Widok

Małgorzata T. - opinia

SML Mieszkania pod klucz Temat dostępny też na forum:
Wybierając Firmę SML jako wykonawcę wykończenia naszego mieszkania, posiłkowaliśmy się z Mężem opiniami zamieszczonymi w intrenecie, oraz fotografiami z gotowych aranżacji. Nie mniej byliśmy bardzo miło zaskoczeni całym procesem.
Od samego początku czuliśmy się zaopiekowani przez Panią Marię, która doskonale przełożyła nasze oczekiwania i marzenia na wstępny projekt.
Kolejnym etapem były liczne spotkania z Panią Dominiką (Architekt Wnętrz) ,bardzo pozytywnie oceniamy współpracę. Wstępny projekt został perfekcyjnie doszlifowany. Warto podkreślić, że Pani Dominika podpowiedziała nam sporo przydatnych rozwiązań. Dodatkowo w trakcie projektowania przedstawiano nam liczne próbki materiałów, co pozwoliło nam dobrać odpowiednia kolorystykę każdego z pomieszczeń.
Ostatnim etapem była współpraca z Panią Anią, która pilotowała wszystkie ekipy wykończeniowe. I tutaj współpraca układała się świetnie. Przede wszystkim na każde pytanie o postępy prac i nie tylko, odpowiedź była błyskawiczna.
W zakresie samego wykończenia mieszkania, nie mieliśmy zastrzeżeń, a wręcz ostateczny obraz oraz jakość przeszły nasze oczekiwania. Co istotne, prace zostały zakończone w terminie. Polecamy
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

napisane to samo co na oferteo z małymi zmianami. Ktoś kopiuje i wkleja opinie lekko je modyfikując, żeby nie były w 100% identyczne. Ja właśnie szukam firmy do wykończenia i o SML słyszałam raczej negatywne opinie od znajomych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i Budownictwo

king - opinia (3 odpowiedzi)

Nie polecam dewelopera semeko! Odbiór mojego mieszkania opóźnił się znacznie, a prace budowlane...

Bartłomiej S. - opinia (4 odpowiedzi)

Od ponad dwóch lat nie możemy doprosić się przeprowadzenia zebrania w celu wybory zarządu....

klient - ocena (4 odpowiedzi)

Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni port deco budynek miał być...

do góry