosiu. Z kontaktowałam się już z Izą ale mam jeszcze do Ciebie ogromną prośbę. Czy posiadasz może zdjęcia na których masz makijaż wykonany przez Izę. Jeżeli nie stanowiło by to dla Ciebie problemu to proszę prześli mi je na e-mail: shape@wikings.pl . Z góry dziękuje i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj adres: izulec78@interia.pl prosze o fotki z makijazem.dziekuje.IZA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Gosiu, Ja również proszę o fotkę z makijażem, który wykonała Iza. Ja jestem z Gdanska czy również dojeżdża, czy musiałabym dojechać, a zresztą sama zapytam. Jeszcze raz proszę o fotkę.dzięki.Iza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dołączam się do prosby, z tym, że interesują mnie przedewszystkim Panie które przyjeżdżają do klientek, jestem z Gdyni. Chetnie obejżałabym zdjęcie Pani Młodej umalowanej/ uczesanej przez poleconą osobę. Dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez chcialabym zdjecie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam dziewczyne która mnie malowała do ślubu, w gdyni. Dojeżdża do domu klientki. Makijaz próbny miałam za darmo. Nie wiem czy jeszcze sie tym zajmuje ale moge dowiedziec sie w piatek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy moglabyś mi podać namiary na tę dziewczynę.Też jestem z Gdyni,ślub we wrześniu.Ile bierze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zeszłym roku 50 zł, za próbny nic. Dojezdża do domu. Jesli jestes zainteresowana to w piatek wezme namiary bo ja nie pamietam a w piatek spotkam sie z jej koleżanką :)).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc masz moze fotki z makijazem juz. dzieki.Iza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
www.loren.gda.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry